Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

oozge

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

gunaydınn anne ve anne adaylarııııııııııııııııııııııııııııııııı :director:
ay bgnkı sloganlarımda super yawwww :suclu: :suclu:

emosum

tubis

günaydın kıslarr.. 

emoşum deniz bebeğin iyi olduguna çok sevindim maşşallah gene büyümüş. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

doğumuna da çok az kaldı inanılır gibi değil. ne çabuk geçiyo günler. kim bilir ne kadar heyecanlısındır.

melisacım üzme kendini canım benim. aklına kötü şeyler getirme. hep iyi düşün ki iyi olsun. derdi  veren Allah dermanınıda verir. bak tüline kocişi işten ayrılmuştı hemen geri iş buldu. sen dua et Rabbime sığın gör bak bir kapıyı kapatırsa diğerini açar. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavişim sen nasılsın bakalım. kendini özlettirme kıss.merakta bırakma bizi.. sende artık üzme kendini sanada diyorum bak hep iyi şeyler düşünün.her inişin bir çıkışı  vardır unutmayın. güsel günler sizi bekliyo kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

haydi canlanın birazzzzz  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

emosum

saol tubişim ya  evet bende inanamıyorum yakında doguruyorum :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tubişim bende seni merak ettim dün naaptın diye hastanede ama şimdi okuyodum sizin sayfanızda herseyin yholunda gitmesine sevindim canım benim Allah tamamına erdirsin :amin: :amin:  hep böyle güzel haberlerle gel canım :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada bende acayip mutluyum bugun anlatamam niye bilmiyom valla içim kıpır kıpır :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

-GAMZE-

ıyı emoşcuam arda kızımız uyuyo   emoş arda kızımı denız oluma verımmı  :toothy10: :toothy10:

emosum

mavili

günaydın günaydın güzel ülkemin güzel insanları

nasılsınız bakalım

ben çok iyiyim sadece sıcak mahvoluyorum terden

busecim benim kız 7. ayında dogum kanalına başını yerleştirdi ve pozisyonunu hiç degiştirmedi bu sancılarımın sebebi bu zaten oyüzden zorlanıyorum ayrıca ben de son ayımdayım emoş gibi 5 günüm kalmasada benimde sadece 28 günüm kaldı

emosum

maviş bugunde istanbul yine serin ya sanki yagmur yagcak evin içinde üşümeye basladım sanki ;)

Ecrin57

gunaydin arkadaslar kizimla biz gelldik kahvaltimizi yaptik

sizi cok seviyorum diye baslamak istiyorummmmmmmm coooooook hemde ailemden yakin oldunuz bu donemde bana sizlerle herseyimi paylasarak rahatliyorum iyiki varsiniz

annem istanbulda buyukadadaki evimizde tatilde 3 hafta sonra gelecek ablamlarda yeni gittiler turkiyeye ve ben burda cok yanliz kalmistim iyiki varsiniz

onlari uzmek istemedim  cogundan habersizler daha yasadiklarimin sezeryan iihtimalini bile diyemedim onlara ama 3 hafta sonra donucekler yanima ama iyiki siz varsiniz

ama anne yuregi demekki annem herseyi hissediyor sanki az once aradi ve ruyasinda hep benimle ugrasiyormus agliyorsun dedi iyiyim annecem dedim ama inanmadi sanirim o herseyimi hisediyor benim ama onu uzmeye hakkim yok yoksa kendimi zor tuttum o usteleyip sordukcaa canim annem benim onu cok seviyorumm

Ecrin57

bu arada mavisim  senin nesenden inan bende nese aldim canim benim hep boyle olalim olutmu uzuntumuz uzun surmesin meleklerimiz icin  ve  inan senin icin elosu normal dogumla dunyaya getirmen icin cooooooooooook dua ettim  ve sen bunu basaracaksin tesekkurler destegin icinde canim saat 2 bucukta bir kontrolum daha var

benimki isten geklince hemen cikicaz nasipse donusumde yazicam ama bu sefer uzulmeden yazicamm  sizide uzmiycem bu gun forum cok neseli cunkuu 

emosum canim idare et son gunler canim ne guzel az kaldi 5 gun ya cok heyecanliyim ben denizi cok merak ediyorum inan unutma bizi habersiz birakma burda onu merak eden bir ayfer teyzesi olacak insallah hayirlisiyla kucana alicaksin deniz seni bu ara zor durumda birakiyor ama idare et annese karninda son cilvelerini yapiyorr bence  :amin:dualarim hepinizle inananin

tubiscin senin icinde sevindim herseyin iyi olmasina canim allah tamamina erdirsin tum isteyenlerede nasip etsinn hadi duygu seli seniniyi haberlerinide duyucamm sanki yakinda gibimee geliyorrrrrr :hieyt:

sizi cok seviyorumm unutmadan mavilim kizimin adi kesin melisa olacak canim inan anahtarlikta compitorde evin her yerinde melisanin adi yerini aldi o daha gelmeden her yere yazdik herkezde biliyor annem bile sorarken melisam nasil diyyor adiyla seviyoruz bizde kizimi adina alismistir zaten melisammm dedimmi kipir kipir oluyo icimde sabahlari :binkybaby:

emosum

günaydın canım hosgeldiniz sende bebişinde :flowers: :opucuk: :opucuk:
canım sen kendini yalnız hissetme biz mümkün oldugu kadar yanındayız işte bizde seni cok seviyoruz farkındaysan burda herkes öyle sevinci sevincimiz üzüntüsü üzüntümüz oluyo buda bence cok güzel bişey
ki hiçbirimiz kimse kimseyi tanımıyor sadece burda konusup yakınlastık hepimizde
bizi kendne yakın görmen cok iyi cünkü bende hepinizi öyle görüyorum hatta
selmayı mesela onunla daha uzun forumda beraber olduk yani burda hamileliğimiz bıyunca beraber destek olduk birbirimize  sanki yıllardır tanırmısın bi akrabam yakınım gibi hissediyorum
heppinizde benim için öylesiniz arkadaslar
ve bu güveni verdiysek birbirimize ne mutlu bize dimi

Ecrin57

evet haklisin canimbende kisa zaman oldu ama araniza katilali ama annelik duygularimizla birbirimizi cok iyi anliyoruz ve bu bizim ayni duygulari yasamamizdan sanirim ve ben birini iyi haberini duyunca kendimmisim gibi seviniyorum meleklerimiz icin artik birbirimiz icin heyecanlaniyoruz bunlari yasamak cok guzel ve ben senin gununu sayiyotrum heyecanla iste bunlari paylasmak cok guzel

osgede cok iyi birisi dunki destegini unutamam ya sagolsun onun simdiden boyle duyarli olmasi cok guzel ilerde insallah oda hayirlisiyla evlenir ve bu mutlulugu yasarr dualarim seninle osge

:amin:

emosum

Ecrin57

osge nerdesin  dun senin nasil gecti canim tekirdagliyla merak ettim hayirli bir kismetmiii  soruyorum diyee kizma sakin haaaaaaaaaaaa  hayirli haberlerini bekliyorum ya ondannnnnnnnnn :love7:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

melisacım çok sagol inş kalbine dogan çok yakın birzamanda haberlerini vericem az kaldı çok az
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code