Hamileler için kombinasyonlar

Başlatan Balböceği, 14 Mayıs , 2010, 00:40:00

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hepsı cok guzeller bende hamıleyken klasık gıyınmedım kot pantolan gıydım genelde hamıleler ıcın belden lastıklı cok ta rahat tavsıye ederım :icon_thumright:

**Gül**

Cok guzelmis bunlar yaaa. Hamilelerinde sik giyinebildigini ogrendik  :basardim: :basardim:
bende bir magzanin internet sitesinde birkac pantolon gordum bayildim hepsine. Spor giyinmeyi sevdigim icin cok hosuma gittiler. En kisa zamanda da gidip yakinen gormeyi istiyorum. eger becerebilirsem buraya ekleyeyim sizde bi bakin kizlar
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

gul hakkaten cok guzel pantolonlar

can yine cannnn

can dediklerim....

miray

27 Ağustos , 2010, 23:24:37 #20 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2010, 23:26:20 ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ
hepsi güzelde benimki kışa cok soguklara denk gelecegi için 2 numara güzel tam benlik
hem üşürüm ben hırkalar güzelmiş
şalıda basıma takarım tam olur  ;)

derbeder

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 25 Ağustos , 2010, 11:02:22
çook guzeller

özellikle burdaki siyah ceket e bayıldım

bunlari hamile olmayanlarda giyebilir :D ama ciciymis evet.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

derbeder

Balböceği

AyNi

ayy kızlar bunlar çok güzel, mağazalarda da var ama hamile giyimleri çok pahalı  :cildir:

geçen hamile etek veya pantolon alayım dedim, 65 TL den başlıyor, o da hiiiç güzel değil

üstlerde öyle, dandik üstler 45-50 TL

takımlar desen zaten 100 TLden başlıyor

bi tane almakla da olmaz ki, bi kaç parça almak zorundayız...

azıcık cimri mi oldum ne ama çok pahalı yaa  :-\

derbeder

bende cok begendim balböcüüüm  :love9:
ins. yakinda hamis olurumda bende kiyafet bakabilirim  ::) cok sirinler cunku, gobisler cok tatli duruyorrrr  :love7:

AyNi evdeysen yane calismiyorsan ya da okula filan gitmiyorsan bir kac bise al yeter derim sana. yaneh mesela bi yere giderken 1-2 tane evde rahat giymek icin 1-2 tane. tabi yazlik kislik filan..hatta evde normal penyelerden alip giyebilirsin, esnek olduklari icin.

Balböceği

insallah giyersin zehra rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin:

Ama dedigine katiliyorum ben ev kusuyum alisveriz gezme haric pek bir yere gitmiyorum ya hamile kaldiktan sonra
evde daha rahatim  :k06:  zaten 4 5 aya kadar Normal elbiselerimi giydim  :k06:

derbeder

derbeder