28 Nisan , 2024, 00:27:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Merhabalar

Başlatan **fatoş**, 19 Mayıs , 2010, 14:13:44

« önceki - sonraki »

**fatoş**

19 Mayıs , 2010, 14:13:44 Son düzenlenme: 22 Mayıs , 2010, 10:56:40 g10ca
ben geldim ismim fatoş nasılsınızz

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hg fatos aramıza  benım adım selcan m.o ;) :)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

**fatoş**

tşker ler selcan cım bend ememnun oldum aksaraylıyım ben 26 yaşındayım 5 yaşında bi oğlum var ve sanırım ikinciye hamileyim:)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

mrb fatos hosgeldin güzel paylasımlar dilerim  :flowers:
allah bagıslasın evladını  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

**fatoş**

tşker ederim cümlemisinkini bağışlasın :) h.b bu arada

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 19 Mayıs , 2010, 14:34:42
tşker ler selcan cım bend ememnun oldum aksaraylıyım ben 26 yaşındayım 5 yaşında bi oğlum var ve sanırım ikinciye hamileyim:)
bende trabzonluyum ama ızmıtte oturuyom 25 yasındayım sanırım bırıncıye hamıleyım :k06: :k06:

allah oglunu sana bagıslasın 2.bebegınıde kucagına almayı nasıp etsın :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

**fatoş**

tşkr ediyorum bu biraz hazırlıksız oldu ama inş hayırlısı olur daha emin değilim ama test öyle diyo :) inş seninkide sağsalim dünyaya gelir rabbim analı babalı büyütsün :amin: :amin:

Balböceği

Selam cnm hg aramiza ben eda memnun oldum  :flowers:

bende martta dusuk yapmistim simdi ikinciye hamileyim  :D

rabbim ogluna hayirli uzun omurler nasip etsin ne guzel ikinciyede hamilesin rabbim tamamina erdirsin  :amin:

**fatoş**

çok tşker ederim bu kadar içten olduğunuz için çok iyisizi iyi dileklerinizi sizede sunmak istiyorum inş aynı dileklerle bebeğini kucağına alırsın cnm inş bu sefer ki kızdır :) :amin: :k06:

Balböceği

aminnn aminn insallahhh  :amin: :amin: :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 19 Mayıs , 2010, 14:43:20
tşkr ediyorum bu biraz hazırlıksız oldu ama inş hayırlısı olur daha emin değilim ama test öyle diyo :) inş seninkide sağsalim dünyaya gelir rabbim analı babalı büyütsün :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ıns canım

serra_emine

fatoş hoşgeldın bakalım aramıza
ıyı zaman ge.çirmen ıyı paylaşımlarda bulunman dılegı ıle inşallah.
i,nşallah kız olur dıyelım madem bızde.tabı hayırlısını ıstemeyıde unutmamak lazım ;) rabbım hayırlısını versın sagsalım evlatlarımız buyutmeyı nasıp eylesın canım
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

SRPL

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 19 Mayıs , 2010, 14:13:44
ben geldim ismim fatoş nasılsınızz
hoşgeldin fatoş aramıza

**fatoş**

fatoş hoşgeldın bakalım aramıza
ıyı zaman ge.çirmen ıyı paylaşımlarda bulunman dılegı ıle inşallah.
i,nşallah kız olur dıyelım madem bızde.tabı hayırlısını ıstemeyıde unutmamak lazım  rabbım hayırlısını versın sagsalım evlatlarımız buyutmeyı nasıp eylesın canım     

tşkr ederim cnm h.b inş iyi temennilerin yerini bulur :)  :amin: :amin:

cemre58

hoşgeldin canıımm:)
Allah oğluşuna uzun ömürler versin diğer bebişin hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin inşallaahh :amin: