Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

:k06: :k06: olsun tabii
bende yemediğim kadar saatalık ve elma yedim :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tubis

2 saat kestirmişim  ;D ;D ;D  yorgunluk böyle bişey demek ki.     

kıslar ev çok büyük olduğu için bu kadar zorlanıyorum. 4+ 1 dublex evde oturuyoruz 2 banyo var 1 tuvalet. terasla eşim ilgileniyo neyseki. bu kadar gene yapmazdım ama  yapmak zorundaydım çünkü adanadan dönüşte burda da düğünümüğz olcak ve ordan misafir gelcek yatılı. evimin temiz olması gerekiyor..yoksa için rahat etmez.

biliyorum bu bebeği çok bekledik biz şu saatten sonra kılımı kıpırdatmıcam valla. zaten gücümde kalmadı

emoşum unuttum ya ben evet yarınd hatırladım şimdi çarşambaydı. ya ben senden nasıl haber alcam şimdiii. yarın gidiyoruz bizde . merak ederim ben  ::) ::) ::)

emosum

uykucu seni aman dinlen kız ama o kadar yorma kendini :opucuk:

emosum

canan geldin mi kızzzzzzzz

naaptın anlat bakim hadi merak ettim cok bekletme yaz lütfen :opucuk:

encan

EMOSUM PAZARTESİ TEYZEOLCANNNNNNNNNNNNN ALLAHIN IZNIYLE

CATIMA BAKTI ADAM DAHA BAKARKEN BEN AY OF ANNEEEEEEEEEE OLDUM TABI PANİKİM BEN
ODA NORMAL OLUR AMA BEBEGIN SIKIŞMA IHTIMALINI GOZE ALAMAM DEDİ BIDE BEN ACIYA DAYANIKSIZMISIM[KENDISIDIR O]
TAMAM OYLEYIM AMA BASKASI SOYLEMESIN NEYSE ISTE KOFTEDE BIRAZ 4 KILO YA SEZARYANA GUN VERDİİİ

emosum

canım benimde büyük ihtimal  pazartesi
sende teyze olcan :k06:
aynı anda doguma gidiyoz :k06:

emosum

canancım benimde bebgin sıkısma ihtimali yüzünden öyle olcak hadi bakalım ikimiz içinde hayırlısı olsun :opucuk:

encan

SENDEMI PAZARTESI SEN YARIN GITMIYONMUYDUN GUN ALMAYA

emosum

evet yarın gidiyorum ama dr cumartesi demişti ben hafta sonuna gelsin istememiştim o yuzden pazartesi olsun dicektim onu kararlastırcaz ve son kontrolum yarın yani

encan

bende cuma gıtcem tekrar oylesıne ıste sımdıye kadar yaptıgı testlere bakcak bıde ozel leventte yapcaktım sımdı dedıkı oranın bebek doktorları ızındemıymıs ne ozel okmeydanına olsun dedı adam oryada gelıyomus doguma

emosum

anladım canım yani hastane değişti dogum yapıcagın dimi, ama olsun oraya geliyosada sorun yokturdur

encan

evet yoktur dımı sımdı levente alısmıstık evede yakındı nasıl oluyo falan bılıyoduk ama kısmet

eee dogum kacta olcakk

emosum

canım dogum saatini konusmadık net olarak ben yazrın size yazarım ama inş sabah olur :k06:

ama dogum yapmadan önce hastaneyi gör canım

senin kaçta dogum??

encan

9 da dedı.
ben haftaya persembe ıstedım ama gec kalırmısız

encan