Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

yeşil

ama bebeğine göre değişiyo heralde şişesine 30 ytl vermiştim 1 sene önce çokta düzenli kullandım ama hiiç bi işe yaramadı

handan

ewet öyküde de bi işe yaramadı.
ithal olduğu için pahalı

mavili

bende istanbuldan getirtiyorum sab simpleks yarın elimde olacak samsunda bulamadım heryerde yokmuş

inşallah işe yarar çok iyi diyor çevremdekiler ne olur işe yarasın ya

benim kızımın dogum tarihi 17 agustos canım

Kayram

mavisim ben ogluma kullandim hemde cay kasigina damlatiyordum veriyordum cokta yararini gördüm insallah senin bebeginede yarar canim

mavili

bende sütümden koyup çay kaşıgına damlatıp veriyorum ama dozunu tam bilmiyorum 8 saat arayla 2şer damla yeterlimi

handan

Alıntı yapılan: mavili - 15 Eylül , 2008, 21:48:11
bende sütümden koyup çay kaşıgına damlatıp veriyorum ama dozunu tam bilmiyorum 8 saat arayla 2şer damla yeterlimi

sab simplex
6 saatte bir 8 damla veriliyor canım  :opucuk:
o da 1 çay kaşığına yakın oluyor sanırım.

mavili

handan

encan

SLM TATLILAR BEN GELDIM AMA BIRAZ GEC GELDIM KIZIM 2 AYLIK OLUYO HAFTAYA MAVISIM ELOSUNU GORDUM ALLAH UZUN OMURLER VERSIN COOOK TATLI NASILSIN SEN

encan

KIZIMIN ADINI IPEK KOTDUM TEYZESI ELOSLA ARKADAS OLCAKLAR ARTIK AMA KOLIK BI BEBEKMIS BITIK HALDEYIM

encan

encan

EMOSUMCUM NERDE BEBEGIN NASIL CANIM BENIMKI GIBIDEGILDIR UMARIM KITAMET KOPARIYO AGLARKEN TIKANIYO ARTIK O DERECE UYKUYA COK ZOR DALIYO VEDE GAZLI DUA EDIN BANA

oozge

AAAAAAAAAAAAAA :-ooo :-ooo

CNMMM HOSGELDİNNNNNNNN :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

BEBİŞİN KOCAMAN OLMUŞ MAŞALLAHHHH COK TATLI PEMBİŞLER ICINDE YAAA :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ADIDA COK GUSEL İPEK GIBI ZATENNN 
İPEKTEDEMI GAZ SORUNU VAR  MAVISTE AYNI SORUNU YASIYO, ELOŞ BEBİŞTE HIC UYUMUYOO WALLA OTURDUGU YERDE  OTURAMIO MAVIŞ KONUSUYOZDA ÖLEYMIŞ YANİİ :y25:

polyanna

selamm bende haziran annesiyim :) daha taze anneyim yani ve oglusum bugun nezle oldu ??? cok dikkat etmeme ragmen oldu anlayamadım yawrum nazlı nazlı yatıyo  ;)

mavili

özge geçmiş olsun canım inşallah çabuk atlatır b urun tıkanıklıgı da oluyorsa ememiyordur garibim

canan kız nerelerdeydin bakim sen hoşgeldin özlettin kendini merak ta bıraktın bizi demek aynı sorunu yaşıyoruz gaz derdi ne yapcaz bilemiyorum öldüm öldüm elinden uyumadı sabah dek şimdide zor uyuttum heran uyanabilirim modunda şuan uykuya hasret kaldım canancım sen ilaç vs kullanıyormusun işe yarar bir çaren varmı inan okadar bunaldım ki derman arıyorum sab simpleks de fayda etmediiiiiiiiiiiiiii :crybaby2: