Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

Ecrin57

walla super fotolarin mankenlere tas cikartirsin gobiss hic belli degill  yandan daha belliydi onden normal gorunuyorsun yada siyah giyindigin icinmi bilmemm guzell cikmis

mavili

teşekkürler canım makyajsız sade ve gecenin bu saatindeki halim bu hamile oldugumu bile anlamayanlar var hala bende dar giyinip karnımı ön plana çıkarıyorum öyle olunca

emosum

aaa  maviş ben sen cok iş yapıyosun diye öyle dedim

bu arada resimlerin cok güzel :nazar:

ben kapatıyorum film izlicez hoscakalın :opucuk:

Ecrin57

iyi yapiyorsun  cok guzel bir anne olacaksin kizinla beraber valla dusmanlar catlasin :nazar: :nazar: allah nazardan saklarin bende hep daracikk giyiniyorum valla bildigimiz hamileler gibi giyinmiyorum karnimi cikarmak hosuma gidiyor taytlarimi giyiyorum birde mini elbiselerimi darr darr cok tatlii oluyo tadini cikariyorumm son ayimm  benimde bir ay daha tahminim allah yardim etsin ya yarin  kontrolun saat kacta mavisim senden sonra sira bende benim 2 kontrolum varr doltorum aradi carsamba ve persembede benimmm ama cok heyecanliyim iyi seyler duymaya oyle ihtiyacim varkiiallah yavrularimizi korusunn :amin:

mavili

emoş kıs bu saatte ne filmi ya uykun yokmu senin

melisam canım yarın saat 11 de gitcem çok heyecAnlıyım

demek sende haftaya gidiyorsun inşallah güzel haberlerle gelirsin canım çok merak ediyorum melegini bende niye 2 kontrol ard arda merak ettim

Ecrin57

ilk kontrolum carsamba normal doktorumda kontrolum 2 gun oncede bebisimin hastaligi ile ilgili  prof.dr aradi termin verdi tatile cikacakmis cikmadan bir beni tekrar gormek istiyo kontrol edicek bebisimi erken dogum riski varmi diye suyuna falan bakicak belki yeni gelismelerde olur insallah hersey iyi olur ve bu doktor sezeryanimi yapicak ve bebisimin ameliyatindada olacak yakin takip anlayacagininsallah 38ci haftaya kadar uzatilabilir bebisim icin daha iyi olur birde sagliklica dogar insallah allah kimseye dermansiz dert vermesin canim ya

aslinda persembe gunu icin stres yapmaya bile basladim sana diyorum ama kendimde cok korkuyorumm neler duyucam ne olucak diyee dua ediyorumm rabbim buuyuktur :amin:

Annesinin_bitanesi...

merhaba kizlar ayy ben yine kaç gundur bakmamisim buraya yaa neler olmus neler nelerr...

emos safak uzamis  senin kizin iyice buyumeden gelmeyecek masallahh :nazar: :nazar: :nazar:

mavili ayy senin resimlerinede sok oldum desem yalan olmaz yani..ben de seninle ayni haftada hamileyim senin gobek gibi 3 tane gelir ay benimki... :honk: :honk:utandim kendimden ne çok sismisim meger bennn :k06: :k06:senin masallahin var bayildim resimlerine boyle bir hamilelik ne guzeldir kimbilir
ben yerimden zor kimildiyorum  :k06: :k06: sen kipir kipirsindir kesin...

encan eninde gunun bitmis artik Allah sag salim kavustursun bebegine....

melisam seninde bebegin saglikli bir sekilde dunyaya gelir Allah in izniyle :amin: :amin: :amin:

tulin cim seninde hamileyim haberini en kisa zamanda duyariz insallah canimm :amin: :amin: :amin:...artik  seninde hamilelik için safak azalmis canimm..

Annesinin_bitanesi...

benimde pazartesi gunu kontrolum var oglumu gorucem insallahh...

bu arabende asiri uyku istegi var kizlar kafami koydugum yerde uyuyacam nerdeyse..hiç olmazdi boyle anlamadim gitti pazartesi bi sorayim bakalim doktora normalmi ki acaba....

simdilik boyle guzel anneler ve anne adaylariii opuldunuzz :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

mavili

canım uyku çok normal birde agırlaşıyoruz zaten gün geçtikçe ben gece uyuyamıyorum mesela sabaha dek buralarda dolanıyorum saat kaç ben hala ayaktayım sabah 6 da yatıp 11 gibi uyanıyorum okadar benim uykumda aslında çok degil ama geç kalkmış oluyorum işte ayrıca sagol canım iltifatların için ben zaten çok zayıf olarak başladıgım için öyle görünüyorum aslında benim hiç alışkın olmadıgım bir görüntü bu bana ama karnımda yag degilde kızım oldugunu düşününce çok mutlu oluyorum senin de kontrolün yakınmış arayı çok uzatma ugra ara sıra foruma

melisam canım iyi düşünelim iyi olsun ben herşeyin yolunda olduguna inanmak istiyorum inşallah öyledir

benim yarın kontrolüm var uykusuzluktan gözlerim balon gibi gidecegim doktora kızımda beni begenmeyecek bu ne ya ayyyyy felan der :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

uyumam lazım ama alıştım ya gece oturmaya uykum gelmiyor şimdi

busecim canım sen istedin diye ekledim tüm bu resimleri sayfamıza ugradıgın ve renk kattıgın için ayrıca teşekkürler sagol hayatım her zaman bekleriz istedigin kahve olsun hemde bol köpüklüsünden

mavili

-Butterfly-

Ahh ahhh resimler gelmissss, borekler gelmisss, kahveler gelmisss.. Ehh ben yerlesim bari burayaaa  :suclu: :k06: 

Mavis'cigim  sicak karsilaman icin ve nezaketinden oturu cok teekkur ederim sekerim.. Borek nefis olmus, kahveler enfesss ( bu arada ciddi ciddi kave iciyorum   ;D )

Resimler superrr masaAllahh sana   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Ne guzel bir fistikmissin sen oyle, Allah bebegine ve esine bagislasin seni.. Kizin oluyordu dimi ? Eger kizsa en az senin kadar guzel olacaktir.. Erkeksede  suphesiz  bir okadar yakisikli bir delikanli olacaktir  ;)  Hadi bende  tek bir tane koyim, oda hamis resmim diye koyucam.. Yoksa foruma artik resim koymuyorum ben  :tongue3:

encan

KIZLAR SIZLERI KESKE DAHA ONCE TANISAYDIM AMA BU KISA ZAMANDA MORALIMI EN USTECIKARDINIZ.HEPINIZE TESSEKKUR EDERIM
TUM BEBEK BEKLEYENLER SAGLIKLA KUCUNA ALSIN,TUM ANNELER BEBISLERIYLE SAGLIKLI GUNLER YASASIN VE BUTUN BEBEK ISTEYENLERE ALLAH EN KISA ZAMANDA NASIP ETSIN INSAALLAH.

BEN PAZARTESI 9 DA DOGUMA GIRIYOM COK COK DUALARINIZA MUHTACIM
ALLAH NASIP EDERSE YINE GELIRIM SOGUMUMDAN SONRA

HEPINIZI TEK TEK OPUYORUM VE SIZLERI SEVIYORUM
BENI DINLEDINIZ AVUTTUNUZ MORAL VERDINIZ HAKKINIZI HELEL EDIN

HOŞCAKALIN...........

-GAMZE-