biberonu nasıl bıraktırabilirim

Başlatan βαlκιz, 25 Mart , 2010, 15:27:33

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:'( gece biberonla mama veriyorum
ama doktor bıraktır artık dedi ama pat diyede bırakılmıyo gece devamlı kalkıyolar mama için
az az vermeye başladım mama yerine su verdim ama su oldunu anlayınca biberonu fırlatıyoo bagırıyoo :ehi:
az verincede biritiyo mama diye bagırıyoo  :ehi:
nasıl yapıcam gece biberonu nasıl bıraktırcam yaaa offf
:-\ :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

azra35

sende hep su ver sevmedi ği şeyler ver belki uzaklaşır

βαlκιz

:-\ :-\ alsa basıyo çığlıgı biberonu fırlatıyooo nereye gelirsee  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gamzela

balkız merak ettim doktor bıraktır dedi ama ne vereceksin mama yerineaç mı kalacak çocuuklar.hiç mi bişey vermeyeceksin sabaha kadar anlamadım bişey
gmz

βαlκιz

canım 14 aylık oldular tuka basa yiyip yatıyolar gecede 10 kere mama için kalkılmazkii
eşimde öyle diyo açmı kalsınlar diyo veriyo biberonu
ama olmazkii offf bilmiyorumkiii

azra35

canım artık gece kalkmalarını bırakırlar inşallah sizede yazık

gamzela

kaç kere mama veriyosun zamana yay haftada 1 biberon sayısını azalt.tabi söylemesi kolay da uygulama zor oluyo.
gmz

βαlκιz

valla nebilim napcamm
biberonla süt devam sütü cic bebe falan veriyorum gece iştee
bakalım nasıl olcakk  :-\

azra35

canım biberona sürekli sevmedikleri bişey koy bence bırakırlar

cemre58

canım doktor gece beslenmesini bırak demiştir.gece muhallebi falan yedirmeyi denesen dha tok tutan şeyler verirsen uyanmazlar belki..öyle öyle alışcaklar çünkü..Allah yardımcın olsun.. ;)

βαlκιz

10 aylıkken bıraktır dedi
ama bırakmadılar 1 aydır bıraktılar şükür
gece muhallebi falan veriyorum ama yinede kalkıyolardı
neyseki bıraktılar  :aferin: :aferin: :basardim: :basardim:

azra35