Hangi yarışma programlarını izliyorsunuz

Başlatan mavili, 25 Mart , 2008, 13:04:15

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: tuğba rana - 11 Haziran , 2010, 13:07:14
KELİME OYUNU
SÜPERRRRRRR  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
evt bende bakiyorum ona ama evcilik oyunu cikinca bakmiyorum  :ehi: :ehi:

Mine'l Aşk

Kelime oyunu hiç kaçırmadan izliyorum...Akşam kaçırırsam gece tekrarını izliyorum...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

zelis

Alıntı yapılan: **Mavera** - 19 Eylül , 2010, 01:50:58
Kelime oyunu hiç kaçırmadan izliyorum...Akşam kaçırırsam gece tekrarını izliyorum...

:icon_thumright: :icon_thumright: aynen bende , hastasi oldum ...

derbeder

Alıntı yapılan: Mine'l Aşk - 19 Eylül , 2010, 01:50:58
evet cok zevkli eglenceli ogretici.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°o.O євяυ O.o°

esra erolla evlen benimleye bakıom arada  :tongue3: :ehi:

canlı para 8)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

derbeder

dün azicik canli paraya baktim. gelen bi tane herif vardi, almanyada yasayan...ya rebbim ne komikti yaaa  :ehi:
bu program guzelde o kadar cok konusuyorlarki nerdeyse sorulan soruyu unutuyorum  :ehi:

HASRET!M S@N@

ben gecen bir hayatım diziye baktım o kadar pek tv alıskanlıgım yoktur bagımlısı oldugum dizi falan calısıyorum aksamlarıda genelde evde olmuyoruz olsakta ne denk gelirse ona bakıyorum

çağınım

Aytii

Yetenek Sizsiniz izlerim denk gelirse ama fazla değil.

Lă_Tăhzen!

TRT 1 AİLE BOYU VAR ONU ÇOK BEGENIYORUM ÇOK GUZEL SUNUYORLAR ÇAGLA ŞİKEL VE EMRE ALTUG

YETENEK SİZSİNİZ

derbeder

Acun programi satmis, onca zaman kaymagini yedi fox simdi artiklarla idare ediyor. bence bundan sonra hic bir sekilde izlenmez bu yarisma. heleki yetenek sizsiniz ve o ses yarismasi varken.

AlıntıDiŞi ACUN ASUMAN

Acun Ilıcalı'nın ünlü yarışma programı 'Var mısın? Yok musun?' artık FOX TV'de ekrana gelecek. Programın sunuculuğunuysa Asuman Krause üstleniyor
- Bir dönem ortalığı kasup kavuran yarışmanın haklarını Acun Ilıcalı'dan satın alan Endemol Türkiye, ekranı, daha önce 'Wipe Out' ve 'Fear Factor' serilerinde güzel bir işbirliği kurduğu Asuman Krause'ye teslim ediyor.
- İlk bölümü 8 Kasım akşamı yayınlanacak yarışmada, Hamdi Bey yine telefonun      başında olacak.
- Aynı formatta devam edecek 'Var mısın? Yok musun?', salı, çarşamba ve perşembe akşamları seyirciyle buluşacak

suzannn

ben o sesi beğenmiştim ama artık izleyemiyorum o saatte kursta oluyorum

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

o ses türkiye süper
ilk defa jüri yarışmacılara yalvarıyo :ehi:

derbeder

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 20 Kasım , 2011, 23:19:23
o ses türkiye süper
ilk defa jüri yarışmacılara yalvarıyo :ehi:
bende begeniyorum bu yarismayi
ayrica yabanci versyonlarinada goz attim gecenlerde.. eger konsept ayniysa bundan sonra...ikili gurup olarak cikacak yarismacilar ve duet yapacaklar ve illaki biri elenecek.

veeee Murat Boz cokkk sempatik yahu  :love9: bu adami ben boyle bilmezdim  :ehi: Koltuga yakismayan biri varsada o da Hulya Avsar. Icerik olarak yaptigi yorumlar sifir. Tek dedigi ben daha tecrubeliyim falan filan. Mustafa sandal cok efendi, Hadise ise cakma Beyonce gibi...yabanci hayranligi tavan yapmis...cogu yabanci sarkilarda bunu Hadise secer dedigimde gercekten oylede cikiyor.

Aranilan bir tarz varsa o da arabesk ve fantazi muzik...gecen haftaydi sanirim cocugun biri emrah' tan unutabilsem parcasini soyledi ve cok guzel yorumlamadigi halde herkes donmustu.
Biri cikipta ibrahim tatlises' ten bir sarki patlatsa eminim hepsi secer gene. Cunku sIkildi seyircide juride entel dantel sarkilardan...hep ayni seyleri dinlemekten...

°•.ℓανιηуα.•°

bilgi yarışmaları tercihimdir  :icon_thumright:

eskiden kelime oyunu vardı,onu kaçırmıyodum. şimdi denk gelirse kim 500 bin ister. kenan ışık hastasıyım zaten  :icon_thumright: