Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

evet bencede sen alcagın yerleri al gerisi onlara bırak zaten onlar yapıyolar

emosum

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

burdayız hayatım neden aglıyorsun tek kalmadın ki
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

ne bilim ya herkes kayboldu sandım k :k06: :k06: :k06:

sen napıyosun

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

ne yapıyım emşcum işden geldim yemek yaptım kociş geldi yedik falan şimdi balkonda kahve keyfi yapıyorum bugün olanları anlatıyorum kocişime yarın iş yok :muzz: :muzz: :muzz: çok mutluyum hafta sonunu bu yüğzden çok seviyorum nereye giştsem diye plan yapmaya çalışıyoruz bizde

emosum

ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhh  eskiden bizde öyle plan yapıyoduk acaba adalara mı gidip kalsak hafta sonu diye ama gecen seney yazın tabi denize girmek için ama şimdide bu  bebiş ne zaman dogcaktan baska plan yapmıyoz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

ama şimdiki planımız daha güzel denizimizden başka bişey konusmuyozzzzz 

-Butterfly-

Alıntı yapılan: emosum - 18 Temmuz , 2008, 20:36:05
zaten siz bizim sayfamıza ugramasanızda ben sizzin sayfanızda olup bitenleri biliyorum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hem bana orda kimse kahve ikram etmedi ;D sevdayla arhanda  baska

Tabiki ugraaa, hatta yazda.. Ama ben senin mesajinla hic karsilasmadim, inanhatirlamiyorum. Birde bana hitabenmi birsey yamistin ? Bak eger oyleyse inan  uzuntum 2'ye katlar.  Ben kimseye selam vermemzlik etmem, alahin selamini esirgemem  ;)

emosum

yok busecim ya genel olarak yazmıstım sayfaya

ama coktan yazmıstım yani baya oldu

ayberk nasıl oynuyormu uyuyormu ;)

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

tabiki emoşum ne güzel işte bizde gezzek gezzek şurda 1 ayda ha gezeriz sonra hamiş kalınca zor hesaplaramı görede seneye mayıs gibi dogum yaparsam bende senın durumuna düşerim yane o yüzden rabbim saglık versin gerisi boş senin yerinde olmayı çok siterdim şuanda ama kısmet bende bir ay sonra inş annelgii tdicama bakalım ozaman bende ondan başka birşey düşünmez olcam şimdi yapcak bir şey yok hava sıcak bizim ev hamam gibi o yüzden hafta sonu pek durmuyorum evde

emosum

evet tülincim
seneye sende benim gibi olcaksın fazla gezemessin ;D

bende seneye bu zamanlar köyde olurum inşallah kızımla ve kocişimle ;)

-Butterfly-

Himm sanki biraz sitem sezdim gibi geldi  ;)  Ama sitem etme olurmu guzel hamisim.. Ben gorsem en azindan bir hosgeldin derdim  ;D  Eskiden daha hasir nesirdim nette, tabi sipacik ozaman minik oldugu icin surekli uyku modundaydi, annede  internette cirit atiyordu. O buyudukce, vaktim azaldi . imdi ise sadece  sayfaya yazip cikiyorum, bu gunlerde yine sIk gelmeye basladim. Oda cok erken kalkiyorum ve evdeki isler erken bitiyor ,ogulusta uyuyunca zaman bana kaliyor  ;)  O yuzden kimseyle birebir sohbetlere girmedim uzun suredir .. Seninde bebek dogup , heleki birde hareketledigi zaman daha iyi anlayacaksin.. Sefaat gunlerim sona erdi yani  ;D 

Ayberk uyuyor hayatim, uyaninca once alisverise , ordada havuzun yolunu tutacagiz yine  ;) :muzz:

emosum

tamam canım anlıyorum seni belki bende nete bu kadar girmeyecegim bebişim dogduktan sonra zamnım kalmıcak belkide dogru söylüyorsun

demek yine havuza gidiyosunuz ohhh  anne oğul egleniyosunuz
sıcaklarda ne güzel her gün havuz sefası
bu arad ayberkin havuz resimlerinide görmüştüm maşallah cok tatlı cıkmıs oğluşun bütün resmlerde :nazar:

guguş

busemmmmmmm tatlımmmm bakıyorum bizim sayfayı aldatıyosunnnnnnnn  :k06:

emosum

aaaaa   sevilay sende aldatıyosun ama gelin aramakla meşgulsun :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: