BEBEKLERİNİZİ ÖPTÜRÜYOR MUSUNUZ?

Başlatan ) SaMiRa (, 17 Mayıs , 2010, 12:59:08

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

çok müzdaribim bu konuda öpmeyin dediğim zaman tavır takınıyorlar arkadaşlar hele ki bizim önemli mazeretimiz var egzema. ne oldu öabardımı diyor birisi. offffffffffffffffff ne kadar düşüncesiz insanlar var yaa :BangHead:

#tugba#

bende 14h. hamileyim yanaktan öpmeye pek karşı diğilim ama dudaktan bi bebeği öptülemi deliriyirum resmen kayınvalidemle aynı binada oturuyoruz.Görümcem geldimi onun 4 aylık oğlu var direk çocuğun dudağına saldırıyo :cussing:uyuz oluyorum kesinlikle izin vermem çok hassas oluyolar zaten ayy sorun olucakmış gibi geliyo bakalım :cussing:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

mervemm

ben öptürmüyorum ki kendimiz bile öpmeye kıyamıyoruz küçücük çünkü

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bende nefret ediyorum kizimi opmek istediklerinde burda tek basima yasiyom esimin bi teyzesi var 3 tanede cocugu her gorduklerinde suilu sulu opuyolar gebertesim geliyo kizdim kac defa dinlemiyolar bide agliyo hanfendiler analarina anne elimize versin diyolar analarida aman ver ne olacak diyo hepsini olduresim geliyo bende kose bucak kaciyom yuz vermiyom onlara cunku laftan anlamiyolar kalin kafalilar ohhh yalnizim rahatim bu ne ya cok anlayissizlar  :cildir:  :cildir:  :cildir:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

мiŁenα.

i< bebek arabamızı kendimize çevirik pozisyonda gzdiriyoz eşim kimse görmesin diyor ben kimse öpmesin diyorum..
kolu komşu gören dalıyor hemen :caca:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

biz öpüyoruz dogrusu dayanamıyorum kı ıcım gıdıyor bıtanem benım...

мiŁenα.

bende yalıyo yutuyom ama başkasının öpmesini isteemiuorum...

gece emmeye kalkıyor şap şup öpüyom eşim kızıyor :ehi: :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: Ayşe'Eymen Çağan'ıyla.:) - 07 Temmuz , 2010, 12:39:20
bende yalıyo yutuyom ama başkasının öpmesini isteemiuorum...

gece emmeye kalkıyor şap şup öpüyom eşim kızıyor :ehi: :ehi:

aynen bende sappur suppur yapısıyorum ecrinime

paçi&uşak=bebek

eşimle ikimiz şapur şupur çocuğun suratındayız ama yalnızken birileri olduğunda daha çok küçük öpmeye kıyamıyoruz diyoruz ozaman kimse öpemiyor :binkybaby:

paçi&uşak=bebek

ama biyandanda kızıyorum kendime tam sevme zamanı kimseyi kırmıyım falan diyorum ama ne biliim yaaa bu annelik insana yapmam dediğin şeylei yaptırıyo valla
:dontknow:

) SaMiRa (

ÖYLE VALLA BU YÜZDEN TARTIŞMA BİLE ÇIKTI BİZDE ÖPTÜRMÜYORUM KARDEŞİM NE İNATLAŞIYORSUN Kİ BENİM YAVRUM SENİN Mİ

мiŁenα.

vadi= muge & melis

) SaMiRa (

ne kıymetli çocuğun var diyolar bide utanmdan kıymetli tabi ben acı çktim onu elde edebilmek için ne gözyaşları döktüm senin 2 kuruşluk keyfin için çocuğumu heba edemem ya birey olursa demi ama çok kızdım bak şimdi :caca:

Lă_Tăhzen!

yaz sezonu olunca kımseyle gorustugum yok evdeyım kızımıda öpen yok bızden baska  ;D ama ilk dogdugu sıralarda özellıkle cocouklar yapısıyodu kucaklarına almak ıstıyorlardı delı oluyodum