27 Nisan , 2024, 17:13:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Günün Sözü

Başlatan Balböceği, 28 Mayıs , 2010, 20:19:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: hüzünden_gelme - 28 Ekim , 2010, 22:12:03
Kadın sevgi uğruna herşeye hazırdır, Hatta sevişmeye de. Erkek ise sevişmek için herşeyi feda etmeye hazırdır; Sevmeyi bile..
::) ::) ::) ::)

мiŁenα.

Bana bir kere susma hakkı verseydin, sana neler
söylemeyecektim! Oysa sen hep payına susmaları aldın, bana ise hep
sessizliğin ezeceği vakitlerle savaşmalar kaldı.

.....Kahraman Tazeoğlu

:love7:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen seni arda kalan iki kuruş için satar  ::)

hüzünden_gelme

30 Ekim , 2010, 23:23:35 #183 Son düzenlenme: 30 Ekim , 2010, 23:56:51 hüzünden_gelme

En büyük İLaç ''ZAMAN'' derLer... [/URL]
Buna İnanmayanLar hiç düşünmedi mi.?
"Z-A-M-A-N"ı birde Tersinden Okumayı..!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kimileri vardır aşkın en yücesine layıktır, kimileri vardır aşkın en yücesini versen de aşağılıktır ........

мiŁenα.

Allah belasını versin tüm pkk lıların...!!! şerefsiz pislikler...!
:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

SiRiNe

Lă_Tăhzen!

Ne kötüdür; insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması. Ne kötüdür; an kadar yakın, bir asır kadar uzak olması

мiŁenα.

Taksim meydanında canlı bomba 32 yaralı ..Allah!a şükür ölüyok..

Adam yanlışş ekilde patlatıyor bombanın birini yoksa daha feci bir durum olurmuş :y25:

SiRiNe

Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batiyor demektir....

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 31 Ekim , 2010, 21:13:19
Taksim meydanında canlı bomba 32 yaralı ..Allah!a şükür ölüyok..

Adam yanlışş ekilde patlatıyor bombanın birini yoksa daha feci bir durum olurmuş :y25:

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :y25: :y25: :y25: :( :( :( :sad1:

мiŁenα.

Kan aranıyor en son haberlerde söleniyordu istanbulda olupta  kanı uyan varsa versin.

Ben olsam vermiştim a rh+ sanırsam aranan.

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 31 Ekim , 2010, 21:14:13
Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batiyor demektir....

BU SÖZÜ ÇOK SEVIYORUM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Bazı Alimlerin Allah'ı İspat Etmeye Çalışmalarına Şaşıyorum. Allah'ın Varlığı Sabittir, Sen Kulluğunu İspat Etmeye Çalış !
                                                                                Mevlâna Celâleddin-i Rûmî