28 Nisan , 2024, 03:08:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yaz Tatiliiiiiiiiii

Başlatan KONYALI, 24 Mayıs , 2010, 11:28:44

« önceki - sonraki »

KONYALI

bizim de bu sene bi Kemer planımız var ama her sene suya düşüyor, tıpış tıpış marmarise görümcemin evine giidyoruz, ama bu sene tatil yöresi de olsa ev istemiyorum, yemek yapıp bulaşık toplamak , yatak düzeltmek istermiyorum, otelde kalmak yan gelip yatmak istiyorum  :toothy10:
[/quote]dr ızın verse antalyada neısım var  trb mustakıl denıs kenarı bıze ayıt sabah aksam ordayım ben en cok ızın vermez dıye korkuyom kucuklugumden berı denızdeyım ben hazıran geldımı vucudum acayıp kasınıyo denız ısdıyo denıze gırınce gecıyo kasıntım  ama hamılelıgın ılk ayları oldugu ıcın dr ızın vermes sanırım hayırlısı olsun artık :) :)
[/quote]

HAYIRLISI BAKALIM..YAZ HER TÜRLÜ GÜZEL VALLA..BEN COK SEVİYORUM YAZI...BUNALTICI SICAKMI VAR GİR SOGUK DUSA RAHATLA...SERE SERPE DOLAS EVDE..TİRİL TİRİL GİYİN...
KISIN MARUL GIBI KAT KAT GİYİYORUM YİNE ÜŞÜYORUM YİNE ÜŞÜYORUM...
:honk: ::)

cemre58

şu an Şile'de annemlerin yazlığındayızz yazında ara ara gelemeyi düşünüyorum Defne daha çok ufak tatile gidersem rahat edememm ;)

__nil__

bu yaz bizde tatil planlarımızı benim ailemle beraber yaptık.annemler ve ablamlar beraber yazlık kiraladık.ablam yiğenim filan kalabalık olucaz inş..tabi benimde ilk planım tatilden önce hamile kalıp tüm işlerden kaçmak :ehi: :toothy10: :k06:   gerçi böyle bi tatil fırsatında da hamile olup da denize girememek de kötü olur ama....amaaann ben hamile kalayımda seneye telafi ederim giremezsem de..

βαlκιz

bende tatil için 1 aylığına trabzona gitmiştim ama
8 gün anca kalabildim  :ehi: :ehi: :ehi:
eşim olmadan kalamam asla biyerde
:dontknow:
aslında istanbula gitmeyi düşünüyorum ama eşimin işleri yoğun gidemeyiz bu yaz diyoo  :crybaby2: :crybaby2:
bende buralardayım bu yaz  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: nil_alp - 26 Mayıs , 2010, 03:23:43
bu yaz bizde tatil planlarımızı benim ailemle beraber yaptık.annemler ve ablamlar beraber yazlık kiraladık.ablam yiğenim filan kalabalık olucaz inş..tabi benimde ilk planım tatilden önce hamile kalıp tüm işlerden kaçmak :ehi: :toothy10: :k06:   gerçi böyle bi tatil fırsatında da hamile olup da denize girememek de kötü olur ama....amaaann ben hamile kalayımda seneye telafi ederim giremezsem de..
:ehi: :ehi: :ehi:

__nil__

benim çelişkili msjıma gülüon demi kızzzz :ehi: :ehi: bi öle diom bi böle

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: nil_alp - 26 Mayıs , 2010, 06:20:30
benim çelişkili msjıma gülüon demi kızzzz :ehi: :ehi: bi öle diom bi böle
işlerden kaçmak dedın ya ona en çok guldum  :ehi: :ehi:

__nil__

evet babam bile dio bu şimdi kesin hamile kalır yaza kadar dio,kalmıcağı varsada kalır bu dio dalga geçio benle  :k06: :k06:  ama haksızmıyım kim isterki tatilde temizlik yemek vs. yapmak

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: nil_alp - 26 Mayıs , 2010, 06:24:23
evet babam bile dio bu şimdi kesin hamile kalır yaza kadar dio,kalmıcağı varsada kalır bu dio dalga geçio benle  :k06: :k06:  ama haksızmıyım kim isterki tatilde temizlik yemek vs. yapmak
haklısın  :k06:
en ıyısı iş boluşumu yapılsın
ben anneme pek ıs yaptırmam o sadece yemekl ılgılenır
sızde oyle yapın bırısı bulaşıkcı bırı supursun toz vs hem iş çabuk bıter hemde yorgunluk olmaz

мiŁenα.

biz ilk yıl didime gitmiştik bayıldım oraya. buyılda gitmeyi planlıyorduk .bayılıyorum bebegiyle tatillde gezenlere.ama nasip olmadı yazın eşim full time çalışıyor artık seneye yıllık iznini yaza kullanır öle. :-\

:love9: :love7: :love9:

--elif--

yıllık izin deyince tüylerim diken diken oluyor bir annemlere bir kayınvalidemlere 2 si arasında mekik dokuyoruz  :BangHead:  :BangHead:

serra_emine

benımde eşimin 15 günlük yıllık ızın hakı var ama bır haftasını vermıyor şirket çalış parasını verelım dıyorlar . çünki çok yogun oluyor.kalan 1 haftayı da kullanıyoruz işte.geçen sene hiç bir şeye benzemedı yıllık ızın.bırkaç gun kayınvalıdemde bırkaç gun görümcemde oyle geçt bır hafta.sınıroldum.degişik bır yere gıdemedık.ama bu sene tedbırımı aldım.şimdı bugun yarın falan kayınvalıdeme gıdıyrum bakalım nasıpse bıkaçgun durayım gelecegım.sonra gelecegım edremıt e görümceme gıdecegım. aradan çıkaracagım kı yıllık ızınde beklemesınler.yıllık ızınde de artık bı planlar yapacagız bakalım nasıpse..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

benim eşimde kendine yıllık izin versede yine istanbula gitsek keşke  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

se1in

Eşimin yanına gidicem sonunda  :amin:
Geri dönmicem inş bu kez  :y25:

serra_emine

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 26 Mayıs , 2010, 22:40:20
benim eşimde kendine yıllık izin versede yine istanbula gitsek keşke  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
kendıne mii :k06: :k06: yaa kendı işin oldumu da hem ıyı hem zor kotu dımı.ee napıcan saglık olsun helal para kazansınlarda.
ee bızde kendı kendımıze tatıller yaparız artık napıcan. :k06:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..