Betüşüm doğum yaptı...ÇAĞLAR paşam dünyaya merhaba dedi..:D

Başlatan мiŁenα., 25 Mayıs , 2010, 22:15:48

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

canımmm ya çok tatlısınız maşallah rabbim nazardan saklasın oğluşunu :opucuk:

betüs26

Alıntı yapılan: {safişim} - 29 Mayıs , 2010, 18:42:35
betüşüm allahsize bağışlasın yavrunu ayşe gibi valla bende sana  benzettim çok şeker maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: darısı bize inş 10 hafta geçerse tabi  :cildir:
GÖRÜCEKSİN BAK CANIM BİR BAKMIŞSIN DOĞMUŞ KUCAĞINDA DÜNYALAR TATLISI YAVRUN NASIL BİR GÜZEL DUYGU BU RABBİM YA ÇOK AMA ÇOK ŞÜKÜR BAMBAŞKA TARİFİ YOK

betüs26

HEPİNİZ ÇOK SAĞOLUN BANA MI BENZETTİNİZ İLK DOĞDUĞUNDA ÇOK DAHA TOMBİŞTİ DUDAKLARINI  GÖRSENİZ HER GELEN DUDAKLARA BAK DEDİ NAZAR DEYİCEK DİYE ÇOK KORKTUM AYNI EŞİME BENZİYODU
SONRA UFALDI OĞLUŞUM AMA BENİ EMMİYO ÇOK ÜZÜLÜYORUM YAA

βαlκιz

yerim onun dudaklarını ben
maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
neden emmiyo canı  emer üzülme alışır  :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

❤ հმzεlἶო ❤

tebrik ederim betuscum allah anali babali buyutsun. bize de bu gunleri gostersin insallah  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Demet_dk

bebiş çok tatlı maşallah  :nazar: :nazar:

ikinizde çok güzelsiniz tekrar tebrikler

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayyy  cok sevindim betüscüm gecmis olsun rabbim anali babali büyütsün insallah hayirli evlat olsun  :amin: :amin:

masallah cok tatli caglarimiz  :nazar: :nazar:

мiŁenα.

Betüşüm canım benim sakın bırakma almasada zorla.

Öğürsede ver İstemesede ver.Belki alır.

İnşalla alır :amin:

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

zehraab

betüşcüm oğlun çok tatlı maşallah, allah size bağışlasın yavrunuzu. :nazar:
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

betüs26

balkız canım bilemiyorum ki neden emmiyo sağıyorum veriyorum bende dua edin çok istiyorum emmesini hıı bu sabah aldı kazara 5  10 dakika sanki içimden bişeyler koptu çekince ama bu kadar uğraşıcam hergün sen,n talışkolar nasıl

betüs26

Alıntı yapılan: ☺ ζ Ĭ ģ ₫ e м ☺ - 30 Mayıs , 2010, 14:38:30
tebrik ederim betuscum allah anali babali buyutsun. bize de bu gunleri gostersin insallah  :amin:
inşallah canım inşallah :amin: :amin: :amin: