1 yaşına geliyoruz hala katı yemiyor

Başlatan neslihan, 27 Mayıs , 2010, 22:50:48

« önceki - sonraki »

azra35

azra35

ya siyah erik çıktı çok vitaminli az önce 1 tane büyük yedi ya yetermi bilmiyorum 1 tane sonuçta

βαlκιz

azracım bitane ikitane onlara takma
çok yesin çok vitamin alsın diye ugrasma
ne yese yeterdir ona zorlama boşver rahat ol
:icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

azra35

azra35

bugün pütürlülere alıştırmaya başlayacaktım ama normal karışım kahvaltıda birazcık yumurta parçasından bile kusacaktı son anda kurtardım
ya yaz tatilinde çok zorlanacağım tatile ve memelekete gideceğiz ben nasıl hazırlayacağım bu pütürsüz yiyecekleri birde karışan olacak ay yemiyomu daha katıları ne kadar zayıf öf valla evimden biyere gitmek istemiyorum ama mecburum :crybaby2:

βαlκιz

canım alışır daha erken bekle sabret her bebek aynı olmuyo
benimkilerden biri 11 aylıkken tam alıştı yiyodu ama azından çıkarıyodu bazen
memelekette neden bulamıycaksınıki pütürsüz dediğin şeyler ne nasıl yaniii ordada yaparsın
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

azra35

gülşah artık alıştırmak istiyorum ama denediğimde neyle başlamalıyım va nasıl ayrıca kusuyo yani hepsini çıkarıyor yediğide boşa gidiyor nasıl neyle başlıyım 10 da kahvaltı yaptı meyveyi pütürlü vermekle başlasam kaçyta başlasam diğerinin vitamini boşa gitmez kussa canım

βαlκιz

sen acele etme dişleri yok demiştin dime bekle
şimdilik püre yapıp ver kusmasından iyidir öyle yemesi

azra35

canım ilerde hiç alışamazsa çevredende çok karışan oluyo ama benim ne çektimi bilen yok keşke baştan pütürlü verseydim ah kafam yalnız olunca böyle deneyimsiz oluyo insan

βαlκιz

alışır canım şuan kusuyo ama o fdaha kötü yemiyo
dişleri çıkınca başlar yemeye
milleti boşver sen zırlayıp dursunlar bende 10 aya kadar hep robottan geçirdim
tam yasına girince alıştı oğlum yemeğe

azra35

gülşah seninki bir yaşında nasıl alıştı neler veriyodun alışması için

azra35

ben kararlıyım ssat 1 de alıştırmaya başlıcam ama neyle

gülay t.

Azracım daha önce verdin mi bilmiyorum ama muzu çatalla ezip veya elmayı rendenin kalın kısmıyla rendeleyip ver. Biraz olsun kolay olur yemesi katı pütürlülere nazaran. Öyle öyle alışır inş. Genelde çatalla ezip ver şimdiden sonra.

melekk

ayni dert bendede var oglum 13 bucuk aylik dogru duzgun birsey yediremiyorum puturlu sevmiyo hemen kusuyo eline biskivu gibi seyler verdigimde onunla oynuyo elinde ufalayip ortaligi batiriyo ama yiyecek disinda ne bulsa agzina atiyo gazete kagidi,pecete gibi nasil ayirt ediyo hayret ediyoruz herkes bana basta alistirmadin diyo ne yapacagimi bilmiyorum alismiyor bi turlu