28 Nisan , 2024, 00:38:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Günün Sözü

Başlatan Balböceği, 28 Mayıs , 2010, 20:19:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Hiçbirşey için "BENİMDİR"deme, sadece de ki;
"YANIMDADIR
Çünkü ne altın, ne toprak, ne sevgili, ne hayat, ne ölüm, ne huzur, ne de keder... DAİMA SENİNLE KALMAZ

H. Lawrence

Lă_Tăhzen!

Karanlık Gecede Önemli Değildir Yıldızları Görmek, Gündüzleri Yıldızları Görmek Marifet, Aşık Olmak Önemli Değil, Bir Ömür Boyu Sevebilmek Marifet..!

✿sweet_sweet✿

benimle sidik yaristirmaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

Boş bir sinema saLonunda oynuyor tek başına çekdiğim siyah-beyaz sessiz son fiLm.
Ne kuşLarı seyreden kedi kadar heyecanLıyım....
artık Ne de o kuşLar kadar saLak ve kendine hakim...
- Kamera stop!!

......... ...yaLnızLığıma kapaLı gişeyim.
:D :D :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Maskelerim yok benim,belki bu yüzden çok kırılganım..Adımı söylerken hissettiğinden öte değil hislerim..Yapmacıklık kanıma damlamamış, olsam da olurum..Yoksam da kaybolurum..Bu kadarım Ne eksik Ne Fazla..... ::) ::)

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: sweet_sweet - 04 Kasım , 2010, 21:30:56
benimle sidik yaristirmaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
o ne kizzz

gerci bu siede bunu yaristiran cokta  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: baya guldum duyguuuuuu

Lă_Tăhzen!

✿sweet_sweet✿

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:

"farzetki o burayi okuyacak" bolumune yaziyi yazicaktimm yanis yere yazmisimm.. :toothy10: :toothy10: dun oyle cokk forumda cevap yazdimkii benimm ayarlar kaymis yanlisliklaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: AYY DUYGU NE GULDURDUN AMA ALLAH SENİİ  :ehi:

Balböceği

Bir adam yetiştirirsen bir kişi yetiştirmiş olursun, bir KADIN yetiştirirsen bir aile yetiştirmiş olursun.
Afrika Atasözü

мiŁenα.

Ne hesabını veremeyeceğim bir günüm oldu ne de vicdanımı lekeleyen bir geçmişim... Ne hissettiysem onu söyledim , onu yaşadım. Yaşadığım bir tek andan bile pişmanlık duymadım. Asla keşkelerim olmadı. Hiçbir zaman kendimle vicdan mahkemesi yapmak zorunda kalmadım. Karşıma bazen gerçek yüzler, bazen sahteler çıktı ama olsun ben yine sadece hislerimle yaşadım. Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim , ya da asla birini severken karşılığını beklemedim. Dostluğuma değer biçmedim , sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim. Sevdiysem sonuna kadar gittim,bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim. Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım ama hata insana mahsustur dedim. Affettim , af diledim. Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim. Onlar belki beni saflıkla yargıladılar. Belki de içten içe sinsice güldüler ama asıl unuttukları şuydu: Ben aldanmadım. Aldanan her zaman kendileri oldular ama bunu anlayamadılar. Bir insan kaybının ne olduğu bilemedikleri için... Kaybetmek onlar için bir alışkanlık haline geldiği için... OYSA BEN HİÇ İNSAN KAYBETMEDİM. SADECE ZAMANI GELDİĞİNDE VAZGEÇMEYİ BİLDİM O KADAR.

CAN YÜCCEL.

SÖZDEN FAZLA GÜNÜN ÖYKÜSÜ GİBİ OLDDU AMA :ehi:

BUARADA Duygu yazdığın günün söüne bayıldım :ehi:

✿sweet_sweet✿

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yaa aslinda benimle çiş yaristirma yazcaktim.. sidik yaristirma dedimm.. ikisi arasinda karar vermeye calisirken, yanlis konuya girmisim ve buraya yazmisim yaziyii.. :toothy10: :toothy10: bu degerli sözleri, hayatimda deger verdigim tekk insan icin yazdimm oda
KAYNANAMM :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ya ben tuvalete bile girsem, arkamdan oda tuvalete giriyoorrrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ayse sen benim kaynanami bilirsin resmini gordun.. evlendigi yeni kocasinida gordun.. birlikte cokk mutlular bi gorsenn.. :ehi: simdi ceyiz diziyoo kaynanam kendisine.. :ehi: yeni gelin olduyaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

elif cemre

"Olmaya devlet cihanda bir nefes sihhat gibi".bugünki halimi anlatan günün sözü :director:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

мiŁenα.

ciddimisin ne istiyon kadın gidiyor daha :ehi: :ehi:

alsın kayınpederin götürsünn onu dünya turuna sizde kurtulun.. :ehi: :ehi:

anam dicem yaşlılar az daha  dayan ama kaynana benden genç duruyor :toothy10: