Bebeğimi Olmadan Kaybettim

Başlatan HATDEV22, 14 Mayıs , 2010, 10:35:07

« önceki - sonraki »

degerizm

Sakın kendini üzme. Yine de bir şekilde hamile kalıyorsun... Kendine iyi bakki değerin daha da düşmesin kimbilir belki de tutunur... Olumlu şeyler düşün canım.

**yeşim**

canım benim kelimeler yetersiz kalıyor böyle durumlarda ne desem boş biliyorum ben değerizme katılıyorum bence hemen pes etme olumlu şeyler düşün belki değerin düşmez acaba böyle olup değeri tekrar yükselen varmı dualarımız seninle

__nil__

cnm benim üzülme lütfen moralini yüksek tut.hayırlısı birrtanem.iyi bak kendine.

Balböceği

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 14 Mayıs , 2010, 10:35:07
BUgün kan testi yaptırdım 94, çıktı düşmüş değer düşük yapıcaksın dedi doktor haftaya kadar bekliyelim düşmezse kürtaj yaparız dedi. çok kötüyüm kızlar bu 3 oldu neden oluşamıyor benim bebğim sorun ne bukadar güçsüz kalıyor.
Cnm cok cok uzuldummm bisey demek gelmiyor elden seni gorunce bende korkuyorum hakkimizda hayirlisi olsun  :amin:

DENİZGÖZLÜM81

arkadaşkar hamilelik belirtileri tam olarak nezaman başlarve nelerdir

Balböceği

adet bellirtisiyle hamilelik nerden baksan ikiside ayni  ::)

HATDEV22

Kızlar bilmiyorum  ama ben ineleri bıraktım ilaçlarıda bırak dedi doktor iyi bir doktor 2 günde bir kontol ettiki herşey yolundamı diye bu güne kadar gittiğim en ilgili doktor ama olmayınca doktor neylesin demişler değer yükselme gibi bir durum bilmiyorum hiç böyle bilşey başıan gelen oldumu ki hiç duymadım kese oluşmamıştıki zaten korkum birde dış gebelik filan olursa. allahım yardım et... yarabbim. üzülmemek elde değil bu 3 başıma gelen olay annneler gününde öğrendik 5 gün sevinebildik. değeri böyle yükselen varsa söylesin doktor dç.öyle bir imkan olsa bana bıraktırmazdı biliyorum iğneleri iyi bir doktor çünkü
bebiş istiyorum allahın iziniye

sevilay

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 14 Mayıs , 2010, 14:49:33
Kızlar bilmiyorum  ama ben ineleri bıraktım ilaçlarıda bırak dedi doktor iyi bir doktor 2 günde bir kontol ettiki herşey yolundamı diye bu güne kadar gittiğim en ilgili doktor ama olmayınca doktor neylesin demişler değer yükselme gibi bir durum bilmiyorum hiç böyle bilşey başıan gelen oldumu ki hiç duymadım kese oluşmamıştıki zaten korkum birde dış gebelik filan olursa. allahım yardım et... yarabbim. üzülmemek elde değil bu 3 başıma gelen olay annneler gününde öğrendik 5 gün sevinebildik. değeri böyle yükselen varsa söylesin doktor dç.öyle bir imkan olsa bana bıraktırmazdı biliyorum iğneleri iyi bir doktor çünkü

canım bende de kese oluşmamıştı bebek kese içinde yoktu dış gebelikten şüphelendiler..daha sonra kese yavaş yavaş oluşup bebek içine yerleşti..

dersu

sevilay

dersu

iyidir şşeker..nasıl bebişin bakalım annesi?

dersu

hadvet canım üzme kendini sende..bişii sorucam ne için iğne kullanıyordun?

dersu

özür adını yanlış yazmışım hatdevcim..

HATDEV22

Alıntı yapılan: dersu - 14 Mayıs , 2010, 15:07:45
hadvet canım üzme kendini sende..bişii sorucam ne için iğne kullanıyordun?

canım bende kan pıhtılaşması vardı o yüzden bebeği koruması için vurulmaya başladım canım kese gözükmese tamamda kan değerim ölçüldü benim 2 günde bir düşüyor değer yükselse kese geç oluşsa problem değil ama kan düşüyo
bebiş istiyorum allahın iziniye

asara

selam cok uzuldum gercekten heycanli haberini okurken cok heycanlanmistim simdi bu yaziyi görunce uzuldum ama Allahtan umit kesilmez bakarsin gelisir sen SIKMA kendini Allah yardimcin olsun