Hamileyimmm

Başlatan **mavis**06, 14 Mayıs , 2010, 08:49:13

« önceki - sonraki »

polaire

Hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin İnşallah. Benim doktorum ilk 3 ay alttan baktı hep. Ben ilkinde sordum neden diye. Daha erken farkediliyo herşey dedi. Zaten 7. aya kadar ilişkide serbest dedi. Ben bir sorun yaşamadım bence doktoruna güven ama için rahat etmiyorsa söyle üstten baksın.

ponçik

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah  :flowers:
Alltan muayenede herhangi bir sorun olsaydı inan bana doktorlar en başta bu uygulamaya itiraz ederdi
benim de ilk aylarda alltan muayenelerim oldu herhangi bir sorunm yaşamadım çok şükür , sadece kendini kasma ve sıkma , rahat ol ki herşey de rahat olsun  :icon_thumright:

Keseyi ve kalp atışları ultrasonda görüyorlar , eğer karnından göremezlerse o zaman vajinal ultrasonda da görülebilir

Herşey gönlünce olsun  :love9:

****SeRaP-27****

canım tebrikler ilk zamanlar alttan bakılıyo kese de bebekte kalp atışı da daha erken görünüyor korkulacak bişi yok canım inşallah görürsün bebekini ama bu değerle erken görürsün gibi geliyor sağ salim al kucağına inşallah
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

can yine cannnn

can dediklerim....

EMEL 26

tebrik ederim hayırlı olsun :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

**mavis**06

mrb arkadaşlar salı günü kan testti yaptırdım degerim 1000 çıkmış 2 hafta sonra gidicem dosya ve ultrasyona girecem herhalde arkadaşlar  :k06: :k06: :k06: :k06: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :k06: :hello2: :muzz: :flowers:

cemre58

tebrik ederim gözün aydın canım