Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

handan

Alıntı yapılan: encan - 16 Eylül , 2008, 15:46:56
KIZIMIN ADINI IPEK KOTDUM TEYZESI ELOSLA ARKADAS OLCAKLAR ARTIK AMA KOLIK BI BEBEKMIS BITIK HALDEYIM

kolik mi?  :cildir:
allah yardımcın olsun

mavili

handan

tubis

ya ksılar ayferden hiç haber yokmu. yaseminde gelmemiş hiç bu ara.

yaseminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

duy sesimi.

nerdesin kıssssssssssssssss.

ayfer nasıl bebek nasıl gelde bir haber ver bize yaaaaaaaaaaaa  :director: :director: :director: :director:

mavili

evet ya ayferi bende çok merak ediyorum yasuşşşşşşşşşş  sen bari haber getir bize ecrinimiz ayferimiz nasıl ya inşallah ikiside çok iyidir özledim valla gelselerde şöyle muhabbet etsek ne zamandır yoksun kaldık

emosum

Alıntı yapılan: encan - 16 Eylül , 2008, 15:59:52
EMOSUMCUM NERDE BEBEGIN NASIL CANIM BENIMKI GIBIDEGILDIR UMARIM KITAMET KOPARIYO AGLARKEN TIKANIYO ARTIK O DERECE UYKUYA COK ZOR DALIYO VEDE GAZLI DUA EDIN BANA

canancım merhaba Allah yardımcın olsun canım
benim kızımda cok şükür öyle sorunlar yok :nazar:
adı çok güzel kızının allah uzun ömürler versin :opucuk:

encan

mavişcimcanım merabagelemedim işte sen en iyi anlarsın benı

neo baby dıye bı surup var onu kullanıyom gaz sancısı ıcın
mılupa karısık bıtkı cayıda sabah aksam verıyom sende ver sakıncası yok sadece rezene yada anasun verme karısık bıtkı cayı milupa dıye alabılırsın ıse yarıyor onu verdıgımden berı gece 12 de uyuyo sabah 6 7 ye kadar doyunca acıkmıyomus ya

bıde sutunun bol bol gelmesı ıcın bogurtlen ye bulamazsan recelını al cayını al ama mutlaka al oda ıse tarıyor canım ben artık ancak anneme geldıkce yazabılcem sıze

mavili

ah canancım ya şu gaz sancısı çok fena gerçekten şimdi araştırdım internetten sipariş vercem o çayı dedigin gibi olurda uyursa çok dua ederim sana ya nasıl kullandıgını ne kadar verdigini nasıl verdigini yazarsan sevinirim canım

Kayram

kizlar merak ettiginizi biliyorum benim bu siralar cok islerim var ev tasiyorum baska eve geciyorum ee ramazan bir yerden biraz uzun oldu giremedim maleseff :honk: :honk:

ayfer cok iyii daha hastanede ecrinimizin fotograflarini dün gördüm cok tatli yarvum ne zaman cikicaklari belli degil daha bende özledim onlari cok cok cok :'( :'( :'(

Kayram

canim benim cokmu sanci yapiyor yedigine ictigine dikkat ediyormusun ki ediyorsundur sap denen damlayi kullandinmi hani siparis vermistinya canim ondan

mavili

evet kullanıyorum ve zincoyla birlikte ama herzaman işe yaramıyor dün gece iyiydi şuan dinlenigim bende her işimi yaptım oturuyorum o da uyuyor oh ya hasret kamışım buna bugün 38 günlük olduk kız çocuklarının kırkını erken çıkarırlarmış kayınvalidemin yalancısıyım bizde bugün kırkladık sanırım banyoda fayda etti uyuyor şuan ben dogru dürüst hiçbişey yemiyorum gaz yapmasın diye sab ve zinco kullanıyorum üşütmemesine dikkat ediyorum akşama dek anason rezene ısırgan yeşil çay içiyorum ama olunca oluyor işte malesef

oozge

cnm hosgeldn nerelerdesın ya
ramazan gnu tasınmasydnz keske noldukı hayırdır
cnm dıkkat et kendıne cokkkk
yıpratma kendını hamıssın sen untmaaaaaaaaaaaaaa

ayferıme cok slm cnmcımmmmm
ecrınımide koklasınnnnnnnnnnnnnn

Kayram

mavisim iyi yapmissiniz sende soluk al biraz 40ki gecsin bak hersey normale dönecek insallah  :amin: :amin:

özgem yaaa mecburum su yönden aslinda sorunum yok sadece biraz kücük geliyor hem fiyattan dolayida uygun bulmusken kacirmayalim dedik

ben bu siralar kosturmaca oglumda rahatsizdi allahtan simdi iyi e diyer bebegim icin doktorlara gidiyorum öyle yani dikkat ederim inasallah sagol canim benim öpüyorum seni hemde cok firsat buldukca girmeye calisicam artik bakALIM

oozge

dgru cnm haklısın yaniiii kucuk ve dıegr evlere gore pahalıysaa nıye oturasınkiiiiii
kayra ya noldu gecmıs olsn ıyımı barı ıyılestımı
orda havaalr nsl cnmmcımmmmmm

handan

Alıntı yapılan: mavili - 23 Eylül , 2008, 14:35:44
evet kullanıyorum ve zincoyla birlikte ama herzaman işe yaramıyor dün gece iyiydi şuan dinlenigim bende her işimi yaptım oturuyorum o da uyuyor oh ya hasret kamışım buna bugün 38 günlük olduk kız çocuklarının kırkını erken çıkarırlarmış kayınvalidemin yalancısıyım bizde bugün kırkladık sanırım banyoda fayda etti uyuyor şuan ben dogru dürüst hiçbişey yemiyorum gaz yapmasın diye sab ve zinco kullanıyorum üşütmemesine dikkat ediyorum akşama dek anason rezene ısırgan yeşil çay içiyorum ama olunca oluyor işte malesef

nasıl kırkladınız?
ben doğum yaptıktan sonra yanlız kaldım.kırklamayı da bilmiyodum. banyo yaptırdım, hayırlı evlat olsun diye dua ettim. o kadar  :sad1: