Betüşüm doğum yaptı...ÇAĞLAR paşam dünyaya merhaba dedi..:D

Başlatan мiŁenα., 25 Mayıs , 2010, 22:15:48

« önceki - sonraki »

zehraab

Alıntı yapılan: betüs26 - 31 Mayıs , 2010, 01:08:06
Alıntı yapılan: zehraab - 30 Mayıs , 2010, 22:49:44
betüşcüm oğlun çok tatlı maşallah, allah size bağışlasın yavrunuzu. :nazar:
CANIM BENİM İNŞALLAH RABBİM SANADA VERİR EN KISA AZAMANDA SEN NE ZAMAN DÜLŞÜNÜYORSUN DUALARIM SENİNLE BENDE HEP İNANDIM ALLAH VERDİ ÇOK AMA ÇOK ŞÜKÜR BİNLERCE KEZ
canım çok sağol amin inşallah hayırlısı ile bende sağlıklı bir bebeğe sahip olmak istiyorum tabiki.Ben Nisan ayının 27 sinde 13 haftalık gebeliğimi sonlandırmak zorunda kaldım bebeğim anomaliliydi.Şimdi beklemedeyim sanırım Temmuz gibi tekrar çalışmalara başlayacağız bakalım hayırlısı.Minik Çağların o şirin yanaklarından öp benim için. :-*
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

betüs26

tabiki öperimallah gönlüne göre versin  inşallah hayorlısıyla allah sanada verir inan canım benim

CeRoXiMo

Allah analı babalı uzun hayırlı  bir ömür versin inşallah. Daha önce yazmıştım ama nedense çıkmamış ya da
ben gönderememişim. Küçük adam çok tatlı annesi, biraz erken gelmiş ama tosun paşa maşallah.
Seni emmese de önemli olan senin sütünün gelip onunla beslenmesi, Memeyi almaya eninde sonunda alışacak
Sen kararlı olduktan sonra  :love9:  :love9:

betüs26

EVET ALIŞTI ÇOK SEVİNDİM BİRAZ ACIYOLAR AMA KATLNICAM OĞLUM İÇİN TABİKİ O EMDİKÇE BEN DOYUYORUM ÇOK GÜZEL BİR DUYGU SENİNDE AZ KALDI HAYIRLISIYLA CANIM

can yine cannnn

Alıntı yapılan: betüs26 - 01 Haziran , 2010, 17:34:24
Alıntı yapılan: ♫♥♪SarıPapatyam♫♥♪ - 01 Haziran , 2010, 14:46:46
Alıntı yapılan: betüs26 - 29 Mayıs , 2010, 00:01:25

Uploaded with ImageShack.us
oyyy anamm ne tatlı bişey betüş bu  :nazar:  :nazar:  :nazar:
pamuk pamuk masallah  :nazar:  :nazar:  :nazar:
allahım nazardan korusun cok sirin betüşüm aynı sen  :nazar:  :nazar:  :nazar:
canım güle güle büyüt pamuk pasayı  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

SAĞOL TEYZESİ SEVDİN Mİ OĞLUMU
maşallah subanallah betüşüm gerçekten çok yakısıklı bir delikanlı  bu :D :hieyt:ayrıcada bende sana benzettim annesi çok şeker çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

betüs26

sağol nemincim ilk doğduğunda babasına benziyodu çok şişti şimdi bana döndi evet
ama daha çok değişir darısı sana az kaldı değil mi seninde canım merti  de senide öpüyorum

can yine cannnn

Alıntı yapılan: betüs26 - 05 Haziran , 2010, 01:21:37
sağol nemincim ilk doğduğunda babasına benziyodu çok şişti şimdi bana döndi evet
ama daha çok değişir darısı sana az kaldı değil mi seninde canım merti  de senide öpüyorum
PAZARTESİ 32 HAFTALIK OLCAZ CNM HAYIRLISIYLA
BİZDE SENİ ÖPÜYORUZ :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

betüs26

amma çabuk geçti canım seninde hadi bakalım az kalmış allah hayırlı doğumlar nasip etsin :-*

****SeRaP-27****

canımmm maşallah çok tatlısınız ikinizde allah analı babalı büyütsün  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :love9:  :love9:  :love9:  :flowers:  :flowers:  :flowers:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

haydibebeğim

betüs26

sağol canım evet inşallah allah kurtarsın ne kadar keldı senin

gülfer

haydibebeğim

Alıntı yapılan: betüs26 - 07 Haziran , 2010, 19:50:30
sağol canım evet inşallah allah kurtarsın ne kadar keldı senin

28+1 oldum cnm.az kaldı benim de 2- 2,5 ay.

betüs26

CANIM HDİ BAKALIM AZ KALMIŞ SENİNDE ÇOK GÜZEL BİR DUYGU ANNELİK ANLATILMAZ GÖRÜCEKSİN HAYIRLISIYLA :amin: :amin:

SAĞOL GÜLFERCİM