Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

Minicik bir bebis geliyo mis kokan
insallah hayirlisiyla kolay dogum yaparsin ve saglikli bir sekilde bebegini  kucagina alirsin guzel haberlerini bekliyoruz :amin: :amin:
canım yinede fırsat bulursan yaz olurmu biizi merakta bırakma

allah yardimcin olsun hayirli bir evlat olur insallah
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

emosum

mavili

merhabalar ben geldim nasılsınız güzel bebişlerin güzel anneleri biz çok iyiyiz doktora gidecegim günü sabırsızlıkla bekliyorum kızımı çok özledim onu görmeyi çok istiyorum iyi oldugunu duymak istiyorum

emoş teyzesi sen nasılsın denizimiz nasıl bakalım tombiş melegimiz umarım herşey yolundadır emoşum kendine bol bol zaman ayır dinlen pek fırsatımız olmayacak buna daha sonra tatlı bir telaş alacak evimizi evimizin kokusu bile degişecek

dehlizcim ne güzel artık mutlu sona günler kaldı Allahım yardımcın olsun umarım kolay bir dogum geçirirsin bize de moral verirsin canım çorap al yanına hatta sezeryan olacaksan patik bile al ayakları çok üşüyormuş insanın

helencim sayfamıza hoşgeldin öncelikle Allah yardımcın olsun bebişinin cinsiyeti ne merak ettim minicik bebişlerimiz geliyor foruma ne güzel bende eşimin ve annemin dışında kimseyi istemiyorum yanımda rahat olamam sanırım bakalım hayırlısı

emoşcum canım benim dogum yapmış olan bir arkadaşın tavsiyesini seninle paylaşayım dedim gögüs ucu çatlakları yani emzirirken oluşan yaralar için şimdiden krem kullanın ara sıra diyor karnınıza sürerken gögüslerinize de o kremleri uygulayın faydası olur diyor bilmiyorum ben henüz almamıştım o kremden haftasonu alacagım bakalım

haftasonu sen yogun olrsun şimdi denizin odası gelecekya ben bile nasıl heyecanlandım yaaaaaaaaaaa

oozge

oy oy oyyyyy  bebısler gelıo demek sırayla hadı hayırlısı bakalımm heyecan dorukta  tabııııııı uyku bıle uyuyamıosunuzdur smdıkkk dogumu bıkaç gun kalan annişlerrrrrrr cantalarda hazırr eksık yok gbı cantada ama merak etme mutlaka bı eksık olur ordaykennn dehlizcimm
emoşumun ddgıde dgru corap al mutlaka lazım olur orda dogumhaneler genelde soguk oluomuş ve cıktgnda uşume tutar kesın bebısler bıle buz gbı ckıolar  :honk:

allah kazasız belasız hayırlısıyla gusel gusel acısız dogumlar nasıp etsın hepınıse akidişlerim benmm :love9: :love9: :love9: :love9:

emoşum   ve yaaaaaa " bebek odası için perde" bölumune baktm sımdıkkkk odalar tamam sanrım bı perdeler kaldı
ama ben çatlarım burdaaaaaaaaaaa odayı gormessem fotosunu cekıp gondersene canımm şu pembiş odayı gorelım biii
bna bı adres gndrmıstn ama ondan vazgecmıstıns sanırım..
beklıorum fotoyu hbrn olsun heeeeeee :caca: :caca:

mavişimm ya nerelerdesn sennnn nsl gıdıo hamişlk yk dmı bı problem sıkntınn bebısınıde öslemıssın az kaldı cnm 20sinde fılandı demı kontrolun sık dişini cnmmm cok az bı sure kaldıııı 7-8ay gectı bıleeeeee meleklerınıs dogdgndaaaa bol bol doyucaksınzzz o mis gbı kokularınaaaaaaaa

cok cok opuyorum siziiiiiiiiiiii ve bebişleri

emosum

selam kızlar biraz önce eve geldim perde bakmaya gitmiştimm  dediğimi bulamadım :-\ ama yinede birini begenmek zorunda kaldım ama buda güzel olcak inş...yarın sabah bebişimin odası geliyo ..perdede bir haftaya kadar gelir ..sonra bi halısı kalıyo o da  basit ;)  bende hafta sonu eşimle beraber hazırlarım odayı sonra bebişimin kıyafetlerini yıkar ütülerim..bugun bide bebişime bebek bel koruyucu.bebek emekleme dizliği..bide boyun koruyucu aldım..herkes gereksiz diyo ama olsun ben dayanamayıp alıyorum işte :k06: :k06:
kendimede yavas yavas hasane cantamı hazırlamaya baslıcam şimdilik bi tane emzirme sütyeni aldım oda merakımdan :k06: :k06: :k06:

mavişim hosgeldin canım özletme kendini cok  sık ugra yaaa....yani seni özlediğimden değil eloşu özlediğimden diyorum :k06: :k06: :k06:
iyi olmana sevindim canım bende iyiyim ...tombişimizde iyi şimdilik tekmeleyip duruyoo bende senin gibi dr gidecegim günü sabırsızlıkla bekliyorum ;)
ben kendime zaman ayrıyorum doğru diyosun bebişler olduktan sonra zamanımız olmucak belki pc ye bile bakamıycaz..
dr bana 4 ayda rilastil diye bir krem tavsiye etmişti canım onu kullanıyorum gögsümede sürüyorum bide bebek yagı almıştım onuda göğsüme sürüyorum ...saol canım sende al bir an önce canım

özgecim merhaba canım odayı tamamladıktan sonra resmini cekerim sizin için bakalım nasıl olucak evet o sana gözterdiğimden vazectik..ona yakından bakmıstım hem güzel deildi hemde bütcemizi sarsan cinstendi :k06: :k06: :k06: 

hepinizi öpyürum görüşürüzzz :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Annesinin_bitanesi...

Hosgeldin Helen aramiza sen dogum edecegin gunu bekliyorsun biz ise kontrol gunlerimizi bekliyoruz  zaman sanki geçmiyor gibi..ya da ben çok sabirsizimm.. :k06: :k06:

oozge

emoşummm slmm

sabırsızlıkla beklıorum cımcımenın odasını wlla
yorma kendını snde cnm yavas yavas hallolur hepsı ama sanırm ck fzla eksık kalmamıstır
ayrıca o odayı ıyı olmus almadıgınnn o fıyata dha ıyılerını bulmusundur kesınnn begenmemıssın cnku onu

helennn buyur gel cnmm herzman beklerıs gercı burası emoşumla mavişimin sayfasııı ama onlrdaa aynı seyı solıcekler emın oll

bn kendı sayfamada beklerım cnm herzmn öpuyorum sızı ve bebıslerınızı cok cokkkkk

helen20

tesekkürler kıslar
bende bugüne kadar cok sabırsızlıkla geldim ama son bir haftam ve sabırsızlıgımın yerini korku aldı
hayırlısıyla kavusayımda kızıma bu arada zaman aslında cok hızlı geciyor da biz farketmiyoruz
:muzz:

Annesinin_bitanesi...

HELEN CIM BU HAMILELIK BASLARDA INSAN DA HEM HEYECAN HEM KORKU YAPIYOR AMA SONUNDA YASAYACAGIMIZ BUYUK MUTLULUK ICIN HEPSINE KATLANIYORUZ....SENIN YAKINDA NE KORKUN KALACAK NE BASKA BISEYIN ALLAH IN IZNIYLE KIZINA KAVUSACAGIN GUNLERIN YOK DENECEK KADAR AZALMIS...BIZ DAHA SABIRSIZLIGA TAM GAZ DEVAMM......

helen20

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 11 Haziran , 2008, 18:19:17
oy oy oyyyyy  bebısler gelıo demek sırayla hadı hayırlısı bakalımm heyecan dorukta  tabııııııı uyku bıle uyuyamıosunuzdur smdıkkk dogumu bıkaç gun kalan annişlerrrrrrr cantalarda hazırr eksık yok gbı cantada ama merak etme mutlaka bı eksık olur ordaykennn dehlizcimm
emoşumun ddgıde dgru corap al mutlaka lazım olur orda dogumhaneler genelde soguk oluomuş ve cıktgnda uşume tutar kesın bebısler bıle buz gbı ckıolar  :honk:

allah kazasız belasız hayırlısıyla gusel gusel acısız dogumlar nasıp etsın hepınıse akidişlerim benmm :love9: :love9: :love9: :love9:

emoşum   ve yaaaaaa " bebek odası için perde" bölumune baktm sımdıkkkk odalar tamam sanrım bı perdeler kaldı
ama ben çatlarım burdaaaaaaaaaaa odayı gormessem fotosunu cekıp gondersene canımm şu pembiş odayı gorelım biii
bna bı adres gndrmıstn ama ondan vazgecmıstıns sanırım..
beklıorum fotoyu hbrn olsun heeeeeee :caca: :caca:

mavişimm ya nerelerdesn sennnn nsl gıdıo hamişlk yk dmı bı problem sıkntınn bebısınıde öslemıssın az kaldı cnm 20sinde fılandı demı kontrolun sık dişini cnmmm cok az bı sure kaldıııı 7-8ay gectı bıleeeeee meleklerınıs dogdgndaaaa bol bol doyucaksınzzz o mis gbı kokularınaaaaaaaa

cok cok opuyorum siziiiiiiiiiiii ve bebişleri

hosbulduk canım

kremden bahsetmişsin ben kullananlardan duydum ve lansinoh diye bir krem aldım cok yararı olmuyormus

emosum

bir gün bakamdım sayfaya kimler  gelmiş hosgeldinizz  hepinizde
ben dün bebişimin odasıyla ugrasıyodum yani geldi odası.. bende dizdim yatagı felan yıkadım herseyi kuruttum bugun de ütülüycemm ....

helencim su an senin yerinde olup son haftam olmasını isterdim canım bende cok sabırsızım bebegime kavusmak içinn :tongue3:
ama hayırlısıyla sırasıyla bizimde dogumlarımız yaklasıyo ben mavişim ve sonrada annesinin birtanesiii :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
şimdi dehlizcim ve hekencim sizin bebişlerinizi bizde bekliyoruz heycanlaa  hayırlısı olsun canım ALlah hepimize hayırlı dogumlar nasip etsin ama sizde dogumdan sonra buraya yazmassanız vallahi küseiz biz ;) bizide merakta bırakmayınn...

özgecim canım umarım sende iyisindir hersey yolundadır ben biraz yoruldum sanki dün ayaklarım şişti ayakta kalmaktan sızlıyo biraz ama insan cok mutlu oluyo ya hazırlarken umarım sende bu duyguyu en kısa zamanda yasarsın evlenippp  bi de 4-5 cocukla :k06:

neyse kızlar ben şimdi  dısarı cıkıcam kocişim geldii  öptüm hepinizi hoscakalınnn :wave:

helen20

meraba kıslar cook yoruldum ya temizlik yaptım bugün ama şimdi en azından içim rahat bendenim yorgun ya neyse

ewet sadece 1 hafta kaldı allahım herkese nasip etsin cok heyecan verici dediğim gibi biraz da içim buruk gece gündüz hastaneye gideceğim anı kızımı ilk göreceğim anı düşünüyorum

allahım hepimizin yardımcısı olsun

oozge

emoşummm yorma kendınııııı ayakların fılan şişmiş yaaaaaaaa  ben bılem goruom burdannn kocamannnnnn olmuş ayaklar aaaaaaaaaaa :-ooo :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kıyamam snaaaa smdı utu faslı var heee ay negusell yaaa cabucak bıter onlr zatennn mınık mınıkk :k06:
ama utuleme olayı sna bezgınlık getırcekk emınımmm
yıgenmde ceylının camasrlarnı utulerken baya söylenıoo :ehi: :ehi:
ee gunde 2 makıına camasır kolay degıll tabiii bebıs bunlr surklı kıyafet dgsıo kusuyo terlıyo felann :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

helencimck ck az kaldı snn doguma artıkkk agırlasmıssındır bayaaaa oyuzden yorma kendını bırakkk herseyıııı dınle kafanı şu bıkaç gun dha sonraaa malumm tuananıs gelıo :love9:

helen20

ewet canım bayagı bir agırlastım ama evi temizlemesemde eminim kendimi daha kötü hissedecem diken üüstünde gibi
neyse yaptım kurtuldum da hep temiz kalsa olmaz mı :(