Sivilce izi için maya maskesi

Başlatan Balböceği, 16 Mayıs , 2010, 16:15:29

« önceki - sonraki »

Balböceği

Geçmeyen sivilce izleriniz için doğal maya maskesi ;

Malzemeler:

1 yumurta akı

1 çay kaşığı limon suyu

1 çay kaşığı bal

2 yemek kaşığı pastane mayası

Uygulama: 1 yumurtanın akına, bir çay kaşığı kadar limon suyu ve bir çay kaşığı bal ve iki çorba kaşığı pastane mayası ekledikten sonra iyice karıştırın. 20 dakika cildinize etki etmesini bekleyin ve ardından cildinizi ılık su ile yıkayın.

Suna dumankaya

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

Bende bilmiyom herhalde bira mayasi falan diycem ama pastane neymiss  :ehi: :ehi:

derbeder

pastane mayasi derken bence normal hamur mayasindan bahsediyorlar :D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Prensesiimm

bende anlamadım pastane mayasını kim aydınlatabilir :)
:D

Aytii

bence yaş maya

hani pastanelerdede satılıyor ya :) ondan öyle demiştir

bira mayası daha farklı bişey ve o saçlara faydası olduğunu biliyorum

nilüfer elif

bunu deneyecem cunku bı arkadastanda duymuştum bu tarıfı ama o sadece maya ve sutle yapıyodu bu maskeyı
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

Balböceği

Yas maya varya ondan kizlar  :k06:

ben denedimistim.

ツgöçmen_54 ツ

çenemde çok sivilce izi var bu tarifi denicem inşallah faydalı olur.çok beyazım izlerim çok belli oluyor  :(

Balböceği

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 08 Mayıs , 2012, 19:01:55
çenemde çok sivilce izi var bu tarifi denicem inşallah faydalı olur.çok beyazım izlerim çok belli oluyor  :(
al benden de o kadar  :cildir: son 1 aydır acayip sivilce çıktı dokunmasam bile iz kalıyor  :cildir:

Pişik kremi sürdüm bakalım işe yarıyormuş, umarım faydası olur...  :-\

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: Balböceği - 06 Mayıs , 2013, 00:05:38
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 08 Mayıs , 2012, 19:01:55
al benden de o kadar  :cildir: son 1 aydır acayip sivilce çıktı dokunmasam bile iz kalıyor  :cildir:

Pişik kremi sürdüm bakalım işe yarıyormuş, umarım faydası olur...  :-\

eda'cım hamile kaldığım ilk ay sivilceler basmıştı.internette doğal bişeyler ararken bir maske tarifi buldum. o kadar etkili ki denemen lazım.
tarifi = 1 çorba kaşığı süzme yoğurt, yarım çay kaşığı karbonat,2-3 damla limon.bunların hepsini karıştır.haftada en az 2 kere uygula.süper bir karışım gerçekten.ilk bi kaç uygulamanda cildin kuruyacak ve soyulcak. bunun içinde cildine uygun nemlendirici kullanırsın.ben çok memnun kaldım.  :opucuk:

Balböceği

Evet canım ben biliyorum bu karışımı ama devamı gelmedi yaptıktan sona

Ama deneyeceğim ilk akşamdan  :opucuk: