Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

nihalim

kızlarr merhaba hamısler nasılsınız bakalım gorusmeyelı ben ugrayamdım buraya bgecmıs sayfaları tek tek okudum baya ılerlemıssınız heyecanlar baslamıs sanırım mavılım canım eger normal yapabılıyorsan normal yap derım sana ben sezeryan oldum ama son ana kadar acaba norma l yapabılırmıyım dıye dırettım ama doktorum yapamıcagımı soledı zaten sende hemsıresın bılırsın bu konuları....ama en nıhayetınde dılegımız bebeklerımıze saglıklı kavusalım nasıl oldugu onemlı degıl olur gercektende oyle hayırlısıyla kavusunda ıkınızde saglıklı kurtlunda nasıl oldugu onemlı degıl.bende oyle az hareket ettıgınde cok korkardım sende aynı benım gıbısın anlasılan nıye hareket etmıyor dıye korkardım ama ben ılcede oturuyorum doktora gıtmeye gozum kesmezdı saglık ocagındakı ebelerımız sagolsun onlara gıdıp dınletıyordum sagolsunlar benı rahatlatıyolardı... :k06: :k06: :k06:

nihalim

emosum

kızlar merhaba nihalim hosgeldin ben kendi adıma iyiyim bu aralar agrı sıkıntıda yok güzel geciyo hamişlik  evet doguma az kaldı heycanla bekliyoz :tongue3:

mavilim sen neler yapıyosun yogunsun galiba eskisi kadar ugrayamıyosun sayfamıza..sitede dogum bölümü var canım istersen sitedeki kızların oraya yazdıkları yazıları oku hem insan rahatlıyo okudukça hemde onlar tecrübeliler nede olsa elbet bi bildikleri vardı dimii  yani belki ozaman sende normal dogum isteyebilirsin :tongue3:

dehliz

AŞAĞIDAKİ ADRESE E-MAIL LERİNİZLE DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ ARKADAŞLAR

www.kanunuolmayanmeslek.com

mavili

NİHALİM BEN SAMSUNUN KAVAK İLÇESİNDE ÇALIŞIYORUM ZAMAN DARALDIKÇA MALUM HEYECAN ÇOK ARTIYOR HAYIRLISI İLE KUCAGIMA ALAYIMDA SAG SALİM ŞUAN TEK DİLEGİM BU

EMOŞUM VALLA ÇOK YOGUNUM NEFES ALAMIYORUM TABİRİ CAİZSE VE ÇOK YORULUYORUM UYKUSUZ KALIYORUM 29 HAFTALIK OLDUK BU ARADA SEN NELER YAPTIN ÇARŞAMBA GİDECEKSİN DEMEK DOKTORA DENİZİMİZİ BEN DE MERAK EDİYORUM ARTTIK

mavili

29 haftalık olduk bu arada 2. doz tetanoz aşısını da oldum ama kolum çok agrıdı bebişler nasıl dayanacak bu aşı denen şeye ya ben zor dayandım yazık kıyamam

emosum

KIZLAR SELAMMMMM  BEN BUGUN DR GİTTİM KONTROLUM VARDDI :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

size haber veryim bizzz   cok iyiyizzzzzz   bebişimdeeeee   kocaman olmuşşşşşşşşşşşşş :nazar: :nazar: :nazar:

2 kilo 138 gr ve boyuda 41 cm dedi dr :nazar: :nazar:

bizim yaramaz iyi gelisiyomus doktor dedi maşallah iyi büyüyo haftasından önce büyüyo dedi :laughing7:   eeee   annişi iyi bakıyo ona dedim  bana dedi sen kaç kilo aldın ben dedim bu ay 5-6-hatta 7 kilo birden aldımm  oda dedi kızınla yarısamı girdiniz neee :k06: :k06: :k06:
ama ekmek yeme dedi dikkat et dedi bu ayın 25 tekrar cagırdıııı  eee  artık yaklasıyoz doguma yavas yavas yaben bugun dr beklerken sıramı öyle heycanlandımki birden kasıklarıma agrılar girdi eşime dedim ben kesin dogurucam suracıkta :ehi: :ehi:  megerki bebişimi  görme heycanından öyle olmusum çünkü içeri girdim dr yanında sancı mancı kalmadı :k06:

cok mutluyum yaa   kızımın iyi olması büyümesi beni mutlu ediyo allahım hayırlısıyla bide kucagımda görseyim  :amin:

dr dedim ben normal dogum istiyorum dr dedi bebiş bu kiloyla giderse biraz iri olur belki ozaman sezeryan yapmak zorunda kalırız bende dedim farketmez benim için ben normal istiyorum ama bebişim için hangisi saglıklı olucaksa onu yapalım bekleyelim ileriki zamnalar neyi gösterir ;)

iş yerinde vizite kagıdı alıcam dogum iznine ayrılmam için bide dr rapor yazdırıcam pazartesi tekrar gidicem hastaneye yada cumartesi bakalım..

benim hiç bi sıkıntım yok agrım sızım sancım şimdilik iyi gidiyoruzz  hergün yürüyüşe cıkıyorum ormana sabahlarıı  doguma kadar yürürüm artık :toothy10: :toothy10:

artık tek dileğim su agustosun gelmesi yaaaaa bir an önceee
gerci benim dogum temmuzun sonundada olabilirr
neyse ya sanki cenem düşmüşş  :tongue3:

görüşürüz kızlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

oozge

ayhhhh canım benım yaaaaaa ne mutlusundur sımdık kımbılır
hıssedebılıorum gerçiiiiiii yazdıklarındannnn ama maşallahhhhhhhhh deniz kızımız tosunn mu olucak neeeeee :k06:
cidden ıyı kılosu boyu fılann dhada alıcakk tabııııı kılo nasipse cnm
ee sende alıcan son ayy ..
canımm cok dıkkatlı ol bu son ayyy yemegıne dıkkat ettt bol bol yuruyus en ıyısıı sakın bırakmaaaaa
şükürki agrın sızın bı şikayetın yokkkk :amin:
hıc uzmuo cnmmm smdıkı bebıslerdeeee

hayırlısı neyse o olsunn buarada normal yada sezaryan yeterkı sen acı cekme cocugunda sağ salim kucagına gelsındeeeee hersey rayında gıtsın ınsallh hepppp

öpuorumm seni ve denizkomuu
:opucuk: :love9:

Annesinin_bitanesi...

Merhaba guzel anne adaylari bende dun tam 28+6 haftalik olmustum ve oglumu gorme gunumdu yani doktordaydik bizde....

guzel guzel gittik doktora ama emosum sana sancilar girmis heyecandan benimde tansiyonum firlamis oglumu gorecem diye...ama Allah a sukur sonra bebisimi gorunce normale dondu çok sukur tansiyonum...bizim ufaklikta 1 kilo 600 gr ve 32 cm olmus benim doktorda sanirim biraz iri bir bebek olacak gibi ama tam olarak sekizinci ayda belli olur dedi simdilik normal dogum için sakincali bir durum yokmus...sagligida gayet yerinde çok sukur bende bu ay 3 kilo birden almisim bundan sonra dikkatli ol biraz dedi doktor ayda 2 den fazla olmasa iyi olur dedi kilo artisi...bakalim artik nasip kontrol edemiyorumki gidiyor kilolar oyle :k06: :k06: iste bizden de bu kadar

emosum senin bebisinede masallah canim baya buyumus artik senin zaman iyice azaldi heycanda iyice artmisdir sag salim o gunlere geliriz artik insallah canim...once senden dinlicez artik dogum nasil biseymis... :opucuk: :opucuk:optum sizleri ve bebislerinizi kizlarr...

Annesinin_bitanesi...

04 Haziran , 2008, 19:57:28 #354 Son düzenlenme: 04 Haziran , 2008, 19:59:26 Annesinin_bitanesi...
Ayy kizlar demin soracaktim unutmusum beni bi aydinlatin ya bebisimin kilosu iyide bu boy sizce biraz anormal degilmi bu haftaya gore daha uzun olmasi gerekmiyormu ???daha yeni aklim basima geldi bak simdi taktim kafaya niye kisa bu boyle ??? ??? doktor yanlis felanmi soyledi acaba yada benmi yanlis anladim nedir...

emosum

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 04 Haziran , 2008, 18:08:57
ayhhhh canım benım yaaaaaa ne mutlusundur sımdık kımbılır
hıssedebılıorum gerçiiiiiii yazdıklarındannnn ama maşallahhhhhhhhh deniz kızımız tosunn mu olucak neeeeee :k06:
cidden ıyı kılosu boyu fılann dhada alıcakk tabııııı kılo nasipse cnm
ee sende alıcan son ayy ..
canımm cok dıkkatlı ol bu son ayyy yemegıne dıkkat ettt bol bol yuruyus en ıyısıı sakın bırakmaaaaa
şükürki agrın sızın bı şikayetın yokkkk :amin:
hıc uzmuo cnmmm smdıkı bebıslerdeeee

hayırlısı neyse o olsunn buarada normal yada sezaryan yeterkı sen acı cekme cocugunda sağ salim kucagına gelsındeeeee hersey rayında gıtsın ınsallh hepppp

öpuorumm seni ve denizkomuu
:opucuk: :love9:

canım benim cok teşekkür ederim evet gercektende öyle hastaneye gittiğim günler ben hep mutlu oluyorum yazdıgım gibi :muzz: :muzz: :muzz:

evet dr dedi ben bebişin kilosunu bu kadar beklemiyordum 2 hafta önde gidiyor bizim deniz:)ama maşallah annesi neler yemişşe kız büyümüş işte :k06: :k06: :k06:

özgecim bu ayın sonund dr tekrar cagırdı bebiş doguma kadar 4 kiloya varırsa sezeryan dedi dr bakalım  bekliyoruz   ayın 25 ni

bu arada düşündüğün için tekrar saol canım cok teşekkür ederiz öpüyoruz seni kızımlaa :opucuk: :opucuk:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers:

emosum

Alıntı yapılan: Annesinin_bitanesi... - 04 Haziran , 2008, 19:45:21
    Merhaba guzel anne adaylari bende dun tam 28+6 haftalik olmustum ve oglumu gorme gunumdu yani doktordaydik bizde....

guzel guzel gittik doktora ama emosum sana sancilar girmis heyecandan benimde tansiyonum firlamis oglumu gorecem diye...ama Allah a sukur sonra bebisimi gorunce normale dondu çok sukur tansiyonum...bizim ufaklikta 1 kilo 600 gr ve 32 cm olmus benim doktorda sanirim biraz iri bir bebek olacak gibi ama tam olarak sekizinci ayda belli olur dedi simdilik normal dogum için sakincali bir durum yokmus...sagligida gayet yerinde çok sukur bende bu ay 3 kilo birden almisim bundan sonra dikkatli ol biraz dedi doktor ayda 2 den fazla olmasa iyi olur dedi kilo artisi...bakalim artik nasip kontrol edemiyorumki gidiyor kilolar oyle :k06: :k06: iste bizden de bu kadar

emosum senin bebisinede masallah canim baya buyumus artik senin zaman  iyice azaldi heycanda iyice artmisdir sag salim o gunlere geliriz artik insallah canim...once senden dinlicez artik dogum nasil biseymis... :opucuk: :opucuk:optum sizleri ve bebislerinizi kizlarr...

mrb canım sende hosgeldinnnn bebeğininde seninde iyi olmana sevindim canım..demek seninde tansiyonun yükseldi ;)  ya bu annelik böyle bişey olsaa  daha dogmadan biz böyle heycanlanıyosuz sonra nasıl olcaz acaba :D
canım bebeğin boyuna ve kilosuna zaten dr normal dediyse düşünme sakın cünkü kişiden kişiye değişiyo herkesin aynı olcak deil zaten bence ölçüm hatalarıda olabiliyor..buyuzden takma kafana bebegin gayet saglıklıdır dr da dediği gibii :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada canım sen yine kilodan iyi gidiyosun benim gibi br ay da 5-6 kilo almıyosun :k06: :k06:  ama olsun bebişim bana unutturuyor bu kiloları ya :D
ama tabi dikkat etmek gerekir normal dogum yapacaksak zaten fazla kilo almasak iyi olur ve bol bol yürüyüş yap dogumu kolaylastır hem.bakalım bende normal dogum çok isteyenlerdenim ya umaım bi aksilik cıkmaz sezeryan olmayız..,
kendine ve bebişinee  cok dikkat et  :opucuk: :love9: :love9: :love9:

oozge

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
eeeeeee canımmmm 25inede az var zatennn sabretttt bakalımmm deniz tosunu gorucen yneeee :ehi: :ehi: bıde bakmıssınnn kocman bı göbüşle ckıomuşşşş karsına  tombiş tombişşş allammm ne gusell yaaaaaaa  pembe pembe yanaklarrrr büklümm büklümm kolları fılannnn
:k06: :k06: :amin: :amin: :amin:

ayhh smdıden nazarın dgcekkk wlllaaaa.. cnm benden solemesıı herkese söleme kılosunu fln ınsan ıster ıstemes nasarı degerrr melek dha o melekkk :love7:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

annesının_bitanesi   senın bebişte sglıklıymış cnmmm hayırlısı olsnn boyudaa normal benceee  bundann sonra uzarrr belkii her bebişin gelısımı dha farklı oluo  uzulme cnmm sennn saglklı olsunda bıranonceee dogurmak nasip etsın Allh. :amin: :amin:

emosum

oozge