Hangi yarışma programlarını izliyorsunuz

Başlatan mavili, 25 Mart , 2008, 13:04:15

« önceki - sonraki »

mavili

merhaba benim ençok sevdigim yarışma programları passaparola ve süper aile bu aralar varmısın yokmusun çok izleniyor ama ben birtürlü ısınamadım  :toothy10:

bengüsu

mrb bende en çok süper aile ve passaparolayı sewiyorum.yalnız şu reha beyin yaptığı yarışmayı hiç beğenmedim.insanların iç çamasırını kaç gün giydiklerinden bize ne yani yarışmacılar rezil olduklarınla kalıyolar.

emosum

evet bende sevmedim hiç onu   süper aileyide izlemedim daha :dontknow:

bengüsu

izlemeni tavsiye ederim.artık çalışmadığımdan ewdeyim.sürekli izliyorum.çok şenşakrak  geçiyor.

emosum

hmm bende calıştıgım için fazla bakamıyom tv ye artık bende evde oldugum zaman lar bakarım sagol tavsiyen için

bengüsu

emosum

mavili

yalan makinası sanırım evet gerçekten yarışmacıların hali çok komik oluyor yazık insanlara  :toothy10:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

bi aralar varmısın yokmusun takmışdım ama şimdi sıktı artık şuanda çarkıfelegi izliyorum çünkü cok güldürüyor benı bir de kim 500 mılyar isteri izliyorum
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

mavili

evet kim 500 milyar isterde güzel denk gelirsem bakıyorum ama benim favorilerim süper aile ve passaparola

semra

BU ARALAR VARMISIN YOKMUSUN YARISMASININ KOLIGI OLDUK COK BEGENIYORUM :-[

mavili

ben o yarışmayı başta hiç sevmezdim ve sinir olurdum ama şimdi kanallarda bişey kalmadıgından mıdır nedir taktım adeta ;D

sevda

Ben henüzz bir yarışma izlemiyorum ama babamlar burda yanımdalarken varmısın yokmusuna bakıyordukk malumm emir ve kumada büyük yerdeydii... :k06:

mavili

yaz geldi havalar ısındı ve artık çok geç kararıyor yarışmanın oldugu yada dizilerin oldugu saatler tam gezme saatleri serin serin insanın evde sıcakta oturup bişeye bakası gelmiyor ben kendimi dışarı atıyorum biraz yürümek iyi geliyor

Emine

İkizler ve ille de roman olsun yarışmalarını izliyorum :)