Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

emosum

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 16 Temmuz , 2008, 11:19:28
anam bnde uzun sure gelmıcen sanmıstım yaaaaaaa  :y25: :y25: :y25:
cuma burdamışsınnn
hiç özleyemem senı mavışşşşşşş sen orda eglen eglen bız burda otur snı özleyelım yok ole yağmaaaa :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
şunun şurasında 2guncukk  :k06: :k06: :k06:

hehehehehehe özgenin mavişi benim aslıya cok bensedi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

VALLA OLURMU OLUR HANİ DEMEDİ DEME KIZ SAKIN UNUTMA TAMAM MI SENI ŞİMDİ ORDA DOGUMA ALIRLAR SEN HEYECANLARSIN ŞİMDİ PANİK YAPARSIN HEMEN ADIMI  SAKIN UNUTMA EMOŞCUM
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

hayır canım hiç unuturmuyum ben dogum yapacagım günün akşamı senin için cok cok dua edicem :opucuk:

tubis

kıslaarrr çok önemli bişey sorcammmmmmmm

ya ben az önce lavaboya gittim çok afedersiniz çok açık renkte pembemsi bir akıntı gelmişti. ne demek acaba bu önemli birşey değildir umarım yaa..
şimdiye kadar hiç olmamıştı.  :sad1: :sad1: :sad1:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

SAGOL BİTANEM ÇOK MERAK EDİYOERUM DENIZI ŞİMDİDEN KİMBİLİR NE TATLIDIR HASTANEDEN GELDIGIN ZAMAN KENDINI İYİ HİSSEDİNCE RESİMLERİ Nİ KOY TAMAM MI MÜMKÜNSE HANI DOGUM DAN ÇIKIYOR YA HEMEN HEMŞİRELER ALIP HAVLUYA SARIP GÖTÜRÜYORLAR YIKIYORLAR FALAN AN VE AN VİDEO YA LIN BEN KURABİYEMI ALMIŞDIM O KADAR TATLI Kİ ANLATAMAM SANA YIKANMASI GÖBEK PANSUMANI FALAN İLERDE OTURUR SEYREDERSINIZ DENIZLE ÇOK GÜZEL BİR ANI ÇÜNKÜ

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

TUBİŞCİM AMAN DİKKAT ET YORMA KENDINI SAKIN DOKTORUNU ARASANA BİR HEMEN SOR BENCE BAK KENDINI YORUYORSUN YOLADA CIKICAN ŞİMDİ AMAN HA DOKTORUNA DANIŞMADAN SAKIN HAREKET ETME DERİM

emosum

Alıntı yapılan: tubis - 16 Temmuz , 2008, 11:28:16
kıslaarrr çok önemli bişey sorcammmmmmmm

ya ben az önce lavaboya gittim çok afedersiniz çok açık renkte pembemsi bir akıntı gelmişti. ne demek acaba bu önemli birşey değildir umarım yaa..
şimdiye kadar hiç olmamıştı.  :sad1: :sad1: :sad1:

tubişcim kan olmadıgı sürece önemli bişey deildir bence..uzan biraz yat
bida olursa dr nu ara

emosum

evet yola cıkmadan önce konus drla dün cok yormustun kendini temizlik felan dinlenmedin :-\

emosum

tubişcim ihmale gelmez lütfen dikkat et ya bu 3 ay senin ve bebegin için cok önemli :'(

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

VALLA BEN SENİN YERİNDE OLCAM ELİMİ VARYA BİRŞEYE SÜRMEM KİM YAPARSA YAPSIN HİÇBİRŞEY YAVRUNDAN KIYMETLI OLAMAZ SANA GELEN DE SENIN İÇİN GELSIN EVİN İÇİN DEGIL HANI

emosum

-GAMZE-

tubişcim korkma bence korkulck bişi deildir rahmin genışledıgınden   ole akıntılar gelıodur benımde kanama olmuştu rahmım genışledınden olmuştu ama genede ara bı doktoruna sor  sormadan yola cıkmaa  allah gostermesın ters bısı olur ıhmal etme ama

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

BENCEDE BÖYLE ŞEYLER İHMALE GELMEZ CANIM YA NE OLUR ARADA HABER VER ÖYLE ÇIK YOLA AKLIM SENDE KALMASIN