24 Nisan , 2024, 11:49:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Betüşüm doğum yaptı...ÇAĞLAR paşam dünyaya merhaba dedi..:D

Başlatan мiŁenα., 25 Mayıs , 2010, 22:15:48

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ertl

cemre58

Allah analı babalı büyütsün tebrikler..

hoşgeldin küçük erkek:)

EMEL 26

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:      canım gözün aydın kavuştun oluşuna allahım annalı babalı büyütsün inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sanada  geçmiş olsun zorlu bir yolculuğu  tamamladın bundan sonra oğlunla eşinle mutlu günlere  canım :hello2: :hello2: :hello2:
ikinizide öpüyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Pınar86

Maşallah betuşum :) Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin:
Cok güzel bir haber  :) :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

aşkitom

tebrikler...allah analı babalı ve sağlıklı büyütmeyi nasip etsin

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: betüs26 - 29 Mayıs , 2010, 00:01:25

Uploaded with ImageShack.us
ayyyy  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: subhanallah ne kadar tatlı bı bebek allahım nazardan saklasın
yavrunu sıze bagışlasın  :amin: :amin:

betüs26

çok sağol canım
kızlar ağrılarım oluyo oturamıyorum iyileşince hemen yazıcam kusura bakmayın sizleri çok özledim tek tek teşekkür etmek istiyorum  ama ayakta durmaya halim yok lütfen anlayın  ama hepinize çooook çoook teşekür ederim ve çok öpüyorum allah herkezi kurtarsın  herkeze nasip etsin :hello: :hello: :-*

serra_emine

betüş hayırlı olsun geçmiş olsun canım hayırlısıyla sagsalım buyutmek nasıp olsun inşallah rabbım hayırlı evlat yetiştırmeyı nasıp etsın cumlemıze.hayırlı mutlu huzurlu aılece nıce guzel gunlerınızolur inşallah..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım çok geçmiş olsun hıç onemlı degıl sen bı ıyıleş sonra da gorusuruz  :opucuk:
allah kolaylık versın  :amin: :amin:

βαlκιz

betüş geçmiş olsun canım
maşallah maşallah bebeğin çok tatlı tombiş maşallah
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

<<AyBüKe>>

Allah'ım sana da bebişine de sağlıklı, uzun ömürler versin inş. betüşcüm  :amin:  Çok tatlı bir oğlun var, hayırlı evlat olsun inş. canım ya maşallah  :flowers:  :nazar:  :nazar:

мiŁenα.

oyyyy seni yaradana kurban :nazar: :nazar: :nazar:

betüş sana benziyor  :D :D eşini görmedim ama sana benzettim :nazar: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

{safişim}

betüşüm allahsize bağışlasın yavrunu ayşe gibi valla bende sana  benzettim çok şeker maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: darısı bize inş 10 hafta geçerse tabi  :cildir: