Betüşüm doğum yaptı...ÇAĞLAR paşam dünyaya merhaba dedi..:D

Başlatan мiŁenα., 25 Mayıs , 2010, 22:15:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

25 Mayıs , 2010, 22:15:48 Son düzenlenme: 26 Mayıs , 2010, 09:38:08 ♥.BaL OqLuM.♥
                                                                  BETÜŞ DOĞUM YAPTI :basardim: :basardim: :basardim:

ÇAĞLAR PAŞAM DÜNYAYA MERHABA DEDİ..

HOŞGELMİŞ SEFALAR GETİRMİŞ.. :nazar: :nazar:

RABBİM SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN. :amin: :amin:

CANIM ARKADAŞIM GÜLE GÜLE HUZURLA BÜYÜT İNŞ :amin: :amin:

Uploaded with ImageShack.us

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

anaaaaaaaaaaa

ayyyyy çokkkk sevındımmm canımmm

sen kesın aramışındır betüşü

bendende çokkkk selam söle bide tebrık ettiğimi

canımmm arkadaşımmm Allah analı babalı büyütsünn

vatana mıllete hayırlı bır evlat olsunn

gözünüz aydın mutluluğunuz daim olsun inş.  :amin: :amin: :amin:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayyyyyyyyyy  negüzellll yavrusunu kucagına aldı demekkkkkk
hosgelmiş dunyaya küçük melekk
rabbim analı babalı buyutsun hayırlı uslu bi evlat olur inşallahhh  :amin: :amin:
rabbim nazarlardan korusunn  :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

н∂vv∂ ツ

hayırlı olsun betüş
Allah sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin inşallah

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

betüş canım tebrikler
allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun
uslu olsun annesini üzmesin inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

canım benimmmmm çok sevindim bitanemmm Allah analı babalı uuzun ömürlü hayırlı evlat etsin inş

tatlım benim çok tebrik ederimm  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

betuş tebrık ederım canım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar:
allah analı bablalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: :amin:
hayırlı evlat olur ınsallah  :nazar: :amin:

ღ♥ Nilda♥ღ

betüşcüm canım tebrik ederim  :flowers: :flowers: :flowers:

ALLAH analı babalı sağlıklı sıhhatli hayırlı bi evlat olarak büyütmek nasıp etsin inş.  :binkybaby: :amin: :amin: :amin: :amin:

darısı tüm doğum yapacak olanlara  :amin: :amin: :amin:
.   

мiŁenα.

betüşüm canım arkadaşım bana mesaj atmış.Lakin eşim mesajımı açmış sölemeyi unutmuş dün gece teldeki mesajlara bakıyordum öle gördüm bugün aricam .geç saatte rahatsız etmek istemedim.

arayınca yazarım nasıl olduklarını :D :D

duyguduygu

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:   ayyy doğum haberleri aldıkça çok heyecanlanıyoruM Allah hayırlı uzun ömürlü bir evlat olmasını nasip etsin!!! Allah cümlesinin içinde bizi de kurtarsın:))) isteyen herkesi sevindirsin :amin: :amin: :amin: :amin:

:occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :wav:

<<AyBüKe>>

Çokk tebrik ederim hemşerim   :muzz:  Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım  :amin: Sağlıklı, hayırlı bir evlat olur inş. betüşcüm .. Tekrar hayırlı olsun, çokkkk sevindim canımmm  :flowers:  :opucuk:

мiŁenα.

:director: BETÜŞÜMLE KONUŞTUM.

BEBİŞİ 24.05.2010 GÜNÜ SEZERYANLA DÜNYAYA GELMİŞ.BEBİŞİN SUYU AZALMIŞ,BETÜŞÜN AĞRILARI ÇIKMIŞ.BÖYLECE PAŞAM DÜNYAYA GELMİŞ. AADI ÇAĞLAR.3.400 KİLO MAŞALLAH DADLUMU DALUYMUŞ.RESİM YOLLAMIŞ CANIM ARKADAŞIM AMA HENÜZ GELMEDİ. ;)

BEBİŞ TOPUK KANI VERMEYE GİTMİŞTİ :nazar:

ARKADAŞIMIN SESİ İYİ GELYORDU.

SONUÇ İTİBARİYLE PAŞASI KOLLARINDA.RABBİM UZUN SAĞLIKLI ÖMÜR VERSİN :amin: :amin:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ponçik

Gözün aydın canım  :hello2:  Allah analı babalı büyütmek nasip etsin
insallah saglıklı hayırlı merhametli ana-baba sözü dinleyen bir evlat olur  :amin:
Rabbim guzel yazılar yazsın  :love9:

.:.Zamansız.:.

ne güzel haberler böyle  ..rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin  :amin: :nazar:

darısı bizimde başımıza  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

DİLVİN

ayy aynı adaşı gibi 3400 kg doğmuş  ;D ;D

ınş benım oğlum gibi akıllı olup üsmes anneyi :amin: :amin: :amin:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik