28 Nisan , 2024, 11:41:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim Minnoş Oğlumu Benden Aldılar :(

Başlatan Shadowqueen, 29 Mayıs , 2010, 14:30:59

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

canım okuyunca şok oldum allah yardımcınız olsun size sabır versin hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. umarım güzel haberler verirsin bize dualarımız sizinle  :amin: :amin:

SRPL

CANIM COK GECMİŞ OLSUN OKUYUNCA ÇOK ÜZÜLDÜM HAKKINIZDA HAYIRLISI İNŞALLAH İYİ HABERLERLE GELİRSİN ALLAH YARDIMCIN OLSUN DUALARIM SENİNLE :amin:

Shadowqueen

İnşallah arkadaşlar saat 4 olmasını ve iyi haberler almayı biraz heyecan birazda burukluk içinde bekliyorum. Umarım hakkımızda hayırlısı olur. :amin:

Pınar86

canım inşallah hayırlı haberler alırız, hep aklımdasın  :( Allah'ım bebişini korusun :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

nisan rüzgar

canım allah hakkında hayırlısını nasip etsin :amin:inş güzel haberlr verrisin bize ...

<<AyBüKe>>

Canım Allah sana bağışlar inş. oğlunu, dualarım seninle. Merakla bekliyorum sonuçlarını. Güzel hbrler vericeksin Allah'ın izniyle canım  :amin:   :amin:

°o.O євяυ O.o°

canım ins oglusnn güzel haberlerni alcaksn dualarım sennle

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AŞKIMCIM SCS

ponçik

guzel haberler vermeni bekliyoruz Allahın izniyle  :amin:

✿sweet_sweet✿

hayirli haberlerle gel insallah dualarimiz senin bebegin icin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Pınar86

03 Haziran , 2010, 12:11:02 #55 Son düzenlenme: 03 Haziran , 2010, 12:12:42 Pınar86
Acaba ne yaptı? :(
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

arzuhatem

bende çok merak ettim inş.onun için ne hayırlıyssa o olur hakkında allahım yardımcısı olsun
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

мiŁenα.

İNŞ HAYIRLI HABERLERLE GELİRSİN :amin: İNAN OZMAN HEPİMİZ ÇOK MUTLU OLACAĞIZ :amin:

:love9: :love7: :love9:

haydibebeğim

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kızlar gelen her haberi hayırlı bi haber diye bekliyorum. ben de çok merak ettim inşllh hayırlı bi haber almıştır arkadaşımız. dualarımız onunla...  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: