29 Mart , 2024, 08:39:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Betüşüm doğum yaptı...ÇAĞLAR paşam dünyaya merhaba dedi..:D

Başlatan мiŁenα., 25 Mayıs , 2010, 22:15:48

« önceki - sonraki »

elif35

betüşçüm çok tebrik ederim RAbbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin....inşallah vatanına milletine ailesine hayırl bir evlat olur annesini babasını hiç üzmez darısı bizim  başımıza inşallah  :occasion5:

Demet_dk

BETÜŞCÜM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN TEBRİK EDERİM

HOŞGELMİŞ ÇAĞLAR BEY SEFALAR GETİRMİŞ MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Betusum cnm gozun aydin olsun, gecmis olsun masallah caglar efendiye  :hello2: :hello2:

rabbim anali babali vatanina milletine insallah hayirli evlat olmayi nasip eder canim  :amin:

zehraab

betüşcüm tebrik ederim canım allah analı babalı büyütmek nasip etsin, sağlıklı ve mutlu bir ömür bebişin olsun.Hayırlı bir evlat olsun inşallah, haberi duyunca çok sevindim çok duygulandım.Allah dileyen isteyen herkese bu duyguyu yaştsın inşallah helede böyle zor süreçlerden geçince daha bi anlamlı oluyo.Gerçekten çok sevindim canım hayırlı olsun.
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

{safişim}

betüşüm hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün paşaı maşşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ırmak184

ayy canım benim cok sevindimmmmm  :hello2:  :hello2: hayırlıysıyla oglusunu kucagına almıssın sonunda kavustun  :hieyt:  :hieyt: tebrik ederim seni canım benim  :opucuk:

SiRiNe

BETUL CANIMM HAYIRLI OLSUNN TEBRIKLERR ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUNN INSAALLAHH

Angel

betuscum hayirli ugurlu olsun   rabbim dort gozden ayirmasin   :flowers: :flowers:

miray

BETÜŞÜMM TEBRİK EDERİM TATLIM  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:
HOSGELMİŞ CAGLAR PASA  :nazar: :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
HAYIRLI Bİ EVLAT OLUR İNŞ
GÜLE GÜLE BÜYÜT BEBİŞİNİ BETÜŞÜMMMM
:icon_flower:  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

can yine cannnn

tebrikler canım  betüşüm meleğine kavuştun hayırlısıyla allah analı babalı büyütsün inşallah
can dediklerim....

esra26

canım cok sevindim minik paşana kavuştun demek maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:  allah analı babalı büyütsün sağlıklı uzun ömürlü olsun inşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

allah anneli babalı büyütsün arkadaşım.hayırlı evlat olur inşallah.sanada çok çok geçmiş olsun :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

hanne

AYY CANIMM BENİM ÇOK SEVİNDİM İNNŞŞŞ SAĞLIKLI VE HAYIRLI BİR EVLAT OLURR....

DER!N

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 25 Mayıs , 2010, 22:15:48
                                                                  BETÜŞ DOĞUM YAPTI :basardim: :basardim: :basardim:

ÇAĞLAR PAŞAM DÜNYAYA MERHABA DEDİ..

HOŞGELMİŞ SEFALAR GETİRMİŞ.. :nazar: :nazar:

RABBİM SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN. :amin: :amin:

CANIM ARKADAŞIM GÜLE GÜLE HUZURLA BÜYÜT İNŞ :amin: :amin:

Uploaded with ImageShack.us

Maşallah barekallah...
Rabbim analı babalı büyütmek nasib etsin, sağlıkla ve hayırla inşaAllah!
:amin: :amin: :amin:

Geçmiş olsun Betüş  :love9:
Hemen toparlanıp neler yaşadığını yazmanı bekliyorum.
Artık her doğum öyküsü ilgimi çekiyor  :opucuk:

Ayşecim hayırlı ve güzel haberlerin daim olsun canım.  :amin:  :love9: :love9:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9: