09 Mayıs , 2024, 09:18:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gebeliğin ilk aylarında yolculuk..

Başlatan vuslat, 28 Mayıs , 2010, 11:27:24

« önceki - sonraki »

vuslat

HAMİLEYKEN UZUN YOLCULUK YAPILIRMI DÜŞÜK RİSKİ VAR MI VE 4 SAAT UZUN YOLA GİRER Mİ?   EVET HANIMLAR CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM...

[/ur

Balböceği

tubisim bende sorcaktimmm acaba ucak falan tehlikelimi diyee cok saol bende ogrenmis olurum  :k06:

vuslat

tatile gidelim diyo bizimki ama tırsıyorum bi sorayım dedim işte.. arkdaşlar görür ve cevaplarlarsa hakikaten çok iyi olucak  ;) :opucuk:

[/ur

Demet_dk

4 saat bence çok uzun sayılmaz
ama doktora danışıp onay almak en doğrusu bence

vuslat

dra gidene kadar zararlı olmadığıını öğrenirsem erken rezervasyon yaptırıcam o yüzden dr dan önce size danışma istedim bencede 4 saat uzun değildir  :D inş yaniii

[/ur

Balböceği

konu acilmisken bende sorum daha simdilik bisi yok ama tr gidersek bizimkide 4 saat suruyorrr

2 saat ucak 1 saat kayseri ucakla bunlar 1 saat te arabayla sivas  :suclu: :suclu:

βαlκιz

4 saatlik yolculuk yapmıştım
ilki 2 aylıkken
sonra 6 aylıkken bişey olmadı erzincan dan trabzona gittim geldim
bol virajlı yollar içim dışıma çıkmıştı  :igrenc:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

Canım uzman tvde izlemiştim hamile olan herkes tatile ve uzun yola gidilir deniliyordu ama eger imkanınız varsa kendi aracınızsa arada bir aractan inip yürümek lazım deniliyordu, diger taşıtlar ise molalarda yürümek gerekiyormuş, yani saglıklı her kadın doktoruda tavsiye ediyordu gidilir deniyordu ama yinede seni saglık kontrollerini yapan doktoruna danışman gerek :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Demet_dk

otobüste fazla sıkıntı olmaz ama uçakla gidilecekse mutlaka danışılmalı bence

vuslat

çk saolun kızlar. fikirleriniz benm için çok önemli  :opucuk: bu arada biz gidersek zaten kendi arabamızla gidicez anladığım kadarıyla da en  uygun yolculuk bu olucak hepizine çok tşk ediyorum  :opucuk: :opucuk:

[/ur

elif35

vuslatçım sen düşük yapmıştın daha önce galiba öyle mi hatırlıyorum yoksa seni başkasıyla mı karıştırıyorum  :icon_scratch:

✿sweet_sweet✿

guzelim ben amerikada yasiyorum 16 haftalik hamileyken turkiyeye ucus yaptim.. turkiyeyke burasi tam 11 saat ucaktaydimm..  donuste 20 haftaliktimm..  doktoruna sorr egerkii riskin varsa gitmezsin.. ama genellikle birsey olmuyor..

**fatoş**

bencede otobüs le filan gitmek te bi sakınca yok ama doktorumda bana uçağa filan bineceğim zaman tedbirli olmamı mümkün olduğu kadar kara ulaşımını seçmemi söylemişti tabi düşük rsiki olan hamileliklerde söylüyorlsr genelde bunu ama sakıncası yok bencede

н∂vv∂ ツ

kızlar bende istanbula gitmek istiyorum ama hala bulantılarım devam ettiği için cesaret edemiyorumn
otobüsle gidecem
acaba bulantılardan dolayı zorlanırmıyım
6 saat sürüoo

Uploaded with ImageShack.us