29 Nisan , 2024, 07:15:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ferro sanol damla kullananlar!!!

Başlatan ilkcemre, 23 Mayıs , 2010, 10:53:54

« önceki - sonraki »

ilkcemre

benim de aklıma gelmişti bu. tahlil yapılmadan verildi ya ihyiyacı yoksa!!!!!

bende kendim araştırmıştım aşıya gitmeden önce. gerçekten dr unuttu damlayı vermeyi. ben hatırlattım aaa atlamışız dedi. ben bilmiyo olsam araştırmasam ne olacak peki.... sağlık sistemimin çok zayıff....

DER!N

6.ayda yapılıyor canım kan sayımı ona göre de şekilleniyor.

Pınar86

kızlar aynı dert bendede var çooook pis kokuyor ya :(

kan kokuyor ilk günler bebeğim istemedim zorla verdim çığlık çığlıga ağladı hatta korktum hiç öyle ağladığını görmemiştim ertesi bir daha verim yine ağlarsa kullanmıycam doktora sorucam dedim neyseki ağlamadı ama yinede istemiyor zor veriyorum her damlada sakinleştirip öyle veriyorum :) ya Allah günah yazmasın verdikten sonra oğluma yaklaşamıyorum çok pis kokuyor :D

hele bu akşam altını değişirken bezi felaket kan kokuyordu poposuda kokmuştu eşimi çağırıp koklattım öğğğ yapıyor :D ya tiksiniyorum ama ne yapalım onların sağlığı için :)

kızlar bana aşısında sağlık ocağında verdiler normalde ay sonu doktoruna muayene oluyorduk aşıda verdiler hemen doktoruma sordum ama nasıl kullanacağmı sormayı unuttum eşim eczaneden sormuş emmikten sonra verilir demiş 5 damla veriyorum sizler nasıl veriyorsunuz?
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

gökse

BEN İKİ ÇOCUĞUMADA KULLANDIM BENİMKİLERDE SEVMİYORDU AMA MECBUREN VERİYODUM.

DER!N

Pınarcım açken vermek daha etkili oluyor diyenler var, bizim doktorumuz aç-tok farketmez demişti. Kan damlası verildikten hemen sonra süt ve süt ürünleri vermemek gerekiyor demir emilimini azalttığı için, 20dk. diye biliyorum ama emin değilim canım -
Ben tok veriyorum. 9 damla olarak başladık genelde ya 8 ya 9 ile başlanıyor.
6.ayda kan sayımı yaptırdım düşük çıktı ama 9 damlaya devam et dedi doktoru.
12.ayında yine kan sayımı yaptıracağım bakalım kısmetse.

Pınar86

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 11 Kasım , 2010, 21:44:48
Pınarcım açken vermek daha etkili oluyor diyenler var, bizim doktorumuz aç-tok farketmez demişti. Kan damlası verildikten hemen sonra süt ve süt ürünleri vermemek gerekiyor demir emilimini azalttığı için, 20dk. diye biliyorum ama emin değilim canım -
Ben tok veriyorum. 9 damla olarak başladık genelde ya 8 ya 9 ile başlanıyor.
6.ayda kan sayımı yaptırdım düşük çıktı ama 9 damlaya devam et dedi doktoru.
12.ayında yine kan sayımı yaptıracağım bakalım kısmetse.

Anladım canım şimdilik 5 damla veriyorum emdikten sonra. Ay sonu doktoruna tekrar gidip danışcam :)

teşekkür ederim.
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

zvsahin

merhaba sizin sayenizde forumu buldum ve kayıt oldum teşekkürle. ferro sanolun içeriğini inceliyordum.ona alternatif tadı harika ve muhteşem bir ürün kullanıyorum.dün dr umuzla ferro sanol hakkında konuşunca içeriğini incelerken forumu buldum..
fevzi emirim haziran 13 de 3 yaşında olacak Allah ım zaman nasıl da geçiyor..

YAĞMUR DAMLASI

imi nedir sizin kullandığınızın