Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

MAVİŞŞ VALLA BEN BAYILDIM SANAA  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: NE KADAR HOŞ Bİ HATUNSUN GÖZÜM GÖNLÜM AÇILDI AYRICA  HİÇ KİLO ALMAMIŞSIN  :aferin:  :aferin:  :aferin: BENİM ŞİMDİKİ GÖBEĞİM SENİNKİNDEN ÇOK KIZZ  :k06:  :k06:  :k06:  :k06: ÇOK GÜZEL BOŞVERRR...

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet gördük sıra emoşda bitiremedi temzligi bu kız emoş sende gel cabuk göbüşü görcez
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

VALLA EMOŞ MAVİŞİ GÖBEĞİNLE DÖVERR VALLAA   :ehi:  :ehi:  :ehi:   :ehi:  :ehi:  :ehi:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

selam kızlar nasılsınız
mavişim resimlerin süper :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
cok güzel cıkmıssın ;)

Hİİİİİİİİİİİİ EMOŞ GELDİ KAÇINNNNNN DUYMASIN BİZİM DÖVER FALAN YAZDIĞIMIZI... :k06:  :k06:  :opucuk:

emosum

mavili

zuhalcim tülincim emoşum ösgem çok sagolun moral verdiniz bana

emoşum evi kırklatıyor bitmez bugün onun işi iyice bir temizlesin de evi denize zaman ayırsın dogunca bol bol canım inşallah kendini yormamıştır

kıslar eşimle bir resim koydum ya foruma o işte eşimin 20 kilo zayıf hali şimdiki halini tahmin etmek için 20 kilo akleyin o da benim 43-45 arası kiloda oldugum halimdi hamile degildim o zamanlar

tülincim inşallah seninde göbüşünü böyle şişiren bir melegin olsun

oozge

emoşş susmuşşş wlla kaçmış sanırsam hane nerdesin emoşşşşşşşş kaçamazsın cabuk gel buriiiiiiiiiiiiiiiii :caca: :caca: :caca: :caca:

encan

emosum

mavişim ben temizlik yapmadımki yorulayım ben sizin gibi bebegim karnımdayken kendimi fazla yormam :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

encan

emosum

sonra ben kendimi yorarsam o da yorulur nazlıyız ana kız :k06: :k06: :k06:

canan hosgeldin

emosum

iyiyidr sen anlat bakim bugun naaptın dr bebişin nasıl :opucuk: