Günün Sözü

Başlatan Balböceği, 28 Mayıs , 2010, 20:19:17

« önceki - sonraki »

**fatoş**

"Erkeğin yaradılışında sevmek yoktu. Ona aşkı öğreten kadındır"  :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

ister mermi kullansın
ister oy pusulası
insan iyi nişan almalı
kuklayı değil
kuklacıyı vurmalı

Malcolm X

FeHi

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 03 Haziran , 2010, 20:13:40
Alıntı yapılan: ღвαℓвσ¢єgιмღ - 03 Haziran , 2010, 19:59:05
Günün Sözü ;Allah'ım, yaptığım şeylerin şerrinden ve yapmadığım şeylerin şerrinden Sana sığınırım." (Hadis-i Şerif)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

"BİR BABANIN ÇOCUKLARINA VEREBİLECEĞİ EN BÜYÜK HEDİYE, ANNELERİNİ SEVMEKTİR"

FeHi

Nevaa

Bazen bir sıkıntı oturur yüreğime ve dokunduğu yeri eritir birdenbire...Yarab dokun yüreğime dermanı Sen de.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

hüzünden_gelme

Altın ateşle kadın altınla erkek kadınla imtihan edilir
[/color]

çağınım

SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR AMA ÖNCE BİR LAFA BAKARIM LAFMI DİYE,BİRDE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE....

FeHi

Yeşillerden, çiçeklerden meydana gelen bahçe geçici, fakat akıllarda meydana gelen gül bahçesi hep yeşil ve güzeldir..

şipidik şipidik yüzen balik

* EDEPLİ EDEBİNDEN SUSAR EDEPSİZ DE KENDİ SUSTURSU SANAR.

*KALP DENİZ,DİL KIYIDIR. DENİZDE NE VARSA KIYIYA O VURUR.

*BİZ 3 KİŞİYDİK BEN ,KEYFİM VE KAHYASI ((KAÇIRDINIZ)) BİZ YİNE 3 KİŞİYİZ BEN ,TEPEM VE TASI ((ATTIRMAYINIZ)):):):)

*DÜNYANIN EN YÜKSEK TAHTINA DA ÇIKSAN YİNE AYNI TOTİŞLE OTURACAKSIN:)

*AKIL OLMAYINCA NEYLESİN FİKİR?ÇALSIN ALİ OYNASIN BEKİR:)

*ZAMAN İNSANLARI DEĞİL,ARMUTLARI OLGUNLAŞTIRIR.

*Zamanın her şeyin ilacı olduğundan bahsedenler, ilacın kullanım şeklinin fitil olduğundan hiç bahsetmezler...

şipidik şipidik yüzen balik

İNSANOĞLU HİLEKARDIR KİMSE BİLMEZ FENDİNİ,KİME İYİLİK ETTİNSE ONDAN SAKIN KENDİNİ

SiRiNe

ben mevlana degilim adam olda gel :ehi:

hüzünden_gelme

'ERKEK Olmαk'' Mükemmelliğini Bir Çok Kαdındα İspαt Etmek Değil , Tek Bir ''KADINA'' Mükemmeli Yαşαtαbilmektir..!
[/color]