16 Nisan , 2024, 16:26:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sivaslım (Sevil) Doğum Yaptı ! Hoşgeldin Ecrin Bebek...

Başlatan AککORTįє, 21 Mayıs , 2010, 00:14:20

« önceki - sonraki »

Demet_dk

GEÇMİŞ OLSUN GÖZÜNÜZ AYDIN
HOŞGELMİŞ ECRİN MELİS  :nazar:
AKILLI USLU HAYIRLI EVLAT OL İNŞALLAH

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ilknurcum canim hemsom baslik icin tesekkürler  :opucuk:

hepinizdende allah razi olsun rabbim tüm istiyenlere hayirli evlatlar nasip etsin insallah..
muhtesem bir duygu anne olmak rabbim cümle istiyene bu güzel duyguyu tatdirir insallah...

kocaman öptüm hepinizide  :opucuk: :opucuk:   güzel dilekleriniz icinde tskler öpücük istiyenlerde seve seve öperim  :love9: :-* :-* :-*

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 21 Mayıs , 2010, 18:42:00

hepinizdende allah razi olsun rabbim tüm istiyenlere hayirli evlatlar nasip etsin insallah..
muhtesem bir duygu anne olmak rabbim cümle istiyene bu güzel duyguyu tatdirir insallah...

kocaman öptüm hepinizide  :opucuk: :opucuk:   güzel dilekleriniz icinde tskler öpücük istiyenlerde seve seve öperim  :love9: :-* :-* :-*
:amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

canım geçmiş olsun gözünüz aydın sonunda geldi fıstık  :D Rabbim sağlıklı,huzurlu uzun ömürler nasip etsin analı babalı büyüsün inş. kocaman kokladım prensesi  :love9: :love9:

ertl

fenci10

canım çok geçmiş olsun rabbim analı babalı büyütsün inş. çok öpüyorum...

✿گสЯเ_ќĮż✿

SİVASLIM SEVİL GÖZÜN AYDIN CNM.ECRİN BEBEK SENDE H.G SEFALAR GETİRDİN

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

can yine cannnn

sevilcim gözün aydın tatlım geçmiş olsun :opucuk: :opucuk:
ecrin bebekte hoşgeldi sefa getirdi :nazar: :nazar: :nazar:
can dediklerim....

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 21 Mayıs , 2010, 18:42:00

:opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

βαlκιz

allah analı babalı büyütsün
hayırlı evlat uslu bebek olur inşallah
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

SIVASLIM CANIMMMMM  TEBRIKLERR ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUNNN HAYIRLI EVLAT OLUR INSAALLAHHH  :hello2:

miray

SEVİLCİM TEBRİK EDERİM CANIM
ECRİN BEBEK HOSGELMİŞ ANNESİNİN KOLLARINA
HAYIRLI EVLAT OLSUN İNŞ
:flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:   :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:

EMEL 26

hayırlı olsun gözün aydın canım allah annalı babalı versin :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖