Günün Sözü

Başlatan Balböceği, 28 Mayıs , 2010, 20:19:17

« önceki - sonraki »

EMEL 26

Alıntı yapılan: ๑ஐPARİSSஐ๑ - 04 Haziran , 2010, 00:05:07
İyi Geçinmek İki Kişinin Kusursuz Olmasıyla Değil, Birbirlerinin Kusurlarını Hoş Görmesiyle Olur. . . !
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

can yine cannnn

♥ Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.......................................
can dediklerim....

gülbanu

BUGÜNE AİD NE HİÇ BİR SÖZ BULAMADIM  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Balböceği

Gecmis dert icin yakinmak yeni dert edinmektir..

"SHAKESPEARE"

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Hayat Dedikleri Şeyi Merak Ederseniz Unutmayın ki Hayat; Hayatınız Boyunca ''HAYATIM'' Diyebileceğiniz İnsanı Bulunca Başlar...  :love3:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

✿گสЯเ_ќĮż✿

Her seven adsız bir kahramandır, unutma ki; insan sevebildiği kadar insandır.

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Ey İnsan Kaf dağı kadar Yüksekte oLsanda, Kefene Sığacak Kadar Küçüksün. UNUTMA: herşeyin 1 hesabı var üzdüğün kadar üzülürsün.!   
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

✿گสЯเ_ќĮż✿

İNSANI YAŞATAN UMUTLARIDIR umuda kelepçe vurulmaz

Balböceği

Ben diyorum ki: Vuslatı beklerim, yâr, gaffâr... Âşk diyor ki: El-intizâr eşeddü min-en-nâr... (Beklemek, ateşten şiddetlidir!)

Balböceği

Yarabbi bildir de ben beni bileyim.. Beni bilen ben ile kendime geleyim.. Benim bensizligim ile ben seni bileyim..seni bilmeyen beni ben neyleyim ...

✿گสЯเ_ќĮż✿

Bazi amaçlar o kadar degerlidir ki, o yolda maglup olmak bile zafer sayilir.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Akıllı adamlar söyleyecek sözleri olduğu için, aptallar illa konuşmak zorunda oldukları için konuşurlar.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Ey altin sırmalarla süslü elbiseler giymeye, kemer takmaya alışmış kişi, sonunda sanada dikişsiz elbiseyi giydirecekler...

HZ.MEVLANA

Balböceği

Alıntı yapılan: ☆☆PARİSS☆☆ - 17 Haziran , 2010, 04:54:57
Ey altin sırmalarla süslü elbiseler giymeye, kemer takmaya alışmış kişi, sonunda sanada dikişsiz elbiseyi giydirecekler...

HZ.MEVLANA

:y25: :y25: :y25: :y25:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Kadın kocasını daha az sevmeli, fakat daha çok anlamalı; erkek, karısını daha çok sevmeli, fakat anlamaya çalışmamalıdır.
Oscar Wilde