27 Nisan , 2024, 21:57:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

3aylıkken boş gebelik nedeni ile kürtaj :(

Başlatan cansın83, 08 Temmuz , 2010, 15:01:20

« önceki - sonraki »

cansın83

sagolun arkadaşlar inşallah allahım bir daha yaşatmaz............

benim kürtajdan sonra ilk adetim 37.gün sonra geldi ve oda toplam 4gün sürdü ama öyle aşırı olmadım sadece cok agrım vardı ilk gün yakatdan hic kalkamaz oldum bakalım şimdi ne zaman gelcek ???

Uploaded with ImageShack.us

ırmak184

gecmiş olsun canım benimde 8 haftalıkken kürtaj olmustum,3 ay bekledim sonra hamile kaldım,acaba ne olacak diye hep kendi kendimi yiyip bitiridim,ama allah nasip ettiyse oluyor,herseyde bir hayır vardır,stres,psikoloji cok önemli iyi düşünki iyi olsun  :opucuk:

cansın83

Alıntı yapılan: ırmak184 - 14 Temmuz , 2010, 23:33:33
gecmiş olsun canım benimde 8 haftalıkken kürtaj olmustum,3 ay bekledim sonra hamile kaldım,acaba ne olacak diye hep kendi kendimi yiyip bitiridim,ama allah nasip ettiyse oluyor,herseyde bir hayır vardır,stres,psikoloji cok önemli iyi düşünki iyi olsun  :opucuk:

EVET HAKLISIN KATILIYORUM SANA ....
ŞUAN Kİ STRESSİM ADET DÖNGÜSÜ COK SİNİR BİRŞEY ....
DAHA ÖNCELERİ 29İLE30.GÜN ARASI HEP DAKİKASINDA GELİRDİ GELECEGİ GÜNÜ BİLİYORDUM AMA KÜRTAJ OLDUM KARIŞTI İYİCE ,
8.MAYIS KÜRTAJ OLDUM KÜRTAJDAN SONRA 36/37GÜN SONRA GELDİ 13.HAZİRANDA İŞTE VE BUGÜN 15.TEMMUZ HALEN TIK YOK ....
GİTTİM 10.TEMMUZDA KAN TESTİ YAPTIM HCG DEGERİ 1.00 CIKTI BUGÜNDE GEBELİK TESTİ YAPTIM NEGATİF CIKTI...
BUGÜN 33.GÜN DAHA GELSEDE KURTULSAM ASLINDA HİC GELMESE DAHA MUTLU OLURUM

Uploaded with ImageShack.us