Galiba Hamileyim Bamye gorundu : ) 4. sayfa

Başlatan **Gül**, 15 Mayıs , 2010, 10:22:02

« önceki - sonraki »

bynkurluay

teşekkür ederimm hoşbuldum gül okuduklarımdan çok etkilendim ben maleseff o yüz<den çok panik oldumm cuma soracam inşalahh doktorumaa
sağolasın paris teşeekkür ederim Rabbim bütün isteyenlere nasib etsin inşalahh

n-i-d-a

tebrikler canım ALLAH  hayırlı uğulu olsun :nazar:
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

**Gül**

Bugun ultrason kontrolumuz vardi. Genel kontrollerimiz vardi ve cinsiyetini ogrenecektik. Bebisimizin herseyi normal ve yolundaydi. Sira cinsiyete gelmisti bizim ufakligin poposunun ustunde oturdugunu ve bu yuzden goremedigini soyledi doktor teyzesi  ;) Elindeki ultrason aletiyle bir iki kucuk sallamayla bizimki hemen dondu veee '' Alin size der gibi gosterdi''   :laughing7:  Doktorun sallamasiyla ''ooh its a boy'' demesi bir oldu  Yani bizimkinin gosterdigi kucuk bamyasiydi. :k06:
Eee bende bugunden itibaren Oglan annesi moduna geciyorum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
darisi bekleyen herkesin basina olsun insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 08 Eylül , 2010, 21:53:20
Bugun ultrason kontrolumuz vardi. Genel kontrollerimiz vardi ve cinsiyetini ogrenecektik. Bebisimizin herseyi normal ve yolundaydi. Sira cinsiyete gelmisti bizim ufakligin poposunun ustunde oturdugunu ve bu yuzden goremedigini soyledi doktor teyzesi  ;) Elindeki ultrason aletiyle bir iki kucuk sallamayla bizimki hemen dondu veee '' Alin size der gibi gosterdi''   :laughing7:  Doktorun sallamasiyla ''ooh its a boy'' demesi bir oldu  Yani bizimkinin gosterdigi kucuk bamyasiydi. :k06:
Eee bende bugunden itibaren Oglan annesi moduna geciyorum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
darisi bekleyen herkesin basina olsun insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Demedimmi oglusun olcak diye desene bir prens daha geldi aramiza hayirli olsun cnm  :hello2: :hello2: :hello2:

**Gül**

Sagol Edosum. Coook mutluyum Evet tahminler tuttu.  :hello2: :hello2:
Eh bizde kiz bakmaya baslariz artik ogluslara  :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
Mesajini okurken tuh gostermedimi acaba diyordumki Bu bir erkek yazsini gordum
ay sanki kendim gibi geldi  :k06:

**Gül**

Sorma Eda. Doktor da poposunun ustunde oturuyor goremiyorum deyince bende Aha dedim yine ogrenemeyecegiz. ama Benim akilli oglusum hemen dondu de meraktan kurtardi annesini  :aferin: :aferin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

pelda

canım kaçıncı haftandasın cinsiyetini ögrendin allah annalı babalı büyütsün. :nazar:
annesinin cigeri geldi sonunda.31 haftalık oldu bebegim

Balböceği

Aynen demek sendie salladilar ya ilk gittgimde dr nasil salliyordu benide sorma  :ehi:

**Gül**

Alıntı yapılan: pelda - 08 Eylül , 2010, 22:04:47
canım kaçıncı haftandasın cinsiyetini ögrendin allah annalı babalı büyütsün. :nazar:
Sagol canim. 21+1 olduk bugun. Ancak ogrenebildik. Yurtdisinda yasiyorum burrda 20. haftadan once ogrenemiyorsun. O yuzden bu zamana kaldik. buna da sukur. Doguma kadar da bekleyebilirdik  :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SiRiNe

gul canimmm ögrenmissin cok sevindimmmmm

demek damadimm geliyoooo :k06: :k06: :flowers: :love9: :love9: :love9:
rabbim hayirli evlat etsin insaallahhh :love9: :amin:

**Gül**

Alıntı yapılan: H2o - 08 Eylül , 2010, 22:05:35
Aynen demek sendie salladilar ya ilk gittgimde dr nasil salliyordu benide sorma  :ehi:
Evet hatirliyorum yazmistin salladi diye. Ama bizimlki oyle cok sallamadi o elindeki ucla salladi cok hafif hafif 2 veya 3 defa Ve eger donmeseydi fazlada ugrasacagini sanmiyordum. Sabahim korunde kadinin afyonu patlamamisti daha. gozunu bizim bebiste acti  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 08 Eylül , 2010, 22:08:55
gul canimmm ögrenmissin cok sevindimmmmm

demek damadimm geliyoooo :k06: :k06: :flowers: :love9: :love9: :love9:
rabbim hayirli evlat etsin insaallahhh :love9: :amin:

Aha talibimiz cikti bile  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Senin kizlarinin birini alsam daha ne. ve hatta elimi cabuk tutarsam ikisini bile alirim belki  :ehi: :ehi: :ehi:
Sagol Duygucugum. Bu guzel arefe gununde sevindik iste boyle. Insallah hepimizinki hayirli olur  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 08 Eylül , 2010, 22:07:02
Sagol canim. 21+1 olduk bugun. Ancak ogrenebildik. Yurtdisinda yasiyorum burrda 20. haftadan once ogrenemiyorsun. O yuzden bu zamana kaldik. buna da sukur. Doguma kadar da bekleyebilirdik  :k06: :k06:
gul ikili taramami yapildi cnm bende 21+1 ken gittim 

**Gül**

Alıntı yapılan: H2o - 08 Eylül , 2010, 22:58:12
Alıntı yapılan: **Gül** - 08 Eylül , 2010, 22:07:02
gul ikili taramami yapildi cnm bende 21+1 ken gittim 
Edacigim ya o kunuyu tam bilmiyorum ama sanirim o ikili test 12. haftada yapildi bizde. Hani su ense olcumu ve kan testiyle yapilan down sendrom riski arastirilan testse eger o  :icon_scratch: O zaman yapildi ve sonucu guzel cikmisti. Onun haricinde de benden birsuru kan aldilar. Bir suru test yaptilar. Sonuclarinin oldugu dosyayi da verdiler haftaya doktora goturecegim bakalim ne diyecek. Ama bu kontrolde sadece bebegin olculerine bbakildi kan almadilar. Bebegim organlarini olctuler. Kalbi kafatasi bacaklari falan. Cok tatliydi oglusumun kalbi  :k06: Kaburgalarini bile gordum yavrumun. Oyyyy cok sekerdi yaa  :D :D :D
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011