Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

seyhan

emosum

selam seyhacım eloş uyanmış olabilir

sen nasılsın

Organik_Seker

Emoş sayfa nekadar ilerlemiş :) Napıosun nasıl gıdıyor annelık bebiş nasıl ıyımı

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

emosum

teşekkürler canım iyiyim bebegim iyi uyuyo bende cok iyiym herşey yolunda
annelik bambaşka bişeymiş  anladım bunu anne olunca ;)
sen nasılsın oglun nasıl

Ecrin57

hu hu biz geldik selm herkeze yani iyi gecelerrmi demem lazim butun gun gezdikk  yeni geldikk yorulmusum ama
oh ne guzell maivste gelmiss eloste daha iyi insallah dahada geceek sariligii

emoscum sen de hosgeldinn  diger hamisler uykuda herhaldee senin uykunmu kactii

bizde kizim icin gene alisverise ciktik baya dolastik cok guzel gecti son haftalar az kaldi ve hersey eksiksiz olsun istiyorum onun icin aman bir eksik olmasin hastaneden gelince diyorum

heyecan dorukta ve agirliktaa basladi vucudumda cabuk yruluyorum nefes nefese kaliyorum hemen  yurumakte zor oluyoo uzun yola onceden hizimi kimse kesemezdi simdii yok herkez beni geciyooo :ehi: :ehi:

kilo konusunda takmayalim bebbeklerimiz onemli olan biz mankenlik yapmayacazz ya nasilsa annelik yapicazzzzzzzzzz :k06:

emosum

kız ne uyku kaçması ben geceleri uymuyorum ki zaten bebegi emziriyorum durmadan :toothy10:

Ecrin57

seni sutasssss seni

ohh ohh yesinde buyusunn kuzumuzz ya masllahhhhhhhhhh  ay bendede bir uyku bir uyku agzim yirtilicak esnemekten

herkezz uyu daha uyuyamazsin diyooooooooooo :k06: :k06:

Organik_Seker

Bizde iyiyiz cok sukur erenle ugrasıyoruz :) 1-2 aylıkken dıodukkı ah bı 5 aylık olsada gaz sancılarından kurtulsa OLDU şimdie diyoruz ki ah bi yürüsede kucakta tutmaktan kurtulsak emeklio :D Gittikçe zorlasıo kolaylasmıo mus hahahah

Nazar duası

Organik_Seker

Melisa kesınlıkle uyu nolur uyuuuuuuuuu bana uyku demeyın kafayı yıom  :laughing7:

Nazar duası

emosum

Alıntı yapılan: Organik_Seker - 24 Ağustos , 2008, 00:59:04
Bizde iyiyiz cok sukur erenle ugrasıyoruz :) 1-2 aylıkken dıodukkı ah bı 5 aylık olsada gaz sancılarından kurtulsa OLDU şimdie diyoruz ki ah bi yürüsede kucakta tutmaktan kurtulsak emeklio :D Gittikçe zorlasıo kolaylasmıo mus hahahah

:k06: :k06: olsun canım büyüyo  işte yavrun ne güzel  :nazar: :nazar:acaba bende öyle dermiyim zaman ne gösterir bilemiyorum :k06:
daha henüz gaz sancısı cekmedik haftaya bir aylık olcak kızım :nazar:

emosum

evet sütaş oldık napalım kızım emzin sütüm olsun baska biş istemiyom ben dayanırım 24 saat
bencede uyu sonra uyuyamassın  ben günde toplasan  3 -4 saat uyyabiliyosam cünkü cok sık emziriyorum
bu yuzden gözümü kırpmıyorum ama ben öncedende uykuya pek alışık deildim fazla uykuyu aramıyorum ama insan yorgun düşüyo :k06:

Organik_Seker

Ohh ne güzel inş bole devam eder 1 ay oldu demek ne cabukkk  :nazar:

Nazar duası

emosum

inşallah canım haftaya 29nda 1.ay kontrlumuz var evet zaman cok cabuk geciyor

Organik_Seker

Umarım hersey yolunda gıder ben yatıyım cnm cok opuyorum sızlerı ıyı geceler  :opucuk:

Nazar duası

Ecrin57

uyuyorum simdilik tabi ama o zaman nasil olucam bakalim tetikte uyurum hep belkide meraktan basindan ayrilmamm
emzirmek icin belkide ben onu uyutmamm

ya hamileyim sayfasinda bebek istiyorum adli arkadasimizin yazisini okudum cok uzuldum simdik ya
ismi esra  imis

belki bilginiz vardir etkilendim suan
bebegini aldirmak zorundaymiss

oyle yazmis ama sebebini de tam yazmamis
ona dua edelim ya insallah yapmazz boyle bir seyiiiiiii :amin: :amin: