Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

Annesinin_bitanesi...

kizlar çok tesekkur ederim içimi rahatlattiniz ama dediginiz gibi doktorda normal dedigine gore normaldir herseyi bebegimin...ama insan iyice pimpiriklimi oluyor ne bu hamilelikte ben baslarda boyle degildim ama gunum yaklastikca bebegim içimde buyudukce bana bir haller olmaya basladi Allah im aklima mukayet olsun :amin: :amin: :amin:
  benimde bu ayin 25 inde tekrar randevum var doktorda emosum ayni gun yine gorucez bebislerimizi demekki....gorusmek uzere opuldunuz  :opucuk: :opucuk:kendinize iyi bakin...

dehliz

herekeze selamlar
herkez iyi ne güzel.Biz de iyiyiz Bugün itibariyle 37+1 deyiz.Bu kadar zaman geçti de şu son iki hafta geçmek bilmiyo.cumartesi biz de doktordayız.bu arada hiç çatlağım yoktu.34-35.hafta da karnımın alt kısımlarında bi kaç çizgi oluştu.Olsun hiç önemli değil.Sağ salim hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde alalımda bebişimizi kucağımıza.Neyse Hepinizi ve bebişleri çok öpüyorum.
   Bu arada doğumu benden önce olan arkadaş yok galiba bu sayfa da

emosum

Alıntı yapılan: Annesinin_bitanesi... - 05 Haziran , 2008, 13:14:36
kizlar çok tesekkur ederim içimi rahatlattiniz ama dediginiz gibi doktorda normal dedigine gore normaldir herseyi bebegimin...ama insan iyice pimpiriklimi oluyor ne bu hamilelikte ben baslarda boyle degildim ama gunum yaklastikca bebegim içimde buyudukce bana bir haller olmaya basladi Allah im aklima mukayet olsun :amin: :amin: :amin:
  benimde bu ayin 25 inde tekrar randevum var doktorda emosum ayni gun yine gorucez bebislerimizi demekki....gorusmek uzere opuldunuz  :opucuk: :opucuk:kendinize iyi bakin...

canım benim ya normaldir tabi sen dısardan duyduklarına bakma sadece dr dinleee..gerci sana diyom ama ben sendende pimpirikliyim olsun hamilelikte olur böyle seyler :k06:
bu arada kontrol günlerimiz aynıymıs canım yazarız yine buraya geldiğimizde :D
kendine iyi bak görüşürüzzz  bebişeeedeee iyiii baakkk :opucuk: :opucuk:

emosum

Alıntı yapılan: dehliz - 05 Haziran , 2008, 14:42:52
herekeze selamlar
herkez iyi ne güzel.Biz de iyiyiz Bugün itibariyle 37+1 deyiz.Bu kadar zaman geçti de şu son iki hafta geçmek bilmiyo.cumartesi biz de doktordayız.bu arada hiç çatlağım yoktu.34-35.hafta da karnımın alt kısımlarında bi kaç çizgi oluştu.Olsun hiç önemli değil.Sağ salim hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde alalımda bebişimizi kucağımıza.Neyse Hepinizi ve bebişleri çok öpüyorum.
   Bu arada doğumu benden önce olan arkadaş yok galiba bu sayfa da

dehlizcim canım mrb  coktandır gelmiyosun sendee canım son iki haftan kaldı demekkii..Allahım sana ve bebişine saglık versin ben heyanlandım vallahi  ;)
evet aramızda en önce sen bebişine kavusucan keşke bende şimdi 37  haftada olsaydım gitgide bendede heycanlar artıyor
bu arada ben de de daha catlak olmadı canım belki ilerde olur cünkü benim karnıma bakılınca herkes 5 aylık felan sanıyo büyük deil belki bu bir ayda daha cok büyürse catlar ama dediğin gibi catlarsada önemli deil biz ve bebişlerimiz iyi olalım gerisini bosverr.. :opucuk: :opucuk:

mavili

merhabalarrrrrrrrrr

oooooooooooooooooooooooooooo

neler neler olmuş böyle ben yokken

emoşum canım benim denizin maşallahı var söyleme kimseye nazar degmesin iyi olmanıza çok sevindim

annesinin bitanesi boyunu kafana takma daha çok var ultrason ölçümlerinde hata olabiliyor zaten ayrıca 32 cm hiç de az degilki

dehlizcim ne güzel artık sona en çok yaklaşan sensin aramızda heyecanlı olman çok normal ben olsam uyku uyuyamazdım şuan

ben 30 haftalık oldum bu arada kızımı çok özledim ve görmek için sabırsızlanıyorum benim ayın 21 inde kontrolüm var çok merak ediyorum boyunu kilosunu sizler gibi şuan biliyor olsaydım keşke en son gittigimden bu yana büyüdümü acaba bu günlerde çok hareket etmeye başladı izne ayrılmama çok var daha yoruluyoruz ve kızım Allahtan yanımda karnımda da merak etmiyorum evde bırakıp işe gitmek bana çok zor gelecek onu kucagıma alıp kokusunu içime çekmek için sabırsızlanıyorum biran önce agustos gelsin istiyorum zaten sıcaklar artık yavaş yavaş bunaltmaya başladı çok şükür agrım sızım yok rahat gidiyoruz bunaltmıyor üzmüyor beni gelecegi günü bekliyoruz heyecanla hayaller kuruyoruz

emoşum canım bebişin odasını felan hallettinmi son hazırlıklar nasıl gidiyor ben bu ayın sonuna dogru beşigini ve bakım setini alacagım ve son hemen hemen aldım kalanını ve kendim için alacaklarım kaldı gecelikti pijamaydı emzirme sütyeni felan filan

ayın 21ine çok var daha ben nasıl sabredecegim ya

emoşum valla nasıl besleniyorsun bir yazsan da azıcık tüyo alsam benim eloş da azıcık tombik olsa benim iştahım pek yok bu günlerde sanırım yorgunluktan bu ara işlerim çok yogun ve reflüden ötürü bulantılarım oluyor genelde meyve agırlıklı besleniyorum...... kızlar unutmayın bizi küseriz sonra size  :k06:

emosum

günaydın kızlar   sabah yürüşünden geldimmm kahvaltı yaptım bi bakayım dedim siteyeeee  sonra uyuycam birazzz...

mavişimmm  hosgeldin canım  ne güzel demek senin kontorulunde 21 de hepimizinki arka arkaya kontrol günlerimiz..herkes bebişini görme sabırsızlıgında vallahi canım iyi olmana sevindimmm  evet eloş büyümüştürr  oyuzden zaten hareketlerini daha cok hissediyorsundur bitanem bende bazen tam uyuycam uyutmuyor beni eşime diyorum deniz benim yataga girmemi bekliyo annesini uyutmak istemiyo :k06:   
canım az kaldı vallahi günlerimizzz  dehlizcimden sonra sıra bendeeeeee :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
cok mutluyum ya ama zamanda gecmek bilmiyor sankii  8 haftam kaldı benim dogumaa :opucuk:

sedaaaa

slm kızlar görüşemedik uzun zamandır nasılsınız diye bi sorayım dedim ben ve bebeğim şimdilik iyiyiz ama bu fazla kiloları naparız bilmem:)hepinizden daha vahim durumdayım.öptüm çok çok

emosum

selam canım hosgeldin  iyiyim ben sizinde iyi olmanıza sevindim

bu arada kendime fazla kilolu biri daha buldum yalnız değilsin canım bende varım :k06: :k06:

küçük_anne

selam ben aranıza yeni katılıyorum

inşallah ağustos annesi olacağım... :amin:

6 ağustosta inş bebğime kavuşacağım :-[

küçük anneyim 18 yaşındayım.. :-[

emosum

merhaba küçük anne bizde küçük anne sayılırız  21 yasındayız :k06: 
galiba aynı zamanda dogumumuz benimde 4 agustoss
aramıza hosgeldin :flowers:
bu arada kendinden bize bahsett istersen bebişin kızmı erkekmi ;)

Annesinin_bitanesi...

:hello: :hello: :hello:Selam kizlar hepinize iyi pazarlar...kahvaltimi yaptim bi bakim dedim kim var kim yok ne olmus ne bitmis...yeni anneler de katilmis bakiyorum aramiza yaz bebekleri çogaliyor ama en son benim dogum galiba tabi tam tarih tutuyomu bilmiyorum...gunler azaldikca beni ne uyku tutuyor nede heyecanlanmadan durabiliyorum iyice sabirsiz olmaya basladim bilmiyorum sizlerde oylemisiniz acaba tekmelerde kuvvetlendikce heyecan daha da artiyor...kontrol gunlerini bile zor bekliyorum bebisimi goresim geliyor hep...esimle bile tek sohbet konumuz bebegimiz galiba su zamanlarda baska hiç bisey konusuldugu yok evde... çabucak bu gunler geçerde Allah im insallah saglikla ellerimize almayi nasip  eder yavrularimizi.... :amin: :amin: :amin:
  hamileyi kalacagin zamani beklemekten daha zor geldi sanki bana dogumu beklemek ??? ???

mavili

merhabalar nasılsınız aramıza yeni katılanlar olmuş küçük anne hoşgeldin canım 18 yaşında anne olmak Allah yardımcın olsun gerçi emoşum ve bende çok yaşlı sayılmayız degilmi emoşummm :toothy10:

sedacım uzun zamandır yoktun herkes iyi ne güzel tek sorunumuz kilolar galiba kızlar az kaldı ondan sonra ipincecik olcaz bak demedi demeyin  emzirirken bol bol su içeriz olur biter azıcık da dikkat ettikmi 3 ayda eski halimize döneriz inşallah

evet benim kontrolüm 21 inde ve artık çok sabırsızlanıyorum

kızlar herkes doktordan sonra yazsın buraya son durumları ben çok merak ediyorum

ben gündüzleri uyumuyorum daha dogrusu benim zaten uyku problemim var hamileligin başında yaşadıgım sıkıntılardan bana kalan o oldu gece bile uyuyamıyorum sabah erkenden kalkıyorum gece 1 2 3 ü buluyor çogu kez uyumam kızım hareket ediyor ama canım benim onun zararı yok bana sorun bende ben uyuyamıyorum

henüz çatlak felan yok benim ödem de olmuyor sadece işten geldigim günler yorgunluktan kaynaklanan şişlik oluyor okadar

kızımın beşigini felan almak için sabırsızlanıyorum ayın sonu gelsede alsam en azından vakit geçer çok heyecanlıyım minik kızımız gelecek ve şu sessiz evi neşelendirecek annesine babasına mutluluk getirecek annesi artık yanlızlıktan sıkılmaya fırsat bulamayacak kızım seni çok seviyorum gelişini seni kucagıma alacagım günü dört gözle bekliyorum

kızlar dehlizden haberi olan varmı henüz dogurmadı degilmi son iki haftadaydı olurda erken felan dogar bellimi olur merak ettim gelsede bize bişeyler yazsa

herkesi çok öpüyorum bizi habersiz bırakmayın bakimmmmm :k06: :k06: :k06: :k06:

emosum

Alıntı yapılan: Annesinin_bitanesi... - 08 Haziran , 2008, 12:12:50
:hello: :hello: :hello:Selam kizlar hepinize iyi pazarlar...kahvaltimi yaptim bi bakim dedim kim var kim yok ne olmus ne bitmis...yeni anneler de katilmis bakiyorum aramiza yaz bebekleri çogaliyor ama en son benim dogum galiba tabi tam tarih tutuyomu bilmiyorum...gunler azaldikca beni ne uyku tutuyor nede heyecanlanmadan durabiliyorum iyice sabirsiz olmaya basladim bilmiyorum sizlerde oylemisiniz acaba tekmelerde kuvvetlendikce heyecan daha da artiyor...kontrol gunlerini bile zor bekliyorum bebisimi goresim geliyor hep...esimle bile tek sohbet konumuz bebegimiz galiba su zamanlarda baska hiç bisey konusuldugu yok evde... çabucak bu gunler geçerde Allah im insallah saglikla ellerimize almayi nasip  eder yavrularimizi.... :amin: :amin: :amin:
  hamileyi kalacagin zamani beklemekten daha zor geldi sanki bana dogumu beklemek ??? ???
mrb canım sagol sanada iyi pazarlar evet yaz bebekleri cogaldı demek en son sensin  :k06: iyi işte hepimizin dogum hikayesini dinlersin :k06:
canım vallahi aynı sabırsızlık bendede var..bizimde tek sohbet konumuz bebişimiz oldu ama korkuyorum ben eşim papucumu dama atıcak diye bebiş dogdugunda :k06: :k06:

emosum

Alıntı yapılan: mavili - 08 Haziran , 2008, 13:20:29
merhabalar nasılsınız aramıza yeni katılanlar olmuş küçük anne hoşgeldin canım 18 yaşında anne olmak Allah yardımcın olsun gerçi emoşum ve bende çok yaşlı sayılmayız degilmi emoşummm :toothy10:

sedacım uzun zamandır yoktun herkes iyi ne güzel tek sorunumuz kilolar galiba kızlar az kaldı ondan sonra ipincecik olcaz bak demedi demeyin  emzirirken bol bol su içeriz olur biter azıcık da dikkat ettikmi 3 ayda eski halimize döneriz inşallah

evet benim kontrolüm 21 inde ve artık çok sabırsızlanıyorum

kızlar herkes doktordan sonra yazsın buraya son durumları ben çok merak ediyorum

ben gündüzleri uyumuyorum daha dogrusu benim zaten uyku problemim var hamileligin başında yaşadıgım sıkıntılardan bana kalan o oldu gece bile uyuyamıyorum sabah erkenden kalkıyorum gece 1 2 3 ü buluyor çogu kez uyumam kızım hareket ediyor ama canım benim onun zararı yok bana sorun bende ben uyuyamıyorum

kızımın beşigini felan almak için sabırsızlanıyorum ayın sonu gelsede alsam en azından vakit geçer çok heyecanlıyım minik kızımız gelecek ve şu sessiz evi neşelendirecek annesine babasına mutluluk getirecek annesi artık yanlızlıktan sıkılmaya fırsat bulamayacak kızım seni çok seviyorum gelişini seni kucagıma alacagım günü dört gözle bekliyorum

herkesi çok öpüyorum bizi habersiz bırakmayın bakimmmmm :k06: :k06: :k06: :k06:

merhaba maviş evet aramıza cok arkadas katıldı bu sayfayı yaptıgımızda ikimizdik sadece aramıza yeni arkadaslar geldi coıgaldık.böyle olunca herkes daha fazla bilgileniyo bence. birbirimizin fikirlerinden faydalanıyoruz hep ;)

canım bu arada ben eşimle gidip bugun bebek odasını aldımmm perşembe günü getirecekler odayı hazırladıktan sonra sizede resimleri ceker gösteririm...ben cok begenerek aldım  işte birazda odayla felan oyalanırsam zaman gecer belki diyorum ondan sonrada hastane cantamı hazırlıcam :opucuk:

mavili

ay emoşum hadi hayırlı olsun bebişin güzel güzel büyüsün odasında bende ayın sonunda alacagım ve dogum çantamı da  o zaman hazırlayacagım ne güzel az kaldı

bende endişeleniyorum papucum dama atılacak diye ama düşünüyorumda eşim de korkuyor onunla eskisi kadar ilgilenmeyecegim diye galiba mecburen de öyle olmak zorunda şuan işim gücüm yok tek işim eşim ama kızım gelince kızımla da ilgilenecegim ve eşim azıcık mecburen 2. planda kalacak ve bende onun  için öyle ama olsun ben eşimi çok seviyorum ona olan sevgim hiç azalmayacak bende onun için öyleyimdir inşallahhh :amin: