Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

siz ne zaman öyle dediyseniz dr beni 1 hafta sonraya erteledi gecende tülin demişti dogurp gelme diye :caca: :caca: :caca: :caca: :k06:

oozge

Ecrin57

mavisim hosgeldin ya foruma bir aydinlik geldi  senin gelmenle cok sukur iyisin canim sevindim ve annen gelmis gozun aydin elosun annanesi gelmis super yanliz degilsin en azindan annen sanada elosada cok iyi bakar normal dogum kararina sevindim en iyisini dusunmussun bende normal istiyordum ama olmuyor insallah gonlune gore olur canim

emos demek yarin son kontrolun var benimde kontolum var yarin  demek senle kizlarimizi gorucez hayirli haberlerini bekliyoruz  :nazar:

emosum

evet canım senindemi yarın oh ne güzel hep beraber doktordayız tubişinde yarın :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

herkes gelir gelmez yazsın doktorun dediklerini ona göre yoksa sopalar kalkar :caca: :caca:

Ecrin57

soyleriz canim umarim duymak istediklerimizi duyariz cok heyecanliyim  :amin: :amin:

sevda

KISLARR BAK DR DAN SONRA GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ ONA GÖRE BİZİ HABERSİZ BIRAKMAYIN OLURMU GÜZELL HAMİŞLERR... ;)

oozge

emoşş-tubiş-melısam

hadı hayırlısı yrn cok guzel haberler beklıo bu sayfayıııııııııııııııııııııı emınımmmmmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
şimdıden nazarlıkları takayım sayfayaaaaaaa

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

emosum

tubis

marhaba kıslarrr.. dün maviş gelmiş haberlerini aldım iyi olmana çok sevindim canım. annenin gelmesi çok iyi olmuş hm moral açısından hemde ev işlerinde sana çok yardımcı olur. kendine dikkat et eloşu öptüm canaım.. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kıslar bugün doktora çıkışı anneme gidicem gece haber verebilirim en erken. annemde nt yok vardı ama kestirdik. bende sizi çok merak edicem ama akşama kadar da sabretmem gerek.  hadi bakalım güzel bebeklerin güsel anneleri hayırlı haberlerle döneriz inşallah doktordan.

herkesi öpüyom koccamannnn  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hoçakalınnnnnn

oozge

hadi hyrlısı tubişçimmm gıtte gel hemen cok merakta bırakma biziiiiii :flowers:

Ecrin57

hadi bakalim tubis hayirli haberler insallah bebisinicin aksama bekliyoruz

ya bende saat 2 bucugu bekliyorum heyecanla kocisim isten gelince hemen 2 de cikicaz heyecanliyim ama hala 1 bucuk saat var yemek yaptim isleri yaptim vakit ilerlemiyor

dualariniza ihtiyacim var biraz korkarak gidiyorumm insallah kotu seyler duymam iyi seyler duymaya oyle ihtiyacim varki canim kizimicin  :amin: :amin:

butun gece uyuyamadim yatakta bildigim  butun dualari okudum allahtan bir mucize istiyorum benim canim kizim minik  melegim icin  oda uyumadi annesiyle bugun sabaha kadar kimildadi sanki bana moral veriyordu

allah meleklerimizi korusun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

size iyi haberlerle donmek istiyorumm insallah oyle olur :amin:yarinda bir kontrolumuz var o daha onemli sezeryanla ilgili ve bebegimin durumuyla ilgili yarin icin daha cok korkuyorum artik heyecanli gitmelerim kalmadi kontrolee  ayaklarim geri geri gidiyorr

en sonki kontrolumde ordan kacip gitmek istemistim bebegim iyidi cunku bana gore allahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm yardim et :amin: :amin:

oozge

melisamm cnmmmm sıkma kendnı sakin ol lutfennnn
gıtmek ıstemıyorum fln deme cocugunu gorucen ve gusel haberler alarak gulerek doncen ıcın ıcıne sıgmıcak bakkk nıe geece okdr sıklmısmkı uyyumamısımkı kendı kendıme sıkntı yapmışım dıceksın.
önyargılı olma dur bakalm bı gıt dktruna

cnmm lutfen sakin ol olmsuz dusunme .dualarım senle  hadi git sağlıcakla  hemencikkk snde gellll
beklıyorum hepınızın gusel haberlerını.
moralını duzelttttttttttttt bebısın usulmesin sonraaaaaaaaaaa  :aferin: :aferin:

Ecrin57

sagol, osge haklisin canim hazirlanmaya basladim suan insallah iyi haberlerle donucem minik kizimi gorucem sonra hemen sizle paylasicam burda  destegin icin sagoll inan cok ihtiyacim vardi kocaman opuyorum seni canim ya donusumde yazicam  hadi hoscakalin :opucuk:

oozge

23 Temmuz , 2008, 14:49:37 #1783 Son düzenlenme: 23 Temmuz , 2008, 14:51:51 [[[QSq€€]]]
tmm cnm bu yazına sevındm bak walla. sen mutlu ol uzul agla ama sanma o bebsın hıssetmıcekkk
hersyı hıssedıolar.
hadi bakalm guselce hazırlandıktan snr dgruuuuuuuuuuuu hstane yoluuuu bebıs zıyaretıı :k06:
nsl acaba fındıkkurduuu inş. bugn hıc uzmucek annesinii blıom ben söledı bnaaaaa  ;) ;) ;)
buarada cok dıkkat et bu sıcaklarda .beklemedeyımmmmmmmm hemen gelllllllll :wave: :wave:

MISIRLI-GELIN

merhaba ösgeecim nasilsin ya benim daha 5 bucuk ayim var doguma zaman gecmek bilmiyo bende oglumun dogmasini
sabirsizlikla bekliyorum,
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»