Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

neden altadsın ki guguşcum ara sıra bizim sayfalarada ugrayın ya küseriz ama dimi emoş
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

emosum

hem surda doğumumuza ne kaldı bize moral amaclı gelin yani dimi ama :suclu: :suclu: :suclu:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: emosum - 18 Temmuz , 2008, 21:20:05
tamam canım anlıyorum seni belki bende nete bu kadar girmeyecegim bebişim dogduktan sonra zamnım kalmıcak belkide dogru söylüyorsun

demek yine havuza gidiyosunuz ohhh  anne oğul egleniyosunuz
sıcaklarda ne güzel her gün havuz sefası
bu arad ayberkin havuz resimlerinide görmüştüm maşallah cok tatlı cıkmıs oğluşun bütün resmlerde :nazar:

Evet citir  guzellik , gidicez insaallah  .. Ama sanki havali kapali gibi, bozabilir ve bizim havuza hayal kalabilir,. Sagol emos ablasi, masaAllahlar icinde cok tesekur ederiz  :opucuk:  Darisi senin bebizin basina insaAllahhh .. Cok az kaldi dimi dogumaaa  :nazar:

guguş

yok bee sadece bizim gelinin sayfasına sık uğruyom o da kavga etmeye  :ehi:

emosum

evet busecim 29 temmuzda sezeryan olcagı için günüde aldık

emosum

kavgacılar gelini bi semra kapıyo bi sevilay ama semra senden hızlı :toothy10: :toothy10:

-Butterfly-

Duygu'cugum senin bebegin varmiydi ya ?

aaaa suoper emos cok az kalmisss .. heyecan doruktadir smdii  :hello2:

emosum

evet canım heycanla bekliyoruz 29 olması
zamanımız azaldı :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

aşk olsun busecimbizi hiç tanımıyorsunuz bile baksana benim bebegim yok tüp bebek tedavisi görüyoruz benim sayfam var hiç okumadınmı aşkolsun sana birazckda bizlere zaman ayırın kaynanalar

-Butterfly-

Alıntı yapılan: emosum - 18 Temmuz , 2008, 21:30:33
evet canım heycanla bekliyoruz 29 olması
zamanımız azaldı :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Simdi herseyi hazirlamissinizdir mis gibii.. Ahhhh eski anilarim canlandi iyimi  :y25: odasinin onunden gecerken, hep iceri bakar orada yattigini hayal ederdim  :-[  Simdi ise canima okuyor sipaaa  ;D

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

keşke benimde olsa okusa sabahlara kadar uyumazsam hiç şikayet etmeme bak söylemedi demeyin

emosum

evet herseyi hazır sadece kızım gelmedi :k06:

buse vallahi bizde eşimle odanın önünde geciyoruz sanki içerde uyuyomus gibi
hatta kapıyı bazen acıyoruz acaba uyuyunca biz kapıyı acsak ses olurmu diye deneme yapıyoruz :toothy10: :toothy10:

emosum

evet tülincim seninde olcak zaten yakında bak sitenin hamişleri yavas yavas doguma gidiyo ve yeni hamişlerde sırada dimi :laughing7:
ben inanıyorum buna :amin:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: duyguseli_25 - 18 Temmuz , 2008, 21:32:34
aşk olsun busecimbizi hiç tanımıyorsunuz bile baksana benim bebegim yok tüp bebek tedavisi görüyoruz benim sayfam var hiç okumadınmı aşkolsun sana birazckda bizlere zaman ayırın kaynanalar

AAA canim yaaaa  :BangHead:  cok afedersinnn  :flowers:  Gercekten okumaya firsatim kalmiyor, acikcasi oyle bir firsatta yaratmiyorum kendime  :suclu:   :suclu:Tup bebek denioyorsunuz demek, senin icin en hayirlisini dilerim  :amin:  Bu ilk denememi olacak .. Umarim  kisa sure sonra seninde  guzel haberini okuruz  forumdann  :hieyt: :hello2: