küçük meleğim artık yok :(

Başlatan asalet05, 24 Mayıs , 2010, 20:25:40

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Canım yazını okurken inan çok duygulandım. Aslında bu sayfayı hiç ziyaret etmek istemiyorum çünkü gerçekten çok üzülüyorum ama sizlerin acılarınada ortak olmak bana bir nebze olsun moral veriyor. Umarım tekrar böyle bir sorunla karşılaşmaz ve tez zamanda güzel haberlerini alırız. :amin:

ikranaz

çok üzüldüm canım seni iyi anlayabilenlerden biride benim bende düşük yaşadım allah kimsenin başına vermesin çok zor bir durum ama alıyosun zamanla alışmayıp ne yapacazki mecbursun.3 ay sonra tekrar hamile kaldım.şimdi 8 haftalık.korkularım geçtimi sanki hala geçmedi.ödüm kopuyor.ben düşük yaptığımda hep sayfalarda ne aradım biliyomusun benim gibi düşük yapıp sonra hamile kalanları onları okudukça teselli oluyodum demek onlar kalabilmiş ne güzel bend ekalabilirim diyodum.üüzlme 4 ay beklemene gerek yok kendini nezaman iyi hissedersen korunmayı bırak. bana doktorum öyle dedi. ama şuna şükret neyseki ilk aylarda yaptın düşüğünü ya 6 aylık 8 aylıkken olsaydı. yada doğduktan sonra kaybetseydin.her şerde bir hayır vardır unutma allah sabır versin canım

azra35