ACİL YARDIM TETENOZ AŞISI YAPILACAĞI GÜNÜN ERTESİ GÜNÜ YAPILIRSA SORUN OLURMU?

Başlatan menekşee, 18 Mayıs , 2010, 18:02:01

« önceki - sonraki »

menekşee

eşimin görevi nedeniyle köyde yaşıyoruz perşembe ikinci aşım yapılacak eşimin o gün işi var.cuma günü sağlık ocağına gitsem aşının tutup tutması konusunda herhangibir sorun yaratır mı?lütfen acele yardım edin.
TATLI CADIM _GİZEMİM

Demet_dk

ben hamileyken aşı olmadım bilgim yok ama en iyisi sağlık ocağındaki hemşirelere sormak numarası varsa ara bencde  :icon_thumright:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

sorun olmazmıs canım bende saglık ocagındakilere sordum ikinci asım benim hatta 3 gunu falan gecmişti öle vuruldum baan yanlıs tarih vermişler bişi olmaz dediler
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

menekşee

Alıntı yapılan: Demet_dk - 18 Mayıs , 2010, 18:11:36
ben hamileyken aşı olmadım bilgim yok ama en iyisi sağlık ocağındaki hemşirelere sormak numarası varsa ara bencde  :icon_thumright:
sağlık ocağının numarası olmadığı için arayamadım yarın resmi tatil yardımcı olduğun için teşekkür ederim canım.
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 18 Mayıs , 2010, 18:12:56
sorun olmazmıs canım bende saglık ocagındakilere sordum ikinci asım benim hatta 3 gunu falan gecmişti öle vuruldum baan yanlıs tarih vermişler bişi olmaz dediler
çok teşekkür ederim canım içim rahatladı sayende düşünmekten içim içimi yiyordu tutmama sorun olur diye. :opucuk:
TATLI CADIM _GİZEMİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: menekşee - 18 Mayıs , 2010, 19:34:41
Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 18 Mayıs , 2010, 18:12:56
çok teşekkür ederim canım içim rahatladı sayende düşünmekten içim içimi yiyordu tutmama sorun olur diye. :opucuk:
rica ederim canım  :opucuk: :opucuk:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM