Bebekleriniz Radyasyona Maruz Kalıyor mu?

Başlatan ) SaMiRa (, 18 Mayıs , 2010, 11:04:15

« önceki - sonraki »

βαlκιz

benimkilerde radyasyona maruz kalanlardan
telefon delisi bunlar ellerinde cep telefonları kulaklarına tutup sanki biriyle konuşuyolarmış gibi
evde dolanıyolar :k06:
ve tv televizyon açık degilse uğur bey bagıra bagıra aç aç aç diyooooo  :ehi: :ehi:
ve yakından gidip izliyolar gözlerini kırpmadan
:-\
bilgisayardan uzak tutuyorum ama radyasyon için degil
bozmasınlar diyee  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zelis

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 20 Mayıs , 2010, 01:27:37
benim oğlum doğuştan radrasyonlu ,ben nerdeyse pc nin başında doğuracaktım  :k06:

aynen ilknurcugum , hatta sancim yavas yavas basladigi zaman en son ayse ile yazisiyordum :) o gun gecede hastanede aldim solugu , az daha kalsa pc basinsa doguruyordum :ehi: :ehi:

AککORTįє

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

hamileyken 7/24 pc başında oturuyordum şuanda fırsat bulamıyorum ama cep telefonuyla yan yanayıs sürekli babişimis uzakta olduğu için :dontknow:

βαlκιz

bende hamileyken hiiiç oturmazdım
nolduysa dogurunca oldu  :ehi: :ehi: :ehi:
üçüncü bebegim pc  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

✿sweet_sweet✿

:ehi: :ehi: :ehi: benimkisinin de gobek adi computer :toothy10: :toothy10:

radyosyonu falann birakalim bi tarafaa biseycikk olmazz sanki evdeki esyalar nukleer enerjimi saciyorr o kadarda koruyup kollayacak birsey yokk.. haa televizyondan uzak tutariz o olurr cunku yakin bakarsa gozleri bozulabilir gerisi fos ;D ;D