28 Nisan , 2024, 17:09:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Cinselliğe Geri Dönüş...

Başlatan мiŁenα., 28 Mayıs , 2010, 08:22:01

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

Allah bagislasin cok tatli bebegin masallah canim.. :nazar: :nazar: bi 40 niz ciksin hayirlisiyla sonra adet olursun belki uzun sure olmazsin belki hemen olursun. ben kirkimiz cikti 5 gun sonra adet oldumm.. ondan degisiyorr..

мiŁenα.

ben olmadım çıldırcam bu konuda :cildir: :cildir:

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

ay benim kanamam devam ediyor  bugun tam 1 ay oldu artık ped takmaktan pişik oldum  :toothy10: cinselliğe de kolay kolay donemem herhalde dikişlerim cok zonkluyor ooof offff

ponçik

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 10 Haziran , 2010, 08:16:05

ben dogumdan 6 ay sonra adet oldum  :D belki yine olmazdım da , ameliyat olup narkozdan sütüm kesilince adet oldum sanırım

мiŁenα.

Alıntı yapılan: g10ca - 10 Haziran , 2010, 09:31:56

ben dogumdan 6 ay sonra adet oldum  :D belki yine olmazdım da , ameliyat olup narkozdan sütüm kesilince adet oldum sanırım

dr yanında çalışan arkadaşım ilaç vermez doktor dedi  :-\ adet olmam için :-\

ben yine eski doktoruma gidicem o verir heralde çok sıkıntı oldu bana bu :-\

Lă_Tăhzen!

çevremdeki dogum yapan arkadasların hangısınden duyduysam hep 8 9 ay sonra geldiklerini soylediler  normal bence bende gelmesini istemıyorum zaten hamilelikte  alıstım adetsizliğe  :k06:

**fatoş**

ben doğum yaptıktan sonra hemen adet gördüm ne üç beş ayı bir ay bile gecikmedi ne şanslı herkes yaa  :'(

βαlκιz

bende hemen oldum galia
hiç hatırlamıyorum   :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ponçik

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 10 Haziran , 2010, 16:07:11

bence acele etme, seni cok iyi anlıyorum ama ilac kullanman iyi olmaz , hamilelik süreci gibi, bu da Allah tarafından olan bir olay  :dontknow: korunmadan birlikte olmamaya özen göstermeniz gerekir

мiŁenα.

Alıntı yapılan: g10ca - 10 Haziran , 2010, 17:46:05
Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 10 Haziran , 2010, 16:07:11

bence acele etme, seni cok iyi anlıyorum ama ilac kullanman iyi olmaz , hamilelik süreci gibi, bu da Allah tarafından olan bir olay  :dontknow: korunmadan birlikte olmamaya özen göstermeniz gerekir

ben şimdi korunuyorum korunmama gerek yokmu??

✿sweet_sweet✿

canim korunman gerekiyorr.. halk arasinda emziren anneler sutu korur derler boyle birsey yokk kesinlikle.. su anda adet olmasanda hamile kalma riski oluyor.. ben anne sutune gecmeyen dogum kontrol hapi kullaniyorumm.. yani haptaki hormonlar sute gecmiyorr cokk memnunum..

ceylan

valla hamileyken çok rahattım dünya varmış ama  yeniden başladı offfffffffff keşke hep kardeş giibi  yatsak abarttım mı ne :) :ehi: :ehi:

vadi= muge & melis

:k06: :k06: :k06: hele bennnn bı tarafımda bılmem kaç tane dikiş var kociş avcunu yalasın  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Demet_dk

AYSECİM BU KADAR TAKMA KAFANA OLURSUN ZAMANI GELİNCE KORUNMAYA DA DEVAM ET SÜT KORUR LAFI HİKAYE
BEN 11 AY BEKLEDİM VALLA ADET OLMAK İÇİN

βαlκιz

bizim komşu süt korur diye korunmamış
genç karı koca akıllı insanlar
bi kızları var 2 yasında
bide bebekleri oldu  :k06: :k06:
süt korumaz ya yengeminde öyle olmuş
hamile kalmış süt nasıl korusun ki çok tuhaf
:-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: