12 Mayıs , 2024, 00:11:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ark.şu belirtileri değerlendirin lütfennnnn

Başlatan ruhnaz, 13 Mayıs , 2010, 13:06:09

« önceki - sonraki »

ruhnaz

arkadaşlarben nisanın19 adet oldum adetim bitince doktora gittimayın28 de bana ikitane iğne yapıldı yumurta çat.iğnesi iğneyi yaptırdıktan12 gün sonra tam anneler gününde az az kanamam oldu sadece bir gün sürdü ondan beri hiç bişey gelmedi şuan midem cok ağrıyor ,aşırı terliyorum ,kasık ağrım ve göğüs agrım var ama adet olucam zamanda ağrıyodu adetime 3 gün kaldı sizce test yapsam cıkarmı hamile olabilirmiyim :amin: :amin: :amin:

__nil__

cnm adetime 3 gün var demişsin ya o yüzden çıkmayabilir.ancak yaşadığın belirtiler adet belirtisi olduğukadar hamilelik belirtisi de inş hamilesindir canım...istersen bekle test yapmak için.ya da doktoruna sor istiorsan.şuan sana en net cvbı kan testi  verebilir cnm diğeri düşük ihtimal.

HATDEV22

Canım genelde tüm adet belirtileri hem hamilelik belirtisi  belli olmuyor ben 9 nidanda adet olmuştum 9 mayıs da test yaptım silikte olsa çıktı adet gününü bekle derim kafanada takma ben hamile olduğumu hiç anlamadım. herkezin bir olmaz hala bile tam belirtim yok . inşallah öylesindir
bebiş istiyorum allahın iziniye

ruhnaz

canım inş. öyledir pisikolojikmi yoksa gerçekmi inan hastalansam rahatlıycam sanki çok takıyorum 3 gün nasıl geçicek bilmem :dontknow:

dilara ışık

RUHNAZ SAKIN DÜŞÜNME ARTIK...ÇÜNKÜ PİSİKOLOJİDE TETİKLİYO...ANLATTIKLARIN BENİM İLK HAMİLELİĞİME BENZİYO..YÜZ ÜSTÜ AYATAMAMIŞTIM AĞRIDAN....NE KADAR ÇOK AKLINA TAKARSAN AKSİ GİDİYO...İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR...BEN ELİME ALAMADIM...ALLAH HEPİMİZE NASİP EDER...KENDİNİ FAZLA SIKINTIYA SOKMA...İYİ DÜŞÜN...İYİ OLSUN...DUALARIM SENİNLE...ALLAH YARDIMCIN OLSUN...HEPİMİZİN YÜZÜNE BAKSIN...

cumbba

evet canım günün geçene kadar hiçbişey düşünme, kafana taktıkça bazen stresten gecikir, o yüzden hiç takılma. Hayırlısıyla inş. güzel haberlerini verirsin canım :amin: :amin: :amin:

swen

evet canım kafaya takınca sanki hamile gibi bütün belirtileri yaşıyosun bu ay bende çatlatma iğnesi oldum bakalım adet tarihim 18 mayıs hemde doğum günüm bakalım bebeşim bizi 15 aydır bekletiyor belkide annesinin doğum gününe hediye olarak gelir inşallah  :amin:sol kasık ağrım var beimde başka hiç bişey yok ama adet dönemim yaklaştıkça oluyor zaten böyle kasık batmalarım inşallah bu sefer bebişim gelmiştir
bebeğim geliyor

dilara ışık

SWEN İNŞALLAH CANIM BEBİŞİN GELİR...VEDE SENİN HİÇ UNUTMADIĞIN BİR DOĞUM GÜNÜN OLUR... :flowers:

dersu

kan testi yaptırsana,varsa bişey mutlaka çıkar..belirtilere takılınca sonu hüsran olabiliyo,idrar testi için de erken bence..

ruhnaz

kızlar desteğiniz için çok teşekkürler sizde olmasanız dertleşecek kimse yok ayrıca şuan beni tek ümitlendiren bir gün lekelenip kesilmesi oldu bakalım 3 gün sonra haberi veririm size

ruhnaz

üç güne gerek kalmadı hastalandım şimdi :crybaby2:yok işte olmuyor her hastalandımda bidaha forma girmiycem umutlanıyorum diyorum duramıyorum

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ruhnaz - 13 Mayıs , 2010, 22:04:20
üç güne gerek kalmadı hastalandım şimdi :crybaby2:yok işte olmuyor her hastalandımda bidaha forma girmiycem umutlanıyorum diyorum duramıyorum
uzulme canım elden ne gelır kı her adet olusumuzda umudumuz bıtmıs duyamız yıkılmış gıbı oluyor oysa ııkı gun sonra yenıden umutlarımız baslıyor  ;) ;)

swen

Alıntı yapılan: dilara ışık - 13 Mayıs , 2010, 17:32:57
SWEN İNŞALLAH CANIM BEBİŞİN GELİR...VEDE SENİN HİÇ UNUTMADIĞIN BİR DOĞUM GÜNÜN OLUR... :flowers:
inşallah canım dediğin gibi olur ve bu yaşgünümü unutulmaz kılar gerçi çokta umudum yok gibi sanki hastalanacakmışım gibi hisseediyorum hep nedense alıştım herhalde hep olmayacak gibi geliyor artık
bebeğim geliyor

swen

kızlar adetime daha 3 gün var normalde 18inde olmuştum geçen ay ama ben dayanamayıp test yaptım malesef negatif inşallah erken olduğu için öyle çıkmıştır
bebeğim geliyor

bulut84

çatlama ignesini dr istesen hemen yapıyomu bende yaptırmak istiyorum