Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

oozge

ohhhhhhhhhhhhhhhh beeeeeeeee nıhayet geldinnnnnnnnnnnnn cok merak ettım senı ben yaaaaaaaaaa :y25: :y25: :y25:

yogun olmann kotu bı durum hamişsin o ayaklar nsl  dayanıyo yaaaaaa şişlik sorunuuuu vr snctaa
bebısınde küsmez sna o uslu ya yaramaslık yapmıo işde uslu uslu oturuo orda bnde yaramaslık yprsm annem cinnet gecırır dıe dusunuoooo elabebiş
keyfınden calısmıyosun soncta hersey cocugunun ve sızn gelecegnz ıcınnnnnn
oyuzden küstü bana demeee öle canımcımmmmmm

emoşş tecrubelı olcak tabe sna annatıcakkkk sende korkar dogurmazmışsınnnn :ehi: :ehi:

beklıyorum msjını buarada  cnmmmmm sabırsızlıkla hemdeeeeeeeeee ??? ??? ???

emosum

Alıntı yapılan: mavili - 09 Mayıs , 2008, 11:25:09
merhabalar ben geldim bende çok özledim sizi

nöbetlerim çok fazlaydı ugrayamadım sayfaya çok yoruluyorum nöbetlerde bacaklarım şişiyor bebegimde az hareket ediyor ben yorgun olunca

ösgecim canım benim nöbette ögrendim herşeyi birara özelden yazarım sana canım

emoşum sevindim ya minik denizimiz kocaman olmuş baksana benim kontrolüm ayın 22 sinde bekliyorum ogüne dek sabırsızlıkla bakalım benim elam kaç gram olacak

emoş canım çok yorma kendini öyle etkileniyorki bebişler hiç hareket etmiyor küstü bana diye düşünüyorum ama mecburumda çalışmasam olmuyor üstelik işler gittikçe yogunlaşıyor yaza girdikçe ve daha sık nöbet tutmaya başlayacagım bakalım nasıl dayanacagım

uykusuzluk beni perişan etti gece gündüz uyuyamıyorum uykum gelmiyor şuanda da gözleriim balon gibi ama uykum yok

zaman gittikçe azalıyor hayırlısı ile dogurup kucagımıza alsaydık bir emoş senin yaklaşan heyecenın beni daha bir heyecanlandırıyor bakalım sen bize neler yazacaksın dogumundan sonra benden öncesin ben merakla beklerim artık senin dogum yapıp sayfaya gelmeni

şimdilik herkesi öpüyorum kendinize iyi bakın   :k06:

canım hosgeldinn..az da olsa sesini duyur git ya bitane hamiş arkadasım var o da ugramas oldu yaf....
yorgun oldugunu tahmin ediyorum canım..ayaklarını tuzlu suya koy eve geldiğinde bendede oluyor şişlik ama cok deil ne de olsa ben oturarak calışıyorum ama sen sonucta gün boyu ayaktasın :-[
ben kendimi fazla yormuyorum mavişim zaten bu hafta sadece 3 günb işe gittim haftaya cumarteside son iş günüm benim oyuzden benim için fazla sorun olmuyo ve bebişim cok hareketli hatta yatarken uyanıyorum diyebiilirim..zaten hep yataga girdigimde daha cok hareket ediyo..
canım sende yormamaaya calış kendini..
bebişlerimiz küstürmeyelimm  sonra hiç cıkmazlar valla :k06: :k06:

denizim ilk kilosuna girdi canım canım elam da girmiştir yaa  ayın 22 ne kadar oda cokk taaann  1 kilo olur
bu arada karnımın deilde gögsümün catlaklarının sebebi dr sütün coklugundan oldugunu söylüyor cünkü karnımda catlak olusmadı sırt agrılarımın bebeğin fazla hareketli olusundanmış bizim cimcime  akıllı durmuyo karnımdaa  bana şimdiden cektiriyo vallahi uyurken rahat uyuyamıyorum artık uyanıyorum cok sırtım agrıyo bacaklarım uyusuyo kramp giriyo en cok uykudayken öldürüyo beni...ama  Allah baska dert vermesin bize canımm
bebişlerimiz saglıklı olsun biz hertürlü zorlıuga katlanmaya hazırız..Allah onların acısını bize göstermesin hiç bir zaman

bide ben gecen kontrole gittiğimde dogumhanenin kapısında oturdum yarım saat merak ettim dısardakilerin heycanıını  bide içerdekinin durumunu ama tabi içerdekinin sesi gelmiyodu ama dısardakiler heycandan doguruyodu :k06: :k06:

ordakileri görünce ben heycanlandım dedim zaman gecsede bir an önce bende böyle bebişime kavusam hayırlısıylaa
evet ben senden önce dogum yapacagım için anlatırım sana :k06: :k06:
ama hiç korkmuyorum ben dogumdan bakalım son günler nasıl olurum :tongue3: :tongue3:

bende öptüm canım kendine bide eloşuma dikkat et  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

-Butterfly-

Kizlar az kaldi hadi hayirlisi.. Anelik kolay degil, hepimiz ayni  asamalrdan gectik  :k06:  Eee simdiden sizi hazirliyor kuzucuklar uykusuzlga  ;)  Ama siz yinede bol bol ,uyumaya calisin  benden soylemesi. Ilk 2-3 ay uyku haram size  :laughing7:  Ben dogum yaptiktan sonra  3 gun gozumu kirpamamistim , her 2 saate bir emizir,altini degitir sonrasinda surekli kusmalar ve gaz sancilari  :sad1:  uyku yoktu yani.. Bol bol tadini cikartinnn hamisliginizin  :k06:

Birde hamis resimleriniz yokmu kizlar? Eklesenizde  bebislerimizi anne karninda goresekkk  ;)

emosum

Alıntı yapılan: B&A - 09 Mayıs , 2008, 17:36:35
Kizlar az kaldi hadi hayirlisi.. Anelik kolay degil, hepimiz ayni  asamalrdan gectik  :k06:  Eee simdiden sizi hazirliyor kuzucuklar uykusuzlga  ;)  Ama siz yinede bol bol ,uyumaya calisin  benden soylemesi. Ilk 2-3 ay uyku haram size  :laughing7:  Ben dogum yaptiktan sonra  3 gun gozumu kirpamamistim , her 2 saate bir emizir,altini degitir sonrasinda surekli kusmalar ve gaz sancilari  :sad1:  uyku yoktu yani.. Bol bol tadini cikartinnn hamisliginizin  :k06:

Birde hamis resimleriniz yokmu kizlar? Eklesenizde  bebislerimizi anne karninda goresekkk  ;)

sayfamıza hosgeldin banu :flowers: :flowers:
ben öyle yapıyorum banucum fırsat buldugum zamanlar uyuyorum eşimde diyo bana uyu uyu uykusuz gecelerin gelicek yakında :k06: :k06:
sizin sayfalarınızı okuyorum ben zaten tecrübe oluyo bana sizin yazdıklarınız.

Annesinin_bitanesi...

1 aylik aradan sonra tekrar merhaba kizlar... oyle bir anda çikip bir anda oyle ortadan habersiz yok oldugum için afedersiniz...bizim internet bir aydir yoktu ama nihayet bugun kavustuk ve tekrar buradayim...
      bu arada 25 haftanin içindeyim gun geçtikce doguma yaklasiyormuyuz ne...emos sen iyice ilerlemisiniz artik ama bizde arkandan yetisiyoruz :basardim: :basardim: :basardim:

umarim saglik durumlariniz iyidir çalistiginiz için baya yorucu oluyordur sizin için ben evde oldugum halde yorgunlugu atamiyorum ustumden...neyse Allah hepimize kolay dogumlar nasip etsin insallahh.... :wave: :wave: :wave: :wave:

dehliz

herkeze selamlar arkadaşlar
bayağıdır uğrayamıyordum sayfaya taşınma işi vardı.hallettik onuda çok şükür. kazasız atlattık.hepinizin iyi olmasına sevindim.33+3 olduk.20 mayısta kontrolümüz var artık netleşir herhalde doğum şekli.Eşime diyorum ki sürekli aşağıda çalışıyor:)doğum kanalına yerleşme  bu mu acaba.ben de işe devam ediyorum henüz bırakmadım.İnşallah okulu kapatırız.5 hafta var kapanmasına.bakalım.neyse kızlar hepinizi ve bebişleri çok çok öptüm.

emosum

Alıntı yapılan: Annesinin_bitanesi... - 10 Mayıs , 2008, 12:35:59
1 aylik aradan sonra tekrar merhaba kizlar... oyle bir anda çikip bir anda oyle ortadan habersiz yok oldugum için afedersiniz...bizim internet bir aydir yoktu ama nihayet bugun kavustuk ve tekrar buradayim...
      bu arada 25 haftanin içindeyim gun geçtikce doguma yaklasiyormuyuz ne...emos sen iyice ilerlemisiniz artik ama bizde arkandan yetisiyoruz :basardim: :basardim: :basardim:

umarim saglik durumlariniz iyidir çalistiginiz için baya yorucu oluyordur sizin için ben evde oldugum halde yorgunlugu atamiyorum ustumden...neyse Allah hepimize kolay dogumlar nasip etsin insallahh.... :wave: :wave: :wave: :wave:

canım merhaba hosgeldinn...evet coktandır yoksun...maşallah diyelim 25 haftaa  ne cabuk geciyo dimi zaman :k06:
iyi olmana sevindim canım kendinede bebişinede cok iyi bak  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

emosum

Alıntı yapılan: dehliz - 10 Mayıs , 2008, 17:14:53
herkeze selamlar arkadaşlar
bayağıdır uğrayamıyordum sayfaya taşınma işi vardı.hallettik onuda çok şükür. kazasız atlattık.hepinizin iyi olmasına sevindim.33+3 olduk.20 mayısta kontrolümüz var artık netleşir herhalde doğum şekli.Eşime diyorum ki sürekli aşağıda çalışıyor:)doğum kanalına yerleşme  bu mu acaba.ben de işe devam ediyorum henüz bırakmadım.İnşallah okulu kapatırız.5 hafta var kapanmasına.bakalım.neyse kızlar hepinizi ve bebişleri çok çok öptüm.

dehlizcim sende hosgeldin canım .tasınmıssın hadi hayırlısı olsun..senin bebişte büyümüş nasıl bak hadi hayırlısı canım az kalmıs seninde neyseki benden önce dogum yapacak birisi var artık anlatırsın burda dogum hikayeni bizeee   benide heycan sarıyor günler azaldıkca bebişime kavusma heycanı sardı...canım kendine dikkat et son günlerin artık  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kontrolden sonra bizede yazmayı unutmaaaa ;)

mavili

merhaba dünyanın en güzel en sevimli en fedakar anneleri hepinizin öncelikle anneler gününü kutlarım nice mutlu senelere

ben artık 26 haftalık oldum kızım hareketlendi bayagı geceleri gerçekten uykudan uyandırıyor beni sadece dün gece uyuyabildim uzun süredir uykusuzluktan perişan olmuştum sabah erkenden uyandırdı beni öyle tekmeler atıyorki sıkıysa kalkma anne acıktım kalk artık diyor sanki

dehliz canım az kalmış hayırlısı ile sen bize anlatırsın dogumunu umarım kolay bir dogum olurda bizde cesaretleniriz

emoşum canım benim umarım iyisindir deniz kızımız da kocaman olmuş baksana anne geliyorum diyor yavaş yavaş

annesinin bitanesi aramızda 1 hafta var bakalım belkide dogumlarımız aynı zamana denk gelir 1 hafta pek fark etmiyor

busecim hoşgeldin sayfamıza haklısın bizi 2 3 ay uykusuz bırakacaklar şimdiden alıştırma yaptırıyorlar birtürlü rahat uyku pozisyonu ayarlayamıyorum bu yüzden de uyuyamıyorum eskiden yüzü koyun yatardım hep bu pozisyonu arıyorum

ösgecim canım benim ben sonlarda kalıyorum emoş dehliz dogurduktan sonra sıram geliyor onlar Allah Korusun herşeyden önce tek dilegim kolay dogumlar nasip etsin Allah ama mazallah azıcık zor oldugunu söylerlerse tırsar cayarmışım ben rahatım böyle kalsın içerde diye tuttururmuşum  :toothy10:

artık sık ugrayamıyorum çünkü sık çalışıyorum ve fırsatım olmuyor ve yorgun oluyorum genelde kusuruma bakmayın bu ay geçince biraz rahatlıyorum o zaman bol boö görüşürüz yine herkesi öpüyorum

kendinize iyi bakın bebişleri üzmeyin  :flowers:

döndü

döndü

siz sormadan ben kendimden bahsedeyim biraz benim ikinci hamileligim bir prnsesim var bir bucuk yasinda simdi prens bekliyoruz temmuz sonu agustos basi anne olmak dünyanin endüzel duygusu imis

oozge

gunaydınnnnn emoşum ve mavılımmmm

dun gıremedım yoktummm kusuruma bakmayınn bıraz gec olsada :love9: anneler gününüz kutlu olsunnnnnnnn.... :love9:seneye bebişinizle kutlucaksınız dün'ü inşallahhhhhhhhhhhhhhh
öpuyorum siizi cokkk cokkkkkkkkkkkkkk :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:flowers: :flowers:

bebişlere dikkattttttttttttttt :director: :toothy10:

tekmeleyın yafrucuklarımm anneleriiiiiii :ehi:annelık kolay degıl felsefesını sımdıden alıştırıolar size wllaaaaaaa :toothy10: :ehi: :k06:

emosum

Alıntı yapılan: döndü - 11 Mayıs , 2008, 23:30:09
siz sormadan ben kendimden bahsedeyim biraz benim ikinci hamileligim bir prnsesim var bir bucuk yasinda simdi prens bekliyoruz temmuz sonu agustos basi anne olmak dünyanin endüzel duygusu imis

merhaba hosgeldinnn
ikinci hamileliğinmiş ne güzel :nazar:
heralde
kimizin dogumu aynı zamana denk geliyo :k06:

emosum

oskecim canım benim saol artık darısı basına belkşi sende evleirsin kim bilir seneye bu zamanlarda senin hamileliğinden bahsederiz :k06:

oozge

aaaaaaaaaaaaa
olurmu dersınnn yaaa :honk:

sevgılı olmadanda evlenıp nsl cocuk yapılır yaww :ehi: :ehi:

gercı kader bu demi ama 1gunde aşık olcaz evlencz belkı 1 ay ıcındede fılan hemencıkte bı cücükk .tmm ozmn yetısırım sıze sneye anneler gununde:ehi:
Allh ogunlerı herkese nasip etsin inşşlhhhh sağa salimm :amin: