Benim Minnoş Oğlumu Benden Aldılar :(

Başlatan Shadowqueen, 29 Mayıs , 2010, 14:30:59

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

canım benimm..
o kadar zor bir durumki ama rabbim o kadar büyük ki herşeyin hayırlısını nasip ediyor..şimdi ne desek üzülme hepsi boş..sadece bebeğinle konuş onu ne kadar iyi edeceğini söyle ki o da çarşamba günki sonucun iyi çıkmasında yardımcı olsun..dualarım seninle..herşeyin hakkında hayırlısı olsun.. :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Herkese ilginizden ötürü çok tşk ederim. Zaman çarşambaya kadar nasıl geçecek bilmiyorum ama bebeğimin rahmime düştüğünü öğrendiğim ilk günden beri hep dua ediyorum. Her zaman folik asiti kullandım ve demir-kan eksikliği olduğu için sürekli multivitamin demir kan ilaçları alıyorum ki bununla alakası olduğunu düşünmüyorum. Herşeyime çok dikkat ettim ama hiç ummadığım bir şekilde bebeğimizin rahatsızlığını öğrendik. Sizin dualarınızla çarşamba gününü umarım çok iyi bir şekilde atlatırım. Bebeğimi içimde hissederken onu alacakları düşüncesi beni mahvediyor  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ırmak184

canım benim yasadıgın cok zor bir durum allah yardımcınız olsun,inşallah carsamba günü hayırlı haberlerle dönersin  :amin:

Rabis

30 Mayıs , 2010, 06:52:05 #18 Son düzenlenme: 31 Mayıs , 2010, 11:40:31 g10ca
Alıntı yapılan: shadowqueen - 29 Mayıs , 2010, 14:30:59
Selam arkadaşlar dün 2.ci düzey ultrasona(Obstetrik Renkli Doppler USG) girdim 25 dk lık ultrasona göre herşey çok güzeldi fakat son anlarında doktor beyninde bir problem olduğunu saptadı fakat emin olamadığı için başka doktorunda görmesini istedi. Bugün tekrar 4 boyutlu renkli dopplere girdim fakat sonuç aynı. 5 Aylık minnoş oğluma Lumberde Higroma ve Spina Bifida teşhisi konuldu. Yani beyinciğin aşağıda olmasından ötürü fazla sıvı salgılaması ve ya ölü doğum yada doğduktan sonra felç olma veya kaybetme. Bu zamana kadar herşey iyi gitmesine rağmen dün bu haberle yıkılmış bulunuyorum. Dünden beri gözyaşlarım durmuyor çok fenayım ona o kadar alışmışken ve tekmelerini bile hissederken ondan vazgeçmek müthiş zor birşey olacak benim için.

Çakmak Erdem hastanesinde Yeşim hanıma gidiyorum oda çarşamba günü kendi uzman doktorlarına göstermek istiyor eğer doğduktan sonra ameliyat edilerek düzelemicek konumdaysa oğlumu benden alacaklar. Bu moralle internete girebilir miyim bilmiyorum ama sizlere kısa zamanda haber vermeye çalışacağım. Benim ve bebeğim için lütfen dua edin Çarşamba günü herşey yolunda gitsin. Bebeğimden vazgeçme fikri beni mahvediyor......... :amin:

Allahım sen minik oğlumuzu sağlıkla bize bağışla  :amin: dualarim seninle :amin:
:)

н∂vv∂ ツ

canım Allah yardımcın olsun
inş hayırlı haberlerle gelirsin

Uploaded with ImageShack.us

Pınar86

Arkadaşım Rabbim hep yanında olsun, bende hamileyim seni anlayabiliyorum ilk bebeğimi kaybettim ikincisine sıkı sıkı sarıldım şükür Rabbim nasip etti.
Allah'ım senin yavrunuda korur inşallah, kısmetinde varsa zaten Rabbim nasip eder, zor bir durum dualarımız sizinle  :amin: :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Selam arkadaşlar dün 2.ci düzey ultrasona(Obstetrik Renkli Doppler USG) girdim 25 dk lık ultrasona göre herşey çok güzeldi fakat son anlarında doktor beyninde bir problem olduğunu saptadı fakat emin olamadığı için başka doktorunda görmesini istedi. Bugün tekrar 4 boyutlu renkli dopplere girdim fakat sonuç aynı. 5 Aylık minnoş oğluma Lumberde Higroma ve Spina Bifida teşhisi konuldu. Yani beyinciğin aşağıda olmasından ötürü fazla sıvı salgılaması ve ya ölü doğum yada doğduktan sonra felç olma veya kaybetme. Bu zamana kadar herşey iyi gitmesine rağmen dün bu haberle yıkılmış bulunuyorum. Dünden beri gözyaşlarım durmuyor çok fenayım ona o kadar alışmışken ve tekmelerini bile hissederken ondan vazgeçmek müthiş zor birşey olacak benim için.

Çakmak Erdem hastanesinde Yeşim hanıma gidiyorum oda çarşamba günü kendi uzman doktorlarına göstermek istiyor eğer doğduktan sonra ameliyat edilerek düzelemicek konumdaysa oğlumu benden alacaklar. Bu moralle internete girebilir miyim bilmiyorum ama sizlere kısa zamanda haber vermeye çalışacağım. Benim ve bebeğim için lütfen dua edin Çarşamba günü herşey yolunda gitsin. Bebeğimden vazgeçme fikri beni mahvediyor......... :amin:

Allahım sen minik oğlumuzu sağlıkla bize bağışla  :amin:

canım rabbim bebeğini hayırlısıyla sana bağışlasın. ben de dua edicem. hamilelerin duası kabul olurmuş. hepimizin duaları seninle. Allah yardımcın olsun
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

melekk

cok uzuldum gercekten Allah yardimciniz olsun canim umarim son raporda hersey guzel cikar

Demet_dk

canım Allah yardımcınız olsun çok üzüldüm
inşallah düzelir bebeğinden ayrılmak zorunda kalmazsın

doktorun zeynep yeşim hanımmı

✿sweet_sweet✿

Allah yardimcin olsun cokk uzuldum okuyuncaa..Allahim sen yardim et.. hayirlisi arkadasim artikk umarim hersey istedigin gibi olurr saglikli ve hayirli haberlerini bekliyoruzz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

zehraab

canım okuyunca çok üzüldüm, yürek yangını hiçbişeye benzemiyor.Seni çok iyi anlıyorum bebeğini kaybetmiş bir anne olarak.İnşallah herşey yolunda gider, inşallah düzeltilebilir bir durumdur  ve inşallah sen bebeğinden ayrılmak zorunda kalmazsın. :amin:
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

gulsahcr

Selam arkadaşlar dün 2.ci düzey ultrasona(Obstetrik Renkli Doppler USG) girdim 25 dk lık ultrasona göre herşey çok güzeldi fakat son anlarında doktor beyninde bir problem olduğunu saptadı fakat emin olamadığı için başka doktorunda görmesini istedi. Bugün tekrar 4 boyutlu renkli dopplere girdim fakat sonuç aynı. 5 Aylık minnoş oğluma Spina Bifida teşhisi konuldu. Yani beyinciğin yerinin dar olmasından ötürü aşağıya kayması ve fazla sıvı salgılaması.Doğduktan sonra ilk 36 saatte ameliyat edilmesi lazımmış ama buna rağmen felç olma ihtimali yüksekmiş.Bu zamana kadar herşey iyi gitmesine rağmen dün bu haberle yıkılmış bulunuyorum. Dünden beri gözyaşlarım durmuyor çok fenayım ona o kadar alışmışken ve tekmelerini bile hissederken ondan vazgeçmek müthiş zor birşey olacak benim için.

Allahım sen minik oğlumuzu sağlıkla bize bağışla  :amin:

SPİNA BİFİDA :

Bebeğin ilk bir ay hayatını tehdit edecek iki sorun var. Birincisi hidrosefali denen kafanın içinde su birikmesi. İkincisi ise Chiari Tip 2 denilen bir problem. Spina bifidalı çocukların kafatasının içinde beyincik diye adlandırdığımız kısmın olduğu yer de ufaktır. Bu nedenle beyincik oraya sığmamaktadır. Böylece aşağıya sarkarak üst omurilik bölgesine baskı yapmaktadır. Bu da onların rahat nefes alamamasına, yutma işlevinde problem olmasına yol açar. O nedenle Spina Bifidalı bebeğin yakın takibi şarttır. Bu çocukları bekleyen sorunlar bunlarla da sınırlı değil. Omurilik hangi bölgede açıkta ise o seviyeden aşağıda olan omurilik fonksiyonlarının hepsi sorunlu oluyor. Örneğin bel bölgesinde bir problem var ise hastanın ayak hareketleri sorun teşkil ediyor. İdrar yolları ile ilgili sıkıntıları da baş gösteriyor. Bebek kız ya da erkek olsun cinsel fonksiyonları ile ilgili sorunlar ortaya çıkıyor.

Alıntıdır....

canım benim Rabbim yardımcın olsun...

KybeLe

canım benim yaa. okudum ve şok oldum cok üzüldümmmmmmm ve de cok korktumm.
allahım insallah tedavisi olan birseydir. allah yardımcınız olsun. allah yavrularımızı bizlere bağışlasın bende 10haziran gibi yaptırıcam detaylıyı cok korkuyorum hayırlıyısla atlatırım insallah.
dualarım seninle canım.
Oğluşuuumm :)

esra26

canım benim suan gerçekten cok saşkınım  coook ama cooook üzüldüm  :y25:  :y25:  rabbim yardımcın olsun hep dua edicem inşallah oğlusunu senden ayırmazlar hayırlı haberlerle gelirsin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cunfer_u

CANIMMM YAAA ŞOK OLDUM OKUYUNCAAA...  NOLURSUN MORALİNİ YÜKSEK TUT.. DUALARIMIZ SİZİNLE... HERŞEY YOLUNA GİRECEKTİR..  :'( :'( :amin: HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ.