Galiba Hamileyim Bamye gorundu : ) 4. sayfa

Başlatan **Gül**, 15 Mayıs , 2010, 10:22:02

« önceki - sonraki »

**Gül**

2 gundur basladik isim dusunmeye de daha birsey yk bakalim daha.  :dontknow: ben birkac tane aklima geliyor soyluyorum da babasi her ismi yakistiramiyormus ogluna  :k06: :k06: bakalim 4 ayimiz var onumuzde buluruz insallah o zamana kadar
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 10 Eylül , 2010, 09:30:40
Alıntı yapılan: H2o - 08 Eylül , 2010, 22:58:12
Alıntı yapılan: **Gül** - 08 Eylül , 2010, 22:07:02
Alıntı yapılan: pelda - 08 Eylül , 2010, 22:04:47
canım kaçıncı haftandasın cinsiyetini ögrendin allah annalı babalı büyütsün. :nazar:
Sagol canim. 21+1 olduk bugun. Ancak ogrenebildik. Yurtdisinda yasiyorum burrda 20. haftadan once ogrenemiyorsun. O yuzden bu zamana kaldik. buna da sukur. Doguma kadar da bekleyebilirdik  :k06: :k06:
gul ikili taramami yapildi cnm bende 21+1 ken gittim 
Edacigim ya o kunuyu tam bilmiyorum ama sanirim o ikili test 12. haftada yapildi bizde. Hani su ense olcumu ve kan testiyle yapilan down sendrom riski arastirilan testse eger o  :icon_scratch: O zaman yapildi ve sonucu guzel cikmisti. Onun haricinde de benden birsuru kan aldilar. Bir suru test yaptilar. Sonuclarinin oldugu dosyayi da verdiler haftaya doktora goturecegim bakalim ne diyecek. Ama bu kontrolde sadece bebegin olculerine bbakildi kan almadilar. Bebegim organlarini olctuler. Kalbi kafatasi bacaklari falan. Cok tatliydi oglusumun kalbi  :k06: Kaburgalarini bile gordum yavrumun. Oyyyy cok sekerdi yaa  :D :D :D
Hmm anladim gul kaburga deme kiz bizimde var ole bir fotomuz sirtinin enseden popoya kadar hey yarabbim bi mucize yaa  :k06:

SiRiNe

insallah guzel bir isim hakkinda karar verirsiniz genllikle kararsizlik oluyor ilk baslarda hehe
edacim aynennnnn ultrasyonda görmekkkk mucize birde ultrasyon fotolarina bakinca oyy oyyy
ben devamli bakardim sabah aksam , esime derdim bak su yuvarlark yuzlu bana cekeek bu digeride sana millet dalga gecerdi benimle
ama öylede oldu :ehi: :ehi: gercekten azda olsa ultrasyondan yuz sekilleri belli oluyorrr vallahi
:k06:

YAĞMUR DAMLASI

merhba bede bu sabah test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı.adetim bayağı gecikti geçen ayın yedisinde oldum.amac 15 gün önce kan testi yaptırmıştım gip olup.birşey çıkmamıştı.adtim benim birz gecikir ama hiç bu kadar olmamıştı.bilmiyorum şimdi hamilemiyim

YAĞMUR DAMLASI

ne olur birşey söyleyin yanılma payı çok yüksekmi idrarda

**Gül**

Canim eger 2. cizgi belliyse buyuk ihtimalle hamilesindir. ilki kadar net olmasini bekleme. 15 gun once yaptirdim kan testi diyorsun o zaman erken oldugu icin cikmamis olabilir. testin fotografini yukleme imkanin varsa  yukle bak goreceksin herkes tebrik edecek seni, insallah hamilesindir.  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

YAĞMUR DAMLASI

inşallah:)tekrar yapıcam bugün eşim ezcaneden almaya gitti çünkü çok silikti ama oda gördü.yinede  kendimi kaptırmak istemiyorum.ama fotoda çıkmayabilir

YAĞMUR DAMLASI

hamile olursam çok çok büyük bir süpriz olur bana bile

**Gül**

Hadi hayirlisi olsun insallah. Yap bakalim ikinci testi de burdan kutlayalim hemen.  :hello2: :hello2: :hello2:  Haberlerini bekliyorum Ama ilki silikse ikincisi de cok net olmaz ki. Sonucta ayni gun yapiyorsun. Cizginin rengi belli belirsiz mi yoksa digerine gore acik renktemi
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

YAĞMUR DAMLASI

rengi belirsiz canım bakalım hayırlısı

**Gül**

hadi hayirlisi olsun. testi tekrar yapinca bizi de bilgilendir olurmu. Allahim gonlune gore versin insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

derbeder

merak ettik ama biz simdi :D mutlaka haber ver bizede :D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

YAĞMUR DAMLASI

söz vericem:)inşallah aylkırıklığına uğramam

yoncaa

bence de hamilesin ama yinede olumsuz düşün canım inş hamilesindir  :amin:

YAĞMUR DAMLASI

günaydın dün gece tekrar test yapım hiç birşey çıkmadı çok ilginç.şimdi adet olmazsam 3-4 gün sonra tekrar denicem.ama karnımda mütiş bir gaz var acaba adet mi olucam:(