Günün Sözü

Başlatan Balböceği, 28 Mayıs , 2010, 20:19:17

« önceki - sonraki »

Aytii

Okulda 1 dakikalık Istiklal Marşı'na sitem eden gençler , face'de vatan kurtarıyor.

AککORTįє

Kabiliyetsiz olmak bi kusur değildir
Ama karaktersiz olmak çok büyük bir kusurdur

Mevlana

Demet_dk

Bazı insanlar hep kaptan olur. Söz konusu dümen çevirmek olunca.. ;)

Demet_dk

Hani Derler Ya "Bir Konuşursam Derinden, Yer Oynar Yerinden" Ben Onlardan Değilim. KONUŞURSAM DERİNDEN, KİMSE KALKAMAZ YERİNDEN!

Aytii

Alıntı yapılan: Demet_dk - 10 Ocak , 2012, 18:33:55
Hani Derler Ya "Bir Konuşursam Derinden, Yer Oynar Yerinden" Ben Onlardan Değilim. KONUŞURSAM DERİNDEN, KİMSE KALKAMAZ YERİNDEN!

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Ocak , 2012, 15:07:31
Okulda 1 dakikalık Istiklal Marşı'na sitem eden gençler , face'de vatan kurtarıyor.
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

burcum

KALABALIKTA ARTİSTLİK YAPANIN TENHADA ÖZRÜ KABUL OLMAZ :occasion14:

Balböceği

etme kulum bulursun, inileme ölürsün   ;D 

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 10 Ocak , 2012, 14:07:18
AlıntıKalleş dostun olacağına, Mert bir düşmanın olsun!!! 
:icon_thumright:

burcum

eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir :icon_thumright:

burcum

"BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YIL YAŞASIN"DİYEREK YAŞATTIĞINIZ YILANLARIN,BİR SONRAKİ HEDEFİ SİZ OLURSUNUZ. AZİZ NESİN :icon_thumright:

nisan rüzgar

Günün adamı olmaya çalışma , hakikatin adamı olmaya çalış. Çünkü gün değişir, hakikat değişmez!... Hz.Mevlana

Aytii

Havalara giren birine hiç dokunmayın.. bırakın, Ne kadar yükselirse o kadar sert düşecektir. İzleyin ve keyfini çıkarın..

Aytii

Kendini bi b*k sananLar.... Gerçekten sandığınız gibisiniz  :laughing7:

Aytii

İtle köpekle uğraşacak vaktim olsaydı veteriner olur, insan gibi görünen hayvanları tedavi ederdim !