Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

ve dualarımız yarın doguma gidecek olan arkadasımız cananla :amin: :amin: :amin:

canancım umarım hersey yolunda gider sagsalım alırsın bebegini kucagına :opucuk:
iyi bak kendine bizide habersiz bırakma

encan

gıtmeden bı gırım dedım bı sure olamıcam sızlerle sabah 9 da amelıyatım bılıyonuz ve dua edıyosunuz dımı bana.

mavıs canım uzulme bebegının kılosu canını sıkmasın benımde oyleydı dedım sana ama bırden arttı hem artmasada sorun etme kılo onemlı degılkı saglıklı olsun sen dogunca elosa aldırırsın kılocuklar zaten.ama mutlaka soluna yat sakın sırt ustu yatma tamammı ben hamılelıgımboyunca soluma yattım artık yaralar cıkcak nerdeyse
         kan dolasımındaha ıyı oluyomus soluna yatınca
artık her an dogar dedın ya 36 hafta mıadını tamamlamıs demekmıs erken dogum olmıcakkı.sende cıtı ppıtısın zaten elosta guzel annesıne cekmek ıstemıstır.yegenımı uzme zayıf deyıp narin kız o tamammı.ıcını ferh tu allaha sıgın emı.ınsaallahben kısa zamanda aranıza donerım

HEPİNİZ KENDİNİZE İYİ BAKIN.ALLAHA EMANET OLUN.
emosum ben gelmeden doguma gıdersen allah yardımcın olsun artık sonra beraber bebıslerımızı konusuruz umarım.bu aradateyzosları sanırım ceyda koycam adını.

HOSCAKALIN........             

-GAMZE-

canım benım allah yardımcın olsun bıtanem  haberlerını ver  habersız bırakma bızı yıgenımızede ıyı bak kendıne cok cok ıyı bak opuyorum senı canım  :opucuk:

Ecrin57

mavisim canim benim iyi olduguna sevindim canim cok guzel ve dogru seyler yazmissin iste annelik simdiden boykle bir sey demekki onlar icin herseyi yapmaya raziyizz yeterki saglikli olsunlar canim onlari uzmeye hakkimizda yok cunku karnimizda ayni stresi onlarada yasatiyoruz ben bunu yasadimm aglamaktann uzulmekten karnimm tas gibi olurduu canim yavrumm kasilirdi icimdee ama koylay seyler olmasada bu olanlarr dedigin gibi gecici gunler son iki haftasi annesenn mutlu olsunn son gunlerinde eloossssssssss  eslerimiz olmasa dedigin gibi zor cok hemde destekleri olmaasa bu yolda ilerleyemezdik iyiki varlarr benim esimde oylee bir agladikk bir gulduk ama bebisimize drun dedikleri yikmisti birii cok istedigimiz bebegimize neler soylediler kafamiz artik allak bullak ama inan bir birimize sz verdeik hersekilde biz onun anne babasi olacagizz ve uzulmeyecegiz diyee dualarimiz yavrularimizlaa

adaklarr dersenn cvanimm ayni bizde caresizliktennn allah kimseya dermansiz dert vermesinn neler adadik insallah onlari yerine getirmek nasip olur allaha siginalim her sey yalan olur gider vee o bu gunleri hatirlamayiz bile insallah benim dualarim seninle :amin: :amin: :amin:

ve kendini torarlamana cok sevindimm tabi arada dustugumuz bosluklar olacak ama biz niye burdayiz bunlari paylasmak ve destek olmak icin canim elosa iyi bak bolllllllllll dinlennn  bir sey yapmadan istrattt et canimmm  :flowers:

canancim allah yardimcin olsun iyi haberlerini bekliyoruz donusunde bebeginde adi guzelmisss allah simdiden anali babali omurlu  saglikli etsin canim :flowers: :nazar:bu cicekte sana

sevda

AA YENİ BİR MELKMİİ GELİYORR NE GÜZELL SÜPERR BİŞEYYY... :hieyt: :hieyt: SANA ŞİMDİDEN HAYIRLI DOĞUMLAR DİLİYORUM GÜZELİMM ALLAH ANALI VE BABALI BÜYÜTSÜNN... :amin: :flowers:ADINI BİLE KOYMANIZ NE GÜZELL YAAA DIYLA GÜZEL YAŞASIN MELEĞİN... ;)CEYDA ÇOK GÜZEL BİR İSİMM ... :D

EMOŞUMM...

AFERİN KIZZZ SEN BU MAVİŞEE BAK ŞİMDİDEN NELER NELERR DÜŞÜNÜYOR  VE NASIL ÜZÜYOR BİZİ VE MELEĞİNİİ...BU ARADA MAVİŞİMMMMM GÜZELLİĞİMMM HAYATIMM ÇOCUĞUN DOĞDUKTAN SONRA İŞ FALAN YAPMAYI UZUN BİR SÜRE UNUTT ÇÜNKÜ HEPP SENDEN İLGİ VE ŞEVKAT BEKLEYEN BİR MELEĞİN OLUCAK O NEDENLE BIRAKK DAĞINIK KALSINN YAAA... ;)

-GAMZE-

sevdama naptın ya bütün kıslar kayboldu tek ikimis kaldık ösgem gelseneee yaaa ösledimmm seni kefyı yok formun osgesızdee :(

sevda

VALLA GEZİYORDUR O ŞİMDİ HATTA DENİZDEDİRR EE BİZZ MALUM SICAKLARDAN DOLAYI EVDEYİZZ YOKSAA ARHAN İSİLİKK OLUYORR BİRAZZ DAHA HAVALARIN SERİNLEMESİNİ BEKLİYOSS AMA SERİNLEŞMİYECEĞE BENZİYORR YAAA... :-[

emosum

canancım teşk..inş..ben doguma gitmeden sen buraya gelip neler yasadıklarınızı anlatırsın ;)

emosum

sevda ve gamze yalnız deilsiniz bende burdayım arada bakıyorum böyle kuzenlerimiz bizdeler..bu sıcakta yapılması gereken en güzel seyi yapıyo herkes denize gidiyo

ama bende hamiş oldugum için  ormana  :k06: :k06:   bu sene denizi unuttum ben yani bu yıl artık gidemeyizz

ama benim denizim geliyoooo :hello2: :hello2: :hello2:  istemem baska deniz zaten :k06:

-GAMZE-

oh ya yaşayan birileri varmış valla bende agustosu beklıom denıze gıtcem bıcıl bıcıl yüscem  :ehi: :ehi:artrık dayanamamıomm acıl antalyaaaa ben gelıom heyyy  :ehi: :ehi:

emosum

bizde nisanda dogum yapsaydık bizde giderdik şimdi :k06: :k06: :k06:

muncube

kis gamze ben geliyom nereye gidiyon ben kalkip hollandadan geliyim sen antalyaya git olurmu kuzen .saka bi yana ne zaman gelicen kuzen tatilden  :crybaby2: :crybaby2:

-GAMZE-

valla fasla gitmicem kuzen  agustosun 2 de gıtcem 10 falan doncem anca o kadar ızın gorusuruz hanı gelmıodun alal dalgamı gecıonn  nesem emoşum yerinede eglenırım canım hahayyy  :toothy10: :toothy10:

sevda

KISS GAMZEE SEN BURALARA YAKINIMA MI GELİYONN E GÖRÜŞELİM SENLENNN...ANTALYADA NERDE OTURUYORR KUZEN BAKEM.. ;)

OOO SENDE TÜRKİYEYE GELİYOSUN DEMEK OHH NE GÜZELL YA GELEN GELENEE... ;)

-GAMZE-

he sevdam kuzen hollandadan gelcekmı elmıcekmı bılmıom gelcem dıo gelmıcem dıo suprıs yapcak bıs antalya konya altına gelces heralde tam bılmıom kımsemız yok antalyada bı arkadasımızın evı var oruya gıtces neresı bılmıom işte